2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yok kuzum benim.tam.gununde çok şükür tam basında yakalamışız yenice yukseliomusmus. Suyu hemen ekmek.sekeri kestim. Şekerli.meyveleri az az.yiyrm normal yemekleride
İyi bari bundan sonra önlemini aldınmı sıkıntı olmaz inşallah 🤲🏻

Oy annemmm ya topuklarını yesin teyzesi. Onunn maşallah Subhanallah kuzuma iyidir kuzum hareketli bebek bizde bakalm beklioz :)
İlk bebeğimden daha hareketli doğunca tam tersi sakin bir bebek oluyormuş bide 🤭😊 çünkü şuan kızım 3.5 yaşında ve hiç durmak bilmiyor çok hareketli 😁

Canım puset örtüsünü de minderini de en boy olarak fotoğrafladım mezureyle. Yakınlaştırınca görünüyor ölçü ama göremezsen söyle ben bakar yazarım sana. Bu arada puset örtüsünün arkası ve önü aynı uzunlukta değil. İki tarafını da ekledim.
Deseni ne güzel maşallah kullanmak nasip olsun inşallah 🤗🤗

Evet canım beecollection.tr instagram sayfasından aldım cok kaliteli kumaşı tavsiye ederim
Fotoğraftan musline benzettim bi bakayim sayfaya teşekkür ederim 😍
Yaptırayım diyorum ama ortada daha puset yok bizim görümceyi bekliyoruz. Birini o verecek birini arkadaşımdan alcam inşallah 🤣

Fotoğraftan musline benzettim bi bakayim sayfaya teşekkür ederim 😍
Yaptırayım diyorum ama ortada daha puset yok bizim görümceyi bekliyoruz. Birini o verecek birini arkadaşımdan alcam inşallah 🤣
Vallahi bana da ablam verecek benim de ortada yok henüz 😂

Bu konu hakkında çok araştırdım. O bölge komple yukarda oluyormuş ve belirli bir haftadan sonra yavaşcana asaga iniyormus. O yüzdende kıza benzetiyorum doktorlar. 🙈
Benimki daha bilmiyor. Perşembe randevum var ondan sonra ona söylemek istiyorum. Çevrem kız bilsin..... Zaten dün cinsiyetini sordu akrabamız bizde kız dedik. Eşime döndü sen şimdi üzülmüşsündür dedi... Eşimde öyle takıntılı değil. Sagolsun sağlıklı olsun yeter neden üzüleyim dedi....
İyi hadi az kalmış. Rabbim gönlündekini bu hayırla nasip etsin canım ❣️

28.0 canım benimde iyiyiz bizde sekeri de hallettikmi tamamdır kuzum sadece oo.yoruo bizi şeker dustumu Gidio canım el ayak valla lokma koydummu ağzıma firlio ortasi yok 😍
Benimde açlık tokluk yüksek. Senin kaç çıkıyorda suyunda yukselmis acaba merak ettim. 3 haftada bir gidiyorum şuan kontrole ben şu yükselmesi olmadı henüz sadece bebek iri onuda yapısı öyle diyor

X