2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yok kız hala doguramadim herkes benden önce doğuruyor 😂 Pazartesi nstde baya sancım çıktı ama doğum yapacak kadar çok ve düzenli değildi yine eve gönderdiler 😄 hala beklemedeyiz
Valla öyle oldu ya olsun olsun dursun bebiş nasıl olsa içerde kalmayacak elbet çıkacak oradan geç olsun güç olmasın 🙏🥰
Günaydın gözümüz capaklandi onla uğraşıyoruz şükür sutumuzde iyi
Kilo aldım diye üzülmeyin bir haftada 10 kg gitti ilk gun az gitmisti sislik coktu kaldı 7 kg
Geçmiş olsun canım inşallah hemencik iyileşir yavrun rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah kilolar inşallah bizimde öyle olur ya valla özendim şuan 🧿🥰
Allah razı olsun❤Güzel düşünmeye çalışıyorum inşaallah💕
Aynen canım inşallah 🤲🤲🤲🌸

Kızlar dua edin bana, suni şancı verilecek bebişin suyu bitmek üzereymiş normal doğum deniycez olmazsa gece veya sabah sezaryen
Ah canım içime doğmuştu benim hiç korkma ama zaten zamanı gelmişti doğumunun ☺️ Suni sancıyla çabuk ilerliyormus doğum hiç açıklığın var mı peki baktılar mi? Normal olmasa bile hemen sezeryanla alırlar zaten riske atmazlar minik prensesi☺️

Suni sancida zorlanirsan bile hep bebeğinin kokusunu düşün ona kavuşacağın anı düşün inşallah çok kolay çok hızlı doğumun olur dua edeceğim sana hemen 🥰

Kızlar dua edin bana, suni şancı verilecek bebişin suyu bitmek üzereymiş normal doğum deniycez olmazsa gece veya sabah sezaryen
Kuzum Rabbim yar ve yardımcın olsun.inşallah ağrısız sızısız hayırlı doğumun olur🤲🏻 sağlıkla yavrunu kucağına alırsın inşallah 🤲🏻

Cok sukur cnim yaa🤲❤ erken dogim sebebin neydi?
Sebep demedi doktor ama idrar yolu enfeksiyonu vardı ilaç kullandım kontrole gittim kan ve idrar tahlili vermeden nts ye bagladılar sancı çıktı muane edildim 3 cm di açılmam sonra sancım kesilsim diye ilac verildi bebek susuz kalamsın diye serum takıldı iki tane büyük bide bebek icin ciğer geliştirici vuruldu sancım durmadı açılmam 5 cm oldu suyum sızdı başıda yukardaydı diye sezaryan oldum canım

Maşallah yesinler o ayakları.

Nasil giyindiriyor sun bebisi. Benim iki kızım kış çocuğudu. O yüzden bilemedim ve fazla birsey almadım.

Evet cnm... Ama bence hiç mi hiç acımıyor. Kasma kendini yeter. Normal dogum yapacaklar için o yanında hiiiicccc😂😂😂
Doktor sen ne giyiyosan bir kat fazlası demişti ama evde zıbın yani atletle çorap eldiven başına şapka giydiriyorum üstüne de müslin örtü atıyorum İzmir çok sıcak evde klima çalışıyor doktor 23 derece dedi ama biz 25 de tutuyoruz

Kilo aldıkca cc de artırcaz canım 3.5 kilo ya yakın suan benim oglan o yüzden 90 cc mama yiyo benimde sütüm var ama yetmiyor ağlıyo 90dan 10 cc bırakıyor bazen tam yiyor benim sütüme baglı yemesi iste
Benim sütüm de yetmiyor şuan mamayı bazen 40 yiyor bazen 60 dediğin gibi süte ve ne kadar aç olduğuna bağlı

Doktor sen ne giyiyosan bir kat fazlası demişti ama evde zıbın yani atletle çorap eldiven başına şapka giydiriyorum üstüne de müslin örtü atıyorum İzmir çok sıcak evde klima çalışıyor doktor 23 derece dedi ama biz 25 de tutuyoruz
Birbirinize çabuk alismistirsiniz. Sanki annelik hemen o saniye başlıyor degilmi hiç tecrübe falan gerekmiyor bence. Annenin hisseleri sevgisi yetiyor 🥰

Banada ebemiz aynı dedi. Sen ne giyiniyorsun onada onu giyindir. Sıcağa alıştırma, bebek uyanmaz, çabuk hastalanır demişti.

X