2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Belirtileriniz nedir ben de üçüncüden şüpheleniyorum . Bu sene ocak annelerinde tecrübeli anneler çok olacak gibi nasipse🤗
İnşallah bakalım 🤭 Beyaz akıntı ve âdet ağrısına benzer kasik ağrısı ama çok hafif.Birde sol kasığımda bi his var . Önceki gebeliğimde de oldu.Ama inşallah psikolojik değildir 😅

İnşallah bakalım 🤭 Beyaz akıntı ve âdet ağrısına benzer kasik ağrısı ama çok hafif.Birde sol kasığımda bi his var . Önceki gebeliğimde de oldu.Ama inşallah psikolojik değildir 😅
Ben unutmuşum belirtiler nasıldı, ilk defa kendimi dinliyorum. Eğer doğru hislerse burdan paylaşırız. Ne diyelim hakkımızda hayırlısı. Gebelik bekleyen tüm adaylara ramazan bereketiyle gelir inşallah,hayırlı haberlerle şenlendirirler burayı.

Merhaba herkese dün test yaptım pozitif çıktı, çarşamba kan vereceğim inşallah. Her şey yolundaysa tahmini doğum 4 ocak 2022 gösteriyor takvim bakalım hayırlısı..
Dün bende test yapacaktım eşim eczaneye uğramayı unutmasaydi😂 Hayırlı olsun inşallah topigin ilk annelerinden birisi sizsiniz🌼

Profil yazılarınizdan anladığım kadarıyla 2018 li bir oğlunuz var :) Benim de 2018 li bir kızım var. Sizin de kafanızı kurcalıyor mu bebek gelirse şüpheler doğruysa nasıl olur diye 😂
🤭 Eveet oğlum var tam 2 yaşında aralık 2018 doğumlu.. ve eğer tahminler yanıltmazsa bizi yine bu sene aralık ayına denk gelecek doğumumuz ☺️ tam 3 yaş olacak aralarında. Umarım o zamana kadar biraz daha kolaylar şuan ki vaziyette bazen vaz geçmek istiyorum bu isteğimden yalan değil. Ama isteyen tarafımız ağır basıyor ayrıca oğlum normal şartlarda sakin uyumlu bir çocuk tabii istisnalar kaydeyi bozmaz 🤣

Merhaba herkese dün test yaptım pozitif çıktı, çarşamba kan vereceğim inşallah. Her şey yolundaysa tahmini doğum 4 ocak 2022 gösteriyor takvim bakalım hayırlısı..
Hayırlı olsun saglıkla alın kucağınıza insallah :) bat tarihi gelmişmiydi.. erken mi yapmıştınız testi

X