2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar dua edin bana, suni şancı verilecek bebişin suyu bitmek üzereymiş normal doğum deniycez olmazsa gece veya sabah sezaryen
Huhuuu kontrole diye gittin, şaşırttı yine bizi bebis.
Ağrın sizin var mı?
Suyun bitmesi hemen riske giriyor demek değil cnm. Bir yerde okumuştum Allah yardımcın olsun. Kolay dogumlar nasip etsin. Hic strese girme. Sakın olmaya çalış. İki kere suni sancıyla doğum yaptım.

Kızlar doktordan geldim. Ölçüm yaptı önceki kilosun dan azdı, dedim doktora kilo vermiş bebis, birdaha ölçüm yaptı 100 gr. Fazla çıktı. Yani toplam 40 gr. Almış. Sağlıklı olsun gerisi boş.💙💙💙

Tam ultrason anında esniyordu oğlum.
Sancılar 73 bile vurdu ama sorun görmüyor doktorum.

Alt tarafım yumsamis. Kafasıni parmağına itekliye biliyorum dedi doktorum.
1 cnm rahim uzunluğunda, bir hafta içinde, kısalma varmış.

Kızlar doktordan geldim. Ölçüm yaptı önceki kilosun dan azdı, dedim doktora kilo vermiş bebis, birdaha ölçüm yaptı 100 gr. Fazla çıktı. Yani toplam 40 gr. Almış. Sağlıklı olsun gerisi boş.💙💙💙

Canım sana her gıttıgınde ultrason yapıyor mu doktor. Benim açıklık muayesını ve nst oluyor sadece. Geçen gun doğum yapacagım hastaneye kaydolmaya gittiğimde ultrasonla ayrıntılı baktı

kızlar bişi sorcam ben normal istiyorum günümü beklemeden 38 de suni sancıyı bana verseler üstünede prenses doğum için belden inneyi yapsalar doğumu böle yapsam nasıl olur
Gunumuz aynı. Bende prenses doğum yapacagım ınş ama beklıyorum doğumun başlamasını. Neden 38de istiyorsun.

Az kaldı geliyor gelmekte olan
Koş yıka artk şu kıyafetleri :KK70:

X