2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
🤭 Eveet oğlum var tam 2 yaşında aralık 2018 doğumlu.. ve eğer tahminler yanıltmazsa bizi yine bu sene aralık ayına denk gelecek doğumumuz ☺️ tam 3 yaş olacak aralarında. Umarım o zamana kadar biraz daha kolaylar şuan ki vaziyette bazen vaz geçmek istiyorum bu isteğimden yalan değil. Ama isteyen tarafımız ağır basıyor ayrıca oğlum normal şartlarda sakin uyumlu bir çocuk tabii istisnalar kaydeyi bozmaz 🤣
Sizinle aynı düşüncedeyim.Benim kız çok hareketli çok tatlı ama bence zor bir kız.Agustos doğumlu.İki de abi var onlar daha sakin tâbi büyüdüler 😅4 çocuk fikri birazcık fazla geliyor sayı olarak ama işte aynen isteyen taraf ağır basıyor 🤭

Gerçekten mi.. okuyamadım başları öğrenen yok mu ki daha başka.. ben erken gebelik testiyle adete 5 gün kala öğrendim :) siz gebe değil misiniz altta gebelik takvimi var?
Takvimi bi hızla yaptım valla😂 Negatif çıkarsa çok komik duruma düşeceğim.Neyse bize de eğlence olur burda 🤭

Sizinle aynı düşüncedeyim.Benim kız çok hareketli çok tatlı ama bence zor bir kız.Agustos doğumlu.İki de abi var onlar daha sakin tâbi büyüdüler 😅4 çocuk fikri birazcık fazla geliyor sayı olarak ama işte aynen isteyen taraf ağır basıyor 🤭
Oo maşallah siz çocukları dizmişsiniz ne güzel Allah bağışlasın size de kolaylık versin. Bizim şuanda tek oğlumuz ikinciyi çok istiyoruz bakalım kısmet :)

kitaptan sayfaları atıcaktın kuzum, sabırsızlıkla beklemedeyim 🙈🙈🙈
Kitabı bulamadım canım yaa birine verdim galiba baktım aklımdaydın ama istersen "her anneye lazım" adı netten sipariş verebilirsin ben yarın arakdaşıma da sorayım hatırlamıyorum kime verdiğimi

Merhaba ben de yeni geldim kuvvetle muhtemel Aralık sonu Ocak başı bebek gelecek ben de burada da olayım dedim 😊😇 inşallah testleri pozitif olup gelenler olur
Bende yeni öğrendim. Benimde Aralık sonu Ocak başı gibi.. Allah kucağımıza almayı da nasip etsin. İsteyen herkese versin.

Herkese merhaba 😅 Test yaptım negatif arkadaşlar 😂 Kendi kendime gelin güvey olup takvim yapmıştım bide.Neyse üzülmedim tabiki üç tane evladım var. Allah onlara hayırlı ömür versin inşallah.Rabbim benden önce olmayanlara versin , anne olamayan hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın.Olsaydi çok sevinecektim tâbi.Ama benim için zor olacaktı orası kesin😀 Buradaki tüm annelerin, Allah tamamına erdirsin.Saglikla ve mutlulukla kalın🌼

Selam kızlar ve anneler, öncelikle pozitifi görenlere hayırlı olsun . Benim bat 2 mayıs sabırsızlıkla bekliyoruz. Eğer pozitifi görürsem ben de Ocak annesi olacağım. Rabbim bekleyen herkese güzel sonuçlar versin 😊😊😊
Aminn canım buradan haberleşelimm varmı belirtilerin?

X