2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Çoookkk teşekkür ederim pozitif enerjiniz için inşallah hepimiz sağ Salim kavuşuruz evlatlarımıza

İnşallah normaldir. Ben bir de hamileligimi bilmeden biontech aşısı oldum, tedirginliğim daha da büyüdü o yüzden

Neden olmuş peki doktorun ne demişti
Doktoruma normal mi diye sordum. Hamilelikte kanama hiç bir zaman normal değildir ama kırmızıya dönen bir kanaman yoksa boşuna hastaneye gitme yat dinlen dedi. Zaten 5 haftalıktı o zaman. Hastaneye gtsen de keseyi göremezler sadece beta kontrolü yapabilirsin dedi. Onun için de gitmeye gerek yok iş yapma dinlen dedi. Bir sonraki gittiğimde : 4 gün sonra. Keseyi gördük, progestan fitil verdi. Benim lekelenmem de bitmişti. Yine de al evde dursun lekelenme olursa kullan dedi. Ben ne olur ne olmaz bir gece kullandım. Lekelenme de devam etmedi çok şükür bayram dönüşü randevum var.

Zaten bulantı için biraz erken değil mi ?

İnşallah normaldir. Ben bir de hamileligimi bilmeden biontech aşısı oldum, tedirginliğim daha da büyüdü o yüzden
Anladım, umarım aşının hiçbir olumsuz bir etkisi olmaz. Gebeler yeni covid mutasyonlarını ağır geçirebiliyormuş diye haberler gördüm. Sizin hastalığa yakalanma ihtimaliniz azalmış oldu aşıyla. O açıdan avantajınız var. Sakin olmaya çalışalım, pozitif düşünelim diyeceğim ama ben de ağrıdan dolayı tedirgin oluyorum.

Bir kaç yerde okudum normal diyenler çoğunlukta. Güzel düşünelim güzel olsun inşallah

Kızlar sakin olun bu ağrılar batma hissi normal bebeğiniz size sıkı sıkı tutunmaya çalışıyor ve rahminiz büyüyor bütün sebebi bu:) tabikide çok şiddetli ağrılarsa doktorla görüşülmeli

Ben bildiğim zamandan sorumluyum bilmediğim zamanda bir şekilde Allah tarafından korunduğumu düşünüyorum :) hep bu şekilde düşünürüm .Sonuçta bilseniz aşı olmayabilirdiniz :) madem aşı oldunuz antikorunuz bol olsun :) rahat olun , iyi düşünün iyi olur herşey .

Cok teşekkür ederim güzel yorumunuz icin
Evet tabiki hamile olduğumu bilsem asi olmazdim hatta son ilişkiden sonra 8gun bekledim betaya baktırdım asi olmadan önce 0.54 çıkmıştı gönül rahatlığıyla asi oldum meğer kana geçmemiş afacan

Sabah Fox TV de Harward üniversitesinden bir Türk doktor gebelerde aşının yüksek oranda koruyucuu olduğunu söyledi .Keşke ben de biontech olabilseydim .Biz sağlıkçılar ilk kurban sinovac olduk :) umarım antikor oluşmuştur :)

Ben de sinovac olmak istedim ama biz öğretmenlerin şansına biontech kalmıştı :) hiç bir yerde bulamadım sinovac daha masum diyorlar sinovac için ama belirsiz tabiki her şey gibi :) umarım tek dozla antikor oluşmuştur

tablo ekleme ve güncellemeleri gün içinde not alarak, günün belli bir saatinde topluca yapacağım..

Kızlar ben en son beta hcg perşembe günü baktırmıştım 450ydi yarın doktor randevum var acaba kese görünür mü 5+1 olucak bir de sıkışık mı gitmek gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim çok tecrübesizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…