2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
kızlar size bir şey soracağım ben kamu kurumunda taşeron olarak çalışıyorum bu coronadan dolayı 24. haftada izne çıkılıyormuş ya şef evet çıkabilirsiniz aa 32 den 37 haftaya uzatamıyorsunuz dedi bende çok saçma çalışır raporu doktor verdikten sonra çalışırım o zaman gelir dedim bu konu hakkında bilgisi olan var mı 32 de uzatamıyor muıyum 24. haftada izne çıkarsam
Ben öğretmenim, aslına bakarsan idareciler bu durumu pek hoş karşılamıyor o yüzden idari izinden sonra doğum iznine direk ayrılmanı istiyorlar. Ancak bizim okulda 2 öğretmen arkadaş da idari izinleri bitince döndüler, 5 haftalarını da doğum sonrasına aktardılar canım. Bir sorun olmadı.

Ben öğretmenim, aslına bakarsan idareciler bu durumu pek hoş karşılamıyor o yüzden idari izinden sonra doğum iznine direk ayrılmanı istiyorlar. Ancak bizim okulda 2 öğretmen arkadaş da idari izinleri bitince döndüler, 5 haftalarını da doğum sonrasına aktardılar canım. Bir sorun olmadı.
Merhaba ben de idaremle daha paylasmadim ama 24.haftadan sonra calismak istemiyorum o da Martin sonuna geliyor zaten doğum temmuzda olacağı için izinler hep yanıyor bari öncesini kullanayım diyorum ne yapmak gerekir şimdiden söylemeli miyim okul çok yorucu velilerle falan çok yoruluyorum uzaktan da olsa ders anlatmak yoruyor tabiki okula gitmek gibi olmaz ama ben böyle bir hak varsa kullanmak istiyorum

Aynen canim eger 24te gidiyorsan 32den itibaren dogum iznine ayrilmalisin gibi konusuyorlar , 37ye kadar calismak icin ben de zorlayacagim P Prime18

Canim 29 aralikta kan vermissin sanirim sonucun geldi mi?
Ben de 30 aralikta verdim, bugun tam 10. İs gunumdu, ama sonucum gelmedi😔😔
Ben vereli daha 1 hafta oldu ama arkadasimin kuzeni yaptirdi 1 ay once. Tam 15. Gun (is gunu degil) geldi dedi. Umarim hemen gelir nolur gecikmesin beklemek cok zor dediginiz gibi:KK43: haber verin lutfen gelince mutlaka yazin. Y yetbet senin de bugun yarin gelir umarim beklemedeyiz😊 peri35_ peri35_ ve benim 1 haftamiz var zaman ne yavas akiyor dimi:KK43: neler yapiyosunuz kizlar vakit gecirmek icin.

Ben vereli daha 1 hafta oldu ama arkadasimin kuzeni yaptirdi 1 ay once. Tam 15. Gun (is gunu degil) geldi dedi. Umarim hemen gelir nolur gecikmesin beklemek cok zor dediginiz gibi:KK43: haber verin lutfen gelince mutlaka yazin. Y yetbet senin de bugun yarin gelir umarim beklemedeyiz😊 peri35_ peri35_ ve benim 1 haftamiz var zaman ne yavas akiyor dimi:KK43: neler yapiyosunuz kizlar vakit gecirmek icin.
İnşallah canım sürekli maillerimi kontrol ediyorum ama yok yok yok 😟 Canlı dersler epey vaktimi alıyor, onun dışında telefon elimde beklemedeyim 😔

Merhaba ben de idaremle daha paylasmadim ama 24.haftadan sonra calismak istemiyorum o da Martin sonuna geliyor zaten doğum temmuzda olacağı için izinler hep yanıyor bari öncesini kullanayım diyorum ne yapmak gerekir şimdiden söylemeli miyim okul çok yorucu velilerle falan çok yoruluyorum uzaktan da olsa ders anlatmak yoruyor tabiki okula gitmek gibi olmaz ama ben böyle bir hak varsa kullanmak istiyorum
Hocam idareye hamile olduğunu söylediysen tahmin ediyordurlar idari izin kullanacağını. 24.haftana girdiğinde dilekçe veriyorsun sonra izinlisin, biz zaten idari izin bitince başlamayız okula doğum izinleri çok ters kalıyor 😟

Bişey sormak istiyorum kızlar devlet hastanesindeki doktorum üçlü tarama için kan aldı dün 1 hafta sonra gel sonuçlar için dedi e-nabızdan gozukurmu üçlü tarama sonucu

Merhabalar nasılsınız...
Bugün kontrolüm vardı.15. Haftayadayım (1 hafta önde gidiyor bebek) Cinsiyeti öğrenemedik, bacaklarını açmıyor dedi doktor😊 ama büyük ihtimalle kız görünüyor, erkek olsa kesin belli olurdu dedi..
15.haftada cinsiyeti öğrenen var mı?

Merhabalar nasılsınız...
Bugün kontrolüm vardı.15. Haftayadayım (1 hafta önde gidiyor bebek) Cinsiyeti öğrenemedik, bacaklarını açmıyor dedi doktor😊 ama büyük ihtimalle kız görünüyor, erkek olsa kesin belli olurdu dedi..
15.haftada cinsiyeti öğrenen var mı?
Bende dün öğrendim canım hayırlı olsun sanada bizimkide ilk etapda sakladı bacak arası kapalı göremiyorum dedi sonra biraz karnıma vurdu aletle kipirdayinca gösterdi pipisini 😂

Bende dün öğrendim canım hayırlı olsun sanada bizimkide ilk etapda sakladı bacak arası kapalı göremiyorum dedi sonra biraz karnıma vurdu aletle kipirdayinca gösterdi pipisini 😂
Szi boyle gorunce bos bos msjlariniza bkiyorum szlerin cocuklariniz utangac gostermiyo ayy kiyamam onlara bnmki masallah hic kapatmadi bacaklarini toplam 3 kez kez gordum 11×4de grdum ilk o gun bugundur hic kapamiyo bacaklari 🤣🤣

Hocam idareye hamile olduğunu söylediysen tahmin ediyordurlar idari izin kullanacağını. 24.haftana girdiğinde dilekçe veriyorsun sonra izinlisin, biz zaten idari izin bitince başlamayız okula doğum izinleri çok ters kalıyor 😟
Anlıyorum ben daha bildirmedim ikili sonucu falan biraz yoluna girsin dedim. Bu hafta söyleyeyim bari. Dilekçe kabul olmama durumu yoktur herhalde değil mi

İnşallah canım sürekli maillerimi kontrol ediyorum ama yok yok yok 😟 Canlı dersler epey vaktimi alıyor, onun dışında telefon elimde beklemedeyim 😔
Ben de öğretmenim ogleye kadar hep dersim var ama sonrasi iskence🙈 spam klasorune de bak mutlaka benim daha bir haftam var ben bile surekli kontrol durumundayim. Hadi insallah en kisa surede ogrenirsin

Özelde değilse aradığın Bağcılar devlette bahtiyar bey var ben özelde nöbette karşılaştım uzak olmasa inan devlet demez giderdim çok enerjik cok ilgili bir doktor eşim bile bayıldı ama her zaman özelde değilmiş
ÖZELE gidiyorum devlette pek ilgilenmiyorlar birde bayan doktor tercihim o yüzden ama teşekkür ederim

Anlıyorum ben daha bildirmedim ikili sonucu falan biraz yoluna girsin dedim. Bu hafta söyleyeyim bari. Dilekçe kabul olmama durumu yoktur herhalde değil mi
Ben de öğretmen ve inanılmaz sıkıntılı bı idarem var ve inşallah zamanı gelince ben de konuşacağım bunu düşünürken bile geriliyorum. Adamlar özlük haklarim da bile sıkıntı çıkartıyorlar

X