2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Günaydın canım.

Bence bir önemi yoktur kafana takma sen.
Bizim iki koldan yapılmış, ben geldiğimde bacaktan yapılıyordu. Bacağını ben tuttum.

RSV aşımız iki bacaktan yapılıyor.

Tüm yavrulara şifa olsun inşallah.
İyi akşamlar cnm bütün yawrulara şifa olsun aynı yapılmış ikimizin bebesine

Buraya bayadır girmiyordum ev iş oğlan derken zaman akıp gidiyor. Buraya girince 1 senenin nasıl çabuk geçtiğini anladım. Geçen sene bu vakitler uykusuzluktan sürünürken emzirmeye çalışıyordum bide. Değişmeyen tek şey uykusuzluk ☺️ sağlıkları yerinde olsun gerisi düzelir inşallah 🙏

Selam kızlar iyi akşamlar nasılsınız size bir soru ile geldim bir yaş aşısı yaptıran arkadaşlar bu asida su cicegi aşısı da vardı ya bizde döküntüler oldu çok sık değil ama yüz kol ve bacak şeklinde var doktorumuz su cicegine benzediğini söyledi ateş oldumu dedi yok dedim aklımdan aşı çıkmış yeni aklıma geldi netten baktım bazı kişilerde yan etki döküntüler olabiliyormuş sanırım biz bunu yaşıyoruz sizlerde oldumu hiç böcek sinek ısırığı gibi böyle içi Hafif dolu bir haftafir tek tek çıkıyor bulaş olmadı ne bana ne kızıma ne babaya tek oglanda aşı sonrası oldu

Selam kızlar iyi akşamlar nasılsınız size bir soru ile geldim bir yaş aşısı yaptıran arkadaşlar bu asida su cicegi aşısı da vardı ya bizde döküntüler oldu çok sık değil ama yüz kol ve bacak şeklinde var doktorumuz su cicegine benzediğini söyledi ateş oldumu dedi yok dedim aklımdan aşı çıkmış yeni aklıma geldi netten baktım bazı kişilerde yan etki döküntüler olabiliyormuş sanırım biz bunu yaşıyoruz sizlerde oldumu hiç böcek sinek ısırığı gibi böyle içi Hafif dolu bir haftafir tek tek çıkıyor bulaş olmadı ne bana ne kızıma ne babaya tek oglanda aşı sonrası oldu
Ayağında Asi yapilan yerde küçük yuvarlak şeklinde birşey oluştu. Hatta ben çok korktum Dr a sordum korkulacak birşey yok dedi. Görüntüsünü atabilir msn aynısı mi bakayim

Kaç aylık bebeğin?

Kesmedim
Bugün iki aylık oldu , doğduğu haline göre şimdi biraz daha büyük göbeğindeki çıkıntı, bir de bu sarma yontemi çıkıyor eski usul ,hic onu denediniz mi acaba ,bana bir doktor sarmak tedavi etmez ama daha fazla dışarı çıkmasını onlersin kendiliğinden geçecek birşey dedi.

Bugün iki aylık oldu , doğduğu haline göre şimdi biraz daha büyük göbeğindeki çıkıntı, bir de bu sarma yontemi çıkıyor eski usul ,hic onu denediniz mi acaba ,bana bir doktor sarmak tedavi etmez ama daha fazla dışarı çıkmasını onlersin kendiliğinden geçecek birşey dedi.
Benim doktorum kesinlikle sarmayı önermedi ve 6. Ayda tamamen geçti. Büyüdükçe geçiyor.

Para falan koyup sarma bence.

Merhabalar birkaç gündür burnum tıkalıydı halsizdim bebeğim anca kaptı şifayı burnu akıyor Dr daha önce aferin vermişti ama bir de size sormak istedim burun akıntısında napıyorsunuz ?

X