2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın herkese ☀️ aranızda çok aktif değilim ama ben de bugün doğuma gircem
Dualarınıza talibim
Bebeklerine kavuşanlara çok çok geçmiş olsun sağlıkla büyüsünler 🍀
Bekleyenlere de sağlıkla kavuşmak nasip olsun inşallah 🙏🏻

Günaydin. Bende bugün doğum yapacağım. Dualarınizi bekliyorum 🤲

Günaydın arkadaşlar, bugün öğleye doğru ben de oğlumu kucağıma alacağım inşallah 🙏🏻 Doğum yapmayanlara kolay ve sağlıklı bir doğum diliyorum
Saglicakla alirsiniz insallah kucaklariniza 🥰 cok kolay agrisiz dogumlariniz olsun insallah 🌸

Ben de seni merak ediyordum canım bebeğin cıktı mı diye sormak için girecektim yazmışsın zaten 😍 gözün aydın çok sevindim 😍😍
Küçücük dimi insan eline almaya korkuyor 🤗
EVET yaa küçücük 😍 ama bu günde taburcu değilmişiz kilomuzu tamamladık ama emme refleksi gelişsin diye bu gün bol bol emziricekmişim hastanede yarın taburcu ediceklermiş doktor demiş iyice anne emzirmeyi öğrensin bebekte alışsın yoksa kilo verir demiş bu gün eğitim vericekler inşallah yarın evimize gelir paşam ♥️Sen nasılsın minoşlar nasıl güzel güzel emiyorlar mı 😍

Doğru hatirliyon canim 3637ydi ama cikan bu cikti daha zayif olsaydi daha kolay olurdu ya
Benimki 3700 gözüküyor şuan ama Dr 500 grama kadar aşağı yukarı oynayabilir demişti. Benimkide küçüktür inşallah ne kadar kilo o kadar ıkınmak zor olur

Sana tavsiyem puset oturtur ve sağ sola sala. İyi geliyor
Evet biraz iyi geliyo öyle iki büklüm durmak ama sonra yine devam ediyor.kolik müzikleri açıyorum internetten 10 dk dalıyor sonra gene sancıyla uyanıyor gece 3 e kadar böyle devam ediyor 3 gündür

Aynen. Hersey de gaz yapiyor. Dün karpuz yemiyim dedim gene bu gece 3 e kadar durmadan ağladı memeyi bile istemiyor kıvranıp duruyo yavrum insanın içi gidiyor onu öyle görünce
Karni ac olsa doyururuz alti pis olsa temizleriz ama bu gaz olayına ben çözüm bulamadım ne masaj fayda ediyo ne bişey😔 Bi tek youtube dan buzuki orhan bebeğiniz uyusun diye bir muzik buldum sanırım anne karnındaki seslere benziyor bebek baya sakinleşiyor canım sen de bi dene istersen

Günaydın kızlar. Kizim 9 aylık inadını kırdı ve bugün yüzünü gösterdi 🥰
Maşallah ne kadar da güzel 🥰 Allah bağışlasın canim.
Günaydın kızlar 🌺
Doğum yapacaklar Allahım yar ve yardımcınız olsun inşallah♥️
Doğumu için gün bekleyenler zaman sel gibi aksın 🥰
Günaydın canım. Bugün senden de güzel haberlerini bekliyoruz. İnşallah taburcu olur bebeğin 🤗

Merhabalar kızlar gebeliğin 37.haftasındayım ve malum son haftalar aşırı sıcak basması terlemeler yaşıyordum. Dün gece camı pencereyi açıp uyuduk terli terli o soğuğu yedim uykumda hissettim o anı. Şimdi öksürüğüm hafif baş ağrım var. Haftaya perşembe planlı sezeryan olacagım inşallah. Sorum şu. Zaten kalmış 1 hafta şimdi hastaneye gitsem ilaç vercekler ve ben ilaç kullanmak istemiyorum. Doğal yoldan bunu savmanın bir yolu var mıdır?
Çok geçmiş olsun canım. Öksürük için ballı karabiber yapip yiyebillirsin. Eğerki balgam varsa bu karışımı göğsün üzerine yedirip gazete parçası gibi bi kağıt kapatip uyumak çok faydalı.
Ben hasta olduğumda genelde küçük bir kavanoz bala ne var ne yok karistirip yiyorum. Zencefil zerdeçal karabiber, çörekotu, udi hindi tozu, tarçın falan..
Karni ac olsa doyururuz alti pis olsa temizleriz ama bu gaz olayına ben çözüm bulamadım ne masaj fayda ediyo ne bişey😔 Bi tek youtube dan buzuki orhan bebeğiniz uyusun diye bir muzik buldum sanırım anne karnındaki seslere benziyor bebek baya sakinleşiyor canım sen de bi dene istersen
Uygulamasi da var canim. Play storeden indirin. Hangi sesi seveceğini deneye deneye öğrenirsiniz o uygulamadan. Daha kolay olur. Mesela benim yeğenim tren sesini sevmişti. Rayda çıkarttığı ses. Uçak moduna alıyorduk telefonu önce.
emzirip gazini cikarttiktan sonra emzik veriyorduk ağzına. Bu sesi de aciyorduk. Bi de gözünü şapkasıyla kapatiyorduk veya bi bezle. Kendi kendine öyle uyuyordu .
Bunu mutlaka dene canim. Hiç işe yaramazsa arabada susuyor bebekler.

Maşallah ne kadar da güzel 🥰 Allah bağışlasın canim.

Günaydın canım. Bugün senden de güzel haberlerini bekliyoruz. İnşallah taburcu olur bebeğin 🤗
İnşallah yarın taburcuyuz bu gün emme refleksi için çalışıcaz hem de emmeyi eğreticeklermiş bana hayırlısı artık canım 🌺

Sağlıkla al kucagına inşallah kolay doğum olsun

Kızlar sağlıcakla kucağınıza alın inşallah Allah yardımcınız olsun

Kızlar Rabbim yar ve yardımcınız olsun,ağrısız sızısız kolay doğumlar nasip etsin,sağlıkla yavrularınıza kavuşun inşallah 🤲🏻🥰🌺

Allah yardımcın olsun. Sağ salim alirsin inşallah bebisini

misery89 misery89 ekle kız 🥰🥰🥰

Allah yardımcınız olsun. Sağ salim alirsiniz inşallah bebislerimizi kucaginiza

Günaydın. Ben iki aydır uyuyamıyorum bu ağrılardan....
Hamileliğin en kötü yanı bence uyuyamamak.

Saglicakla alirsiniz insallah kucaklariniza 🥰 cok kolay agrisiz dogumlariniz olsun insallah 🌸

Doğuma gidecekler Rabbim hayırla sağlıkla kurtarsın insallah hanımlar:)
Kızlar herkese teşekkür ederim umarım kimseyi atlamamisimdir. Biz kavuştuk kızımla.. emmeye çalışıyoruz. Doğum bekleyen bütün annelerimiz siz de sağlıkla kavuşursunuz inşallah 🤲

Çok geçmiş olsun canım. Öksürük için ballı karabiber yapip yiyebillirsin. Eğerki balgam varsa bu karışımı göğsün üzerine yedirip gazete parçası gibi bi kağıt kapatip uyumak çok faydalı.
Ben hasta olduğumda genelde küçük bir kavanoz bala ne var ne yok karistirip yiyorum. Zencefil zerdeçal karabiber, çörekotu, udi hindi tozu, tarçın falan..

Uygulamasi da var canim. Play storeden indirin. Hangi sesi seveceğini deneye deneye öğrenirsiniz o uygulamadan. Daha kolay olur. Mesela benim yeğenim tren sesini sevmişti. Rayda çıkarttığı ses. Uçak moduna alıyorduk telefonu önce.
emzirip gazini cikarttiktan sonra emzik veriyorduk ağzına. Bu sesi de aciyorduk. Bi de gözünü şapkasıyla kapatiyorduk veya bi bezle. Kendi kendine öyle uyuyordu .
Bunu mutlaka dene canim. Hiç işe yaramazsa arabada susuyor bebekler.
Tesekkur ederim canim buldum uygulamayı deniycem🤩

Kızlar herkese teşekkür ederim umarım kimseyi atlamamisimdir. Biz kavuştuk kızımla.. emmeye çalışıyoruz. Doğum bekleyen bütün annelerimiz siz de sağlıkla kavuşursunuz inşallah 🤲
Gözün aydın canım 🥰

Grupta çok aktif olamasamda bir haber de ben vereyim. Bugün muayene ye gitmiştim. 38+3 haftalık olduk. Plesanta yaşlanmış bebek hareketleri azalmış. Yatışım yapıldı. Açıklık yok. Rahim ağzını yumuşatmak için ilaç koydu. Suni sancıyla doğumu başlatcaklar. Her şeyi zaman gösterecek. Açılmam olmazsa sezeryana döncek doğum. Dua istiyorum. Kendi sancımla doğum başlamica için korkuyorum yalnız

Büyük kızımı buzuki orhanla büyüttüm diyebilirim. Actigim an esnemeye başlıyordu ama bu kızım hiç oralı olmadi artık alışana kadar açıcam bende. Gazlı çocuk çok zor ne yaparsan yap hep huzursuz😔

X