2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    275
Benim oğlan nerdeyse 1 ay önce çıkardı alt önden 2 diş. Ağzı sürekli salyalıydı Ve eller hep ağızdaydı. Atak haftası başlangıcı filan bardı o sıra, ağlamak değil de sürekli bağırıyordu aaaaa aaaaa diye. Sesini keşfediyor filan demiştik ama yavrum diş çıkartıyormuş Meğer. Şeffaf, parmağa geçirilen diş kaşıyıcılar var bir tarafı fırça. onunla fırçaladım sürekli. Hala kullanıyoruz.
Resmini atar mısın rica etsem

Kızlar demir basliycaz ocean yazmış alicam da hangisi oluyor netten alicam biri link atabilir mi

Kızlar kontrol sonucu birbucuk ayda sadece 400 Gr almış 6 kilo
Korona da olduk bu süreçte bilmiyorum etkisini ama ben zayıfladım korona sırasında
Onun dışında boyu 66 cm iyi ama çok mu zayıf gece beslemeye devam dedi doktor
Ek gıda ve kan damlası basliycaz ama idrar enfeksiyon yine olabilir dedi çok ağlıyor dedim meme reddi oluyor ek gıdaya gecicez formul mama olmaz dedi kilo çok mühim değil dedi
İdrar tahlili temiz çıktı kültür de bakılacak oda temizse demir ve ek gıda basliycaz
Neler yediricem iyice anlattı

Yaa tam bisey düzene girdi diyorum hemen bozuluyo yaa. Yine başladı gece Saat başı kalkmalara 5 dedin mi de uyaniuo güne basliyo. Duzeltmistik bunu neden geri döndü anlamiyorum. Allah'ım ikinci çocuk falan istersem sabah 5 te uyandigim gunleri unutmayim allahim 🤲🏻🤲🏻
2.cocuk mu yeter tek olsun
Sabah 5 uyandı uyanmazdi benim kızda bugün bexsero ve rota ikinci doz olduk hastanede cikinca deli gibi ağladı birde iki aşı 1662 TL
Nimerix Ekim'de yapilcak eylulde de karma aşı sağlık ocağında ay bitmiyor bu aşılar

Minişlerin üstünü nasıl örtüyorsunuz ya ben ne yaparsam yapayım ayakları kaldırıyor dönüyor ediyor açıyor üstünü annelik asla rahat edemiyorum üstünü örtücem derdine uyandırıyorum uyandığımda zaten full açık ya tüm gece de açıksa diye diye örtmeye çalışıyorum

Minişlerin üstünü nasıl örtüyorsunuz ya ben ne yaparsam yapayım ayakları kaldırıyor dönüyor ediyor açıyor üstünü annelik asla rahat edemiyorum üstünü örtücem derdine uyandırıyorum uyandığımda zaten full açık ya tüm gece de açıksa diye diye örtmeye çalışıyorum
örtmüyorum istanbul şu birkaç gün öncesine kadar çok sıcaktı cam dahi açıktı. sadece zıbınla uyuyor

Sadece bel kısmını müsliyle örtüyorum. Cünkü tavan vantilatörümüz hep açık. Ama cok sıcak acsada sorun etmiyorum.

Bizim desteksiz oturma suremiz arttı. Ek gıda erken taddırmaya baslamis olmama ragmen cok düzene oturmadi. Bugün labne ve yumurta sarısi verdim cok sevdi onceden tek minik yumurta sarisi vermistim. Bu gün labneyle karistirdim. Sebze puresi sebze corbasi gece mamasi veriyorum ama hepsi hergun deil.tabi mesela dün sadece seftalo ve gece mamasi yedi. Bugun yumurta labne zaten 1 yemek kasigi ancadir onu yedi
Corbasi pisiyor birde onu yer kabak ve tatli patates seviyordu ben birtane kucuk fasulye ekledim bugun ama esim fasulyeye erken dedi eklemiycem 7 aylil olanakadar. Bizim drumuz evde ama pek danistıgım söylenemez 😅

Ev çok sıcak oluyor üzerini örtmuyorum sadece zibinla yatıyor. Zaten örtsem kendi açıyor veya çok sıcakladığı için uyanıyor

Bizim desteksiz oturma suremiz arttı. Ek gıda erken taddırmaya baslamis olmama ragmen cok düzene oturmadi. Bugün labne ve yumurta sarısi verdim cok sevdi onceden tek minik yumurta sarisi vermistim. Bu gün labneyle karistirdim. Sebze puresi sebze corbasi gece mamasi veriyorum ama hepsi hergun deil.tabi mesela dün sadece seftalo ve gece mamasi yedi. Bugun yumurta labne zaten 1 yemek kasigi ancadir onu yedi
Corbasi pisiyor birde onu yer kabak ve tatli patates seviyordu ben birtane kucuk fasulye ekledim bugun ama esim fasulyeye erken dedi eklemiycem 7 aylil olanakadar. Bizim drumuz evde ama pek danistıgım söylenemez 😅
Nasıl oturuyorsun? Bebeyatmaz veya farklı bir şey kullandın mı? Benimki hiç oturmak istemiyor biraz otursun kendini kaydirip emeklemeye başlıyor.

Nasıl oturuyorsun? Bebeyatmaz veya farklı bir şey kullandın mı? Benimki hiç oturmak istemiyor biraz otursun kendini kaydirip emeklemeye
Emekleme yok bizde. Normal oturuyor sonra ayagini filan agzına alip devriliyor. Ama bugun baya oturdu dusmeden sadece arkasina minder koydum duserse diye ama dusmedi kumas topu var issırdi onu. Ama sizinki emekledigi icin belki oturmak ilgisini cekmiyordur.

Kızlar demir basliycaz ocean yazmış alicam da hangisi oluyor netten alicam biri link atabilir mi

Kızlar kontrol sonucu birbucuk ayda sadece 400 Gr almış 6 kilo
Korona da olduk bu süreçte bilmiyorum etkisini ama ben zayıfladım korona sırasında
Onun dışında boyu 66 cm iyi ama çok mu zayıf gece beslemeye devam dedi doktor
Ek gıda ve kan damlası basliycaz ama idrar enfeksiyon yine olabilir dedi çok ağlıyor dedim meme reddi oluyor ek gıdaya gecicez formul mama olmaz dedi kilo çok mühim değil dedi
İdrar tahlili temiz çıktı kültür de bakılacak oda temizse demir ve ek gıda basliycaz
Neler yediricem iyice anlattı
Normal normal. Maşallah boyuna. İnşallah kültür de temiz çıkar.

Olur olur. Veremden sonra yapılmıyordu sadece. Ferahlar kız hem yanmıştır.
O kadar çok ağladı ki anlatamam bittim desem
Calpol ile sustu
Rota degilde bexsero kas ağrısı yapıyormuş
Su kültür çıkınca ek gıda demir takviyesi basliycam
Hemen cevap yazdın sağolasın

O kadar çok ağladı ki anlatamam bittim desem
Calpol ile sustu
Rota degilde bexsero kas ağrısı yapıyormuş
Su kültür çıkınca ek gıda demir takviyesi basliycam
Hemen cevap yazdın sağolasın
Ne demek kuzum. Bexsero mahvediyor çocukları maalesef. Ben 7.aya erteledim o yüzden onu. Hoş Eylül'de olucaz. Aşırı korkuyorum :KK43:

Emekleme yok bizde. Normal oturuyor sonra ayagini filan agzına alip devriliyor. Ama bugun baya oturdu dusmeden sadece arkasina minder koydum duserse diye ama dusmedi kumas topu var issırdi onu. Ama sizinki emekledigi icin belki oturmak ilgisini cekmiyordur.
Aynen ilgisini çekmiyor ama yavaştan desteksiz oturmaya başlamasi lazım.
Ne demek kuzum. Bexsero mahvediyor çocukları maalesef. Ben 7.aya erteledim o yüzden onu. Hoş Eylül'de olucaz. Aşırı korkuyorum :KK43:
Korkma korkma her çocukta aynı etki olmuyor. Bizimki 2 doz oldu ondan mızırdanmadi bile . 4. Ay asısından sonra daha çok ağlamıştı

X