2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Merhaba hanımlar yeğenim bir yaşında kasım ara tatilinde annesi ile bize gelecekler ucakla . Yaklaşık 1 buçuk saat sürecek sorumuz şu kucakta duran oyalanan bi bebek değil hep kıpır kıpır kucaktan inmek hareket etmek için ağlıyor kucakta hiç durmuyor bir yaş bebekle uçağa bindiniz mi nasıl oldu neler yaptınız? (Emzirme süresi ve uyutma harici) emzik alan bir bebek değil

Merhaba . Ben 20 hafta gebeyim ege de ikili taramam yüksek çıktı ve 16. Hafta da amniyosentez yapıldı perinatolog sermet bey tarafından. Şu an sonuç bekliyoruz. Sizde kendisi ile mi ilerlediniz bu süreçte ? Doğum oldu mu ege ile mi yaptınız doğumu ? Dilerim mesajımı görürsünüz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba ben ege univ e ilk defa randevu alacaktim ancak gebe poliklinigi var perinatolojiyi bulamadim yardimci olabilirmisiniz? Bide amniyosentezi asistanlarmi yapiyor?

Vay be ne kadar özledim burda zaman geçirmeyi , ne heyecanlar korkular endişeler atlattık mesajımı gören eski dostlara selam olsun
Yaaa inanmiyorum sizi gördüğüme. Günlerimiz hemen hemen aynıydı kızımın cinsiyetini bilmiştin size özelden mesaj bile attım yine hamileyim meraktan çatlıyorum uzun süre aktif olmadığınızı görünce çok üzüldüm şimdi tesadüf girince bi baktım siz ne kadar mutlu oldum anlatamam.Geç döllenme fln yasamistiniz hatta o günlere geri döndüm bebisiniz nasıl inşallah iyisinizdir. Bizim minnaga bi tahminde bulun lütfen meraktan ölcem 9+4 günlük canım 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20231118_110126_Gallery.jpg
    Screenshot_20231118_110126_Gallery.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 37
Yaaa inanmiyorum sizi gördüğüme. Günlerimiz hemen hemen aynıydı kızımın cinsiyetini bilmiştin size özelden mesaj bile attım yine hamileyim meraktan çatlıyorum uzun süre aktif olmadığınızı görünce çok üzüldüm şimdi tesadüf girince bi baktım siz ne kadar mutlu oldum anlatamam.Geç döllenme fln yasamistiniz hatta o günlere geri döndüm bebisiniz nasıl inşallah iyisinizdir. Bizim minnaga bi tahminde bulun lütfen meraktan ölcem 9+4 günlük canım 🥰
Hatırlıyorum sizi ☺️ ikinci geliyor demek şimdiden hayırlı olsun diyim. Özelden yazdım tahminimi. Kalbinden geçen neyse sağlıcakla kucağına aldırsın Rabbim 🙏 Evet benim paşa testlerde dahi çıkmadı geç döllenmeydi doğdu şimdi bir yaşında. Herşey yolunda sizin de herşey yolundadır inşallah 🙏 Selamlar

Hatırlıyorum sizi ☺️ ikinci geliyor demek şimdiden hayırlı olsun diyim. Özelden yazdım tahminimi. Kalbinden geçen neyse sağlıcakla kucağına aldırsın Rabbim 🙏 Evet benim paşa testlerde dahi çıkmadı geç döllenmeydi doğdu şimdi bir yaşında. Herşey yolunda sizin de herşey yolundadır inşallah 🙏 Selamlar
Amin canım sağolasın 🥰

Vay be ne kadar özledim burda zaman geçirmeyi , ne heyecanlar korkular endişeler atlattık mesajımı gören eski dostlara selam olsun
Merhaba canım. Neler neler konuştuk, paylaştık endişelendik ne günlerdi. Sürekli elimde telefon forumda idim. Bende çok özledim burayı. Selamını görünce Bi duygulandım. Bıcırıklar 1 yaşındalar şimdi çok şükür 😄🙏

Nursuu 💙 Ne güzel günler telaşlı geceler haftalar aylar geçirdik şimdi üzerinden 1 sene geçti bile... Zaman çok acımasız 🥰 Hadi bakalım geçmişten günümüze kadar gelen eski dostluklara hep beraber selam olsun 😊

Evet Hanımlar, Tek çocuğu olanlar kardeş için bir düşünceler başladımı yoksa daha erkenmi, kardeşin olanlar aralarında kaç yaş var şuan ve doğduğu zaman zorluk yaşadılarmı en uygun yaş aralığı sizce hangisi

Evet Hanımlar, Tek çocuğu olanlar kardeş için bir düşünceler başladımı yoksa daha erkenmi, kardeşin olanlar aralarında kaç yaş var şuan ve doğduğu zaman zorluk yaşadılarmı en uygun yaş aralığı sizce hangisi
2. Çocuk için En iyi yaş aralığı kendi başına yemek yiyip tuvalet ihtiyacını kendi başına yapabildiği kendi başına uyuyabildigi zamandir bana göre . Buda 2,5 -3 yaş aralığı oluyor.

2. Çocuk için En iyi yaş aralığı kendi başına yemek yiyip tuvalet ihtiyacını kendi başına yapabildiği kendi başına uyuyabildigi zamandir bana göre . Buda 2,5 -3 yaş aralığı oluyor.
Bende öyle düşünüyorum benim oğlum zor bir bebek uykusu yemesi içmesi bu beni fazlasıyla yıpratto, çevremde baskı çoğaldı sanki kendileri bakacak miş gibi 2. Çocuk aralığo az olsun kolay büyürler faşan diye ve ben düşünmememe rağmen🤦🏼‍♀️ açıkcası yaşayanlara sormak istedim

Bende öyle düşünüyorum benim oğlum zor bir bebek uykusu yemesi içmesi bu beni fazlasıyla yıpratto, çevremde baskı çoğaldı sanki kendileri bakacak miş gibi 2. Çocuk aralığo az olsun kolay büyürler faşan diye ve ben düşünmememe rağmen🤦🏼‍♀️ açıkcası yaşayanlara sormak istedim
Benim kızlarla arasında 2yil +9 ay var hiç zorlanmamistim hatta 2.bebek daha kolay oldu çünkü ablasindan göre herşeye erken başladı ben hiç uğraşmadım diyebilirim. Tuvalet ablasıyla gide gele 1,5 yas yemek konuşma1,5 bıcır bicirdi konusuyordu yürüme 9 aylık basladi hepsi erkenden ve kendiliğinden oldu.

Merhaba canım. Neler neler konuştuk, paylaştık endişelendik ne günlerdi. Sürekli elimde telefon forumda idim. Bende çok özledim burayı. Selamını görünce Bi duygulandım. Bıcırıklar 1 yaşındalar şimdi çok şükür 😄🙏
Zaman gerçekten su gibi🥹 1 yaşa geldik her ayın bir mücadelesi oldu şimdi yürüme konuşma derken gerçekten bitmiyormuş 😂 ikinciyi düşünüyor musun yoksa sende şimdilik köşeme çekildim önlemimi aldım diyenlerden misin 😁

Nursuu 💙 Ne güzel günler telaşlı geceler haftalar aylar geçirdik şimdi üzerinden 1 sene geçti bile... Zaman çok acımasız 🥰 Hadi bakalım geçmişten günümüze kadar gelen eski dostluklara hep beraber selam olsun 😊
Papatyammm valla sanki on yollar süren dostlarımı görür gibi mutlu oldum sizleri görünce 🥹❤️❤️ gerçekten şu gibi geçiyor zaman napıyorsun nasılsın küçücük nasıl geriye yolunda mu ?

Ben kreşe başlamadan ikinci düşünmüyorum , açıkçası hem benim psikolojim hem beden sağlığım hem eşimle olan her yönlü sağlıklı bir ilişki yürüsün düşüncelerimden dolayı kreş vakti ikinci için olur diyenlerdenim. Belki bencillik gibi düşünen olacak ama en azından birinci kreşe gider tam gün o sırada ikinci ile tüm gün hem daha kolay hem hakkıyla ilgilenebilirim. Akşam da ikisi bir aradayken babada var nasıl olsa birkaç saat geçirip uyku vakti 💤 yani inşallah böyle olur tabi 😂

Ben 3 aylık hamileyim yeniden. şu an için hersey yolunda şükür. Ben ikiz çok istiyordum ikiz gibi olacakları için çok mutluyum açıkçası. Beraber büyüyüp beraber oynarlar. Kızımın hep yakın bir arkadaşı olur yanında. Bende bi 40 45 yaşına geldiğimde ikiside büyümüş olacağı için rahatlarım düşüncesindeyim. Yaş ilerledikçe hiç kaldıramıyorsun çocuk sesini vs. Okula beraber gidip gelirler beraber ders çalışırlar bilemiyorum bakalım tabi ki zorlukları olacak özellikle 2 yil çok zorlanacagim ama sonrası güzel olacak inşallah 🤲

Dostlar meclisi buradaymış nasıl sevindim 😂🙏🙏🙏 nasılsınız kızlar neler yapıyorsunuz kutucuklar iyi mi ? Herşey yolunda mı ?
İyiyiz canım cok şükür 🥰 valla ben zaman nasıl geçiyor anlamıyorum ilkokula başladı büyük oğlum küçükle de ilgileniyorum aksam nasıl oluyor anlamıyorum 🥰

X