2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evett bimden aldım ama bu kadar kaliteli beklemiyordum açıkcası dedim gider bakarım beğenmesem almam dedim ama bayıldımm 😍inşallah güzel güzel kullanmakta nasip olur ♥️Hepimize
Biliyorum cnm bim in eşyaları çok kaliteli bence ve uyguna.
Ben orda olsam kesinlikle alırdım. Amin inşallah cnm
Canım çok acıkmıştım hadi pozumu vereyim de git yemek ye pozu bence o😂 çok güzel yakaladı gerçekten 🤗 eller ağızda açlıktan çocugumun
Vay vay vay... Açlık pozusyonu 🙈
Benimkide beni rahat bırakın pozisyonundaydi 🙈😂🙈 göstertmedi cinsiyetini sipa. Merakta bıraktı yine bizi 🙈sağlık sıhhat cersin Allahim. Hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize

Biliyorum cnm bim in eşyaları çok kaliteli bence ve uyguna.
Ben orda olsam kesinlikle alırdım. Amin inşallah cnm

Vay vay vay... Açlık pozusyonu 🙈
Benimkide beni rahat bırakın pozisyonundaydi 🙈😂🙈 göstertmedi cinsiyetini sipa. Merakta bıraktı yine bizi 🙈sağlık sıhhat cersin Allahim. Hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize
Amin ins cnm seninki çok nazlı olcak belli oldu🤣

Burda bir kaç kez yazmıştım. Aşı diye birsey yok. Yani hamilelik süreci hiç bir aşı yapılmıyor. Korona kesinlikle yapmiyorlar

Bak tir istersen için rahatlar. Ama önemli birsey olacağını sanmıyorum. Doktorlar bazen psikolojimizi anlamıyor.
Canim sizde ayrintili ultrason yapiyorlarmi mi

Amin ins cnm seninki çok nazlı olcak belli oldu🤣
Evet o yüzden kesin kızdır diyorum eşime. Erkek olsa segilerdi pipisini,😂
Canim sizde ayrintili ultrason yapiyorlarmi mi
Yok cnm bi down sendromu için kan verme var. Hersey kalktı Burda (zararlı mis bebeye). 3 boyutlu da yok. Yani çok özeniyorum sizlere maşallah. Tr ye bile gelmeyi düşünüyorum

Evet o yüzden kesin kızdır diyorum eşime. Erkek olsa segilerdi pipisini,😂

Yok cnm bi down sendromu için kan verme var. Hersey kalktı Burda (zararlı mis bebeye). 3 boyutlu da yok. Yani çok özeniyorum sizlere maşallah. Tr ye bile gelmeyi düşünüyorum
Aslında usg ye cok sık girmek iyi değil diyorlar . Ben de okudum bi kaç yerde bebek rahatsiz oluyomuş diye.

Arkadaşlar merhaba. Doğum 10 Ağustos görünüyor ama doktorlara göre o tarihi beklememe ihtimali yüksek yani büyük ihtimal Temmuz annesi olucam: )
Gebelik takibi ve doğum için anadolu yakasında önereceğiniz doktor ve hastane var mı? Central Hospital'daki Figen hanıma giden var mı, o da riskli gebeliklere de bakıyor mu acaba? Oradaki Cengizhan beye bir kere gittim, ilginç biri..

Demir hayat sigortayı da araştırıyorum, premium paketi için teklif aldım.. onu yaptırırsam mutlaka Florence Nightingale'nin kadrolu doktorlarından birini seçmemiz gerekiyormuş, ama oradaki doktorları da bilmiyorum..

Aslında kendi doktorum var, ama başka biriyle devam etmek istiyorum.

İyi akşamlar güzel anneler 🌸
Benim ağzım dilim kuruyor sanki yanıyor içten içe. Çok su icesim geliyor. Çok sık idrara cikiyorum haliyle. Acıkınca gözüm dönüyor. Tansiyonum yükseliyor. Bu hafta birden bir kg aldım çok hızlı almış oldum öncekilere oranla. Gebelik şekeri olabilir mi ya çok korkuyordum :KK43:

Benim ağzım dilim kuruyor sanki yanıyor içten içe. Çok su icesim geliyor. Çok sık idrara cikiyorum haliyle. Acıkınca gözüm dönüyor. Tansiyonum yükseliyor. Bu hafta birden bir kg aldım çok hızlı almış oldum öncekilere oranla. Gebelik şekeri olabilir mi ya çok korkuyordum :KK43:
Canım belirtilerin şekeri gösteriyor gibi yinede streslenme doktoruna yazdınmı bu durumunu belki test yapmak isteyebilir

Aynısı bende de oldu bu hafta sürekli su içerim geliyor

Ama yeni kan verdim sonucum temiz çıktı

Ben de aşırı şu içmeye başladım cnm.icim yanıyor resmen.ve daha sık acikmaya başladım

Ben de kendim gidemedim annem gitti sadece müslinlerden al demiştim ama ne var ne yok almış🙈 dediğiniz gibi kaliteliyse güle güle kullanalım hepimiz🥰
Çok güzeller ama demi ya 😍 gidip gelip bakıyorum deli gibi 😅

kuzum aynısı bende de var ya doktoruma söyledim şekerli bişi yediğimde yanına 1 bardak süt ya da 1 kase yoğurt ye biraz azalır dedi faydasını gördüm mü evet ama devam ediyor Bide şeker ölçüm cihazı al günde 3 kez olc dedi almadm valla şeker yüklemeyi bekliyorum ☹️

X