2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Ben kreşe başlamadan ikinci düşünmüyorum , açıkçası hem benim psikolojim hem beden sağlığım hem eşimle olan her yönlü sağlıklı bir ilişki yürüsün düşüncelerimden dolayı kreş vakti ikinci için olur diyenlerdenim. Belki bencillik gibi düşünen olacak ama en azından birinci kreşe gider tam gün o sırada ikinci ile tüm gün hem daha kolay hem hakkıyla ilgilenebilirim. Akşam da ikisi bir aradayken babada var nasıl olsa birkaç saat geçirip uyku vakti 💤 yani inşallah böyle olur tabi 😂
Mantıklı ama o zaman bile zor geliyor düşün bence biri 3 e gidecek tamamen bagımsız olcak öteki öyle yapıcaksın 6 bile az bence 😅

Ben 3 aylık hamileyim yeniden. şu an için hersey yolunda şükür. Ben ikiz çok istiyordum ikiz gibi olacakları için çok mutluyum açıkçası. Beraber büyüyüp beraber oynarlar. Kızımın hep yakın bir arkadaşı olur yanında. Bende bi 40 45 yaşına geldiğimde ikiside büyümüş olacağı için rahatlarım düşüncesindeyim. Yaş ilerledikçe hiç kaldıramıyorsun çocuk sesini vs. Okula beraber gidip gelirler beraber ders çalışırlar bilemiyorum bakalım tabi ki zorlukları olacak özellikle 2 yil çok zorlanacagim ama sonrası güzel olacak inşallah 🤲
Hayırlı olsun canım insallah kolay geçer sürecin 🤗

Mantıklı ama o zaman bile zor geliyor düşün bence biri 3 e gidecek tamamen bagımsız olcak öteki öyle yapıcaksın 6 bile az bence 😅
Kuzu bana kalsa birinci sınıfa başlasın diğeri öyle doğsun kafasındayım ama yaş faktörü de var o yüzden çokta arayı açamıyorum zorlamayla en az üç diyorum o yüzden 😂

Papatyammm valla sanki on yollar süren dostlarımı görür gibi mutlu oldum sizleri görünce 🥹❤️❤️ gerçekten şu gibi geçiyor zaman napıyorsun nasılsın küçücük nasıl geriye yolunda mu ?
Bu aralar hastane yoğunluğumuZ var bebeğim iyi ama tedbir amaçlı yeni doğduğı zaman 1 hafta hastanede kaldı diye emar falan çekilmiti doktor şüpheli şeyler görüyorum diye 1 yaşından sonra tekrarlansın demişti, dün hastanede yattık bugün emar çekilsin diye ilaçla uyutuldu ama uyandı ve çekilemedi 🤦🏼‍♀️başka hastanese anestezili çekilecek bakalım o nasıl olucak, bi taraftan da sünnet randevusuyla uğraşıyoruz işler karışıkarışık anlıyacağın, biraz yoğun zamanlar geçiriyoruz, sen nasılsın bebeğin nasıll 🥰

Ben 3 aylık hamileyim yeniden. şu an için hersey yolunda şükür. Ben ikiz çok istiyordum ikiz gibi olacakları için çok mutluyum açıkçası. Beraber büyüyüp beraber oynarlar. Kızımın hep yakın bir arkadaşı olur yanında. Bende bi 40 45 yaşına geldiğimde ikiside büyümüş olacağı için rahatlarım düşüncesindeyim. Yaş ilerledikçe hiç kaldıramıyorsun çocuk sesini vs. Okula beraber gidip gelirler beraber ders çalışırlar bilemiyorum bakalım tabi ki zorlukları olacak özellikle 2 yil çok zorlanacagim ama sonrası güzel olacak inşallah 🤲
Hay maşallah sağlıkla gelsin dünyaya 💙 ben çok yorulduğum için araya zaman koymak istiyorum ama bakalım neler olucak

Dostlar meclisi buradaymış nasıl sevindim 😂🙏🙏🙏 nasılsınız kızlar neler yapıyorsunuz kutucuklar iyi mi ? Herşey yolunda mı ?
Valla zaman nasıl acımasız Cinsiyet heyecanından şuan yeni yeni şeyler kesfetme heyecanına ne ara geçtik. Biz iyiyiz kızlarim oğlum oyunla geçiyor maskotumuz oldu oğlum . Kızlar okuldan gelip iki mincikliyip oyunlar oynuyor zaman geçiyor. Yumurta beyazı alerjimiz den 1 yaş aşımızı hala yaptırmadım. 22 sine. Aşı günü verildi hastane kontrolünde olacak. Başka bir sıkıntımız yok.. herkese musmutlu günler

Bu aralar hastane yoğunluğumuZ var bebeğim iyi ama tedbir amaçlı yeni doğduğı zaman 1 hafta hastanede kaldı diye emar falan çekilmiti doktor şüpheli şeyler görüyorum diye 1 yaşından sonra tekrarlansın demişti, dün hastanede yattık bugün emar çekilsin diye ilaçla uyutuldu ama uyandı ve çekilemedi 🤦🏼‍♀️başka hastanese anestezili çekilecek bakalım o nasıl olucak, bi taraftan da sünnet randevusuyla uğraşıyoruz işler karışıkarışık anlıyacağın, biraz yoğun zamanlar geçiriyoruz, sen nasılsın bebeğin nasıll 🥰
Geçmiş olsun canım Allah bebeğine sağlık şifa versin sonuçlar tertemiz çıkacak eminim 🙏 biz de benzer telaşlar hasta oluyor vs sünnet işini nasıl yapacaksın özel de mi devlette mi ?

Valla zaman nasıl acımasız Cinsiyet heyecanından şuan yeni yeni şeyler kesfetme heyecanına ne ara geçtik. Biz iyiyiz kızlarim oğlum oyunla geçiyor maskotumuz oldu oğlum . Kızlar okuldan gelip iki mincikliyip oyunlar oynuyor zaman geçiyor. Yumurta beyazı alerjimiz den 1 yaş aşımızı hala yaptırmadım. 22 sine. Aşı günü verildi hastane kontrolünde olacak. Başka bir sıkıntımız yok.. herkese musmutlu günler
Allah şifa versin canım bizde henüz 1 yaş aşımızı hala yaptıramadık. Bunlar güzel telaşlar gözümüzün önünde büyüyorlar 🥹

Geçmiş olsun canım Allah bebeğine sağlık şifa versin sonuçlar tertemiz çıkacak eminim 🙏 biz de benzer telaşlar hasta oluyor vs sünnet işini nasıl yapacaksın özel de mi devlette mi ?
Amin ALLAH razı olsun, Devlette yaptıracağım canım, çocuk cerrahisine gittim pazartesi günü telefon numaraaı aldı çok yoğunuz sizi sıraya aldık arıyacağız sıra gelince dedi gönderdi 🤦🏼‍♀️ allah bilir sıra ne zaman gelecek artık

Amin ALLAH razı olsun, Devlette yaptıracağım canım, çocuk cerrahisine gittim pazartesi günü telefon numaraaı aldı çok yoğunuz sizi sıraya aldık arıyacağız sıra gelince dedi gönderdi 🤦🏼‍♀️ allah bilir sıra ne zaman gelecek artık
Arkadaşım şehir hastanesinde yaptırdı bebeğine ama sanırım bebeği tamamen uyutup öyle kesiyorlarmış narkoz işi beni biraz korkutuyor

İki çocuk annesi olarak ikinci ne zaman doğmalı bize fikir ver ☺️
İşte diyorum ya arka arkaya sağlıklı da bulmuyorum hem de sabır işi tabi bence biri bagımsız olacak tamamen öyle rahat olur anca yoksa zor canım ben 3 aylık yaptırdım sünneti özel klinik de klipsle narkoz bayılma falan yok hemen de iyileşti

İşte diyorum ya arka arkaya sağlıklı da bulmuyorum hem de sabır işi tabi bence biri bagımsız olacak tamamen öyle rahat olur anca yoksa zor canım ben 3 aylık yaptırdım sünneti özel klinik de klipsle narkoz bayılma falan yok hemen de iyileşti
Ay bu süper klipsle ben de yaptırayım hem kış bezinin içinde çabuk iyileşir. Ne kadar küçük o kadar iyi aslında ama insan telaşla herşeyi erteliyor işte

Zaman gerçekten su gibi🥹 1 yaşa geldik her ayın bir mücadelesi oldu şimdi yürüme konuşma derken gerçekten bitmiyormuş 😂 ikinciyi düşünüyor musun yoksa sende şimdilik köşeme çekildim önlemimi aldım diyenlerden misin 😁
Biraz köşeme çekildim sanırım.Allah isteyene versin. Ayy çok özlemişim yaa burayı 🙂🙂🙈

Biraz köşeme çekildim sanırım.Allah isteyene versin. Ayy çok özlemişim yaa burayı 🙂🙂🙈
Ben de ben de 😂 sevgiliden mesaj bekler gibi sizlerle heyecanla muhabbet ederdim. Hala öyle ❤️ bugün bir yaş aşımızı oluyoruz Ocak ortası gibi de sünnet derken rahatlarız inşallah

Kızlar merhaba bayağı oldu buraya yazmayalı İnşallah bebişlerde siz de iyisinizdir Şubat ayını hatırlıyorum da heyecanla bekliyorduk hepimiz şimdi bebişlerimiz bir yaşı geçti bile 🤲🥰🥰🥰

Eski mesajlarımı okudum biraz. Paylaşımlarımızı, merakımız heyecanlı sabırsız bekleyişlerimizi bir ağlayasım geldi hönküre hönküre. Şimdi 1 yaşını geçti bebişlerimizin. Ahhh zaman ahh. Çok şükürr Rabbime🙏Çocuklarımızı bizlere bağışlasın. İyi ki var, vardı 2022 Kasım anneleri hepimiz sağolun varolun. Selametle

X