2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    266
Çok geçmiş olsun, umarım bu süreci en kısa sürece atlatırsınız..o eleştiriler çok gıcık oluyor ama umursamamayı zamamanla zorla öğretiyorlar insana.. benim de ilk 4 ay zor geçti, hala da bulantı arada baş ağrısı çekiyorum. Ve ben o haldeyken eşime ‘herkes karnı burnunda hop hop geziyor, siz niyegelemiyorsunuz, hasta değilsiniz’ diye çıkışılmıştı, hem de bir erkek tarafından. O zaman karar verdim, insanlar anlamayacak beni ve ben kimseye durumumu anlatmak için çabalamıcaktım, öyle de yaptım, çünkü kafada ‘nazlı bu, abartıyor’ imajı var, yıkamazsın, uğraştıkça da yıpranırsın.

kızlar üzerinden çok mesaj geçtiği için alıntılayamadım ama kaliteli kumaşı olan bebek kıyafeti sorulmuştu. Alıp kullanmadm ama karşıma Panço'nun reklamları çıkıyor güzel de görünüyor kullanan beğenen var mı? Bi de geçen seneki anne grubumuzda jammy baby diye bi instagramdan bahsediliyodu desenleri çok tatlı ama kumaşı nasıldır bilemiyorum güzel diyolardı. Buradaki next official gibi geçen seneki grubumda da jammy baby konuşuluyodu hep=)

o erkeği boğmak lazım. Küfrettim içimden... Kesin evli bile değildir o. İnsan nasıl nazdan kusabilir ki. İstesen kusamazsın sanki parmak atıp kusuyoruz. Kaç kere tutmaya uğraştm da olmadı yerlere kustm ben bilirim=( Kaç kere arabada trafikte kustum. Bunun nazı mı olur. Cahil

Canım ne şimdi bebeğinin cinsiyeti bende benzer bi durum yaşıyorum da

Ra
Rabbim şafii ismi hürmetine şifa versin sağ salim bebeğini kucağına alırsın inşallah benimde 3ayım zor geçti annem bile kendini dinleyip durma hep ondan diyordu şaka gibi kardeşimin karısı da hamileydi o hamileliğin in farkında bile değildi annem beni onla kıyaslıyor du sürekli çok sinir bozucu Bi durum seni çook iyi anlıyorum kimseye aldırma senin çektiğini sadece sen bilirsin, seni yeri gelir eşin bile anlamaz canım benim rabbim yardımcın olsun inşallah

Aynen evli değil doğru tespit.. , olgunlaşamamış, bencil, işte öyle gelmiş gider, gözümdeki yeri belli böyle insanların. hamilelikte insan kendini ve bebeğini ön plana koymayı öğreniyor, bize de getirisi bu olsun ..

Doktor ileride olması iyi diyor ben duyduğumda şok oldum ama doktor yatıştırdı :) neyse içeride istediği kadar yesin dışarı çıkınca icabına bakarım :)

Olsun iri bebek iyidir ,oğlum 4500 Gr doğdu o da hep ilerideydi çabuk meydana geldi ,kıyafetleri doldurdu benim kız minyon olacak gibi dur bakalım yarın detayli var belli olur kaç Gr oldugu

39+5 geç mi acaba ? Ocak bebeği olsun istiyorum da Benim çok sınırda.
Benim doktor, ‘eğer bebek içerde iyiyse planlı sezeryan bile olsa ben almıyorum ,bebek güzel güzel beslenirken niye erken alalım , 40 haftayı genelde hamilelerim aşıyor demişti.. umarım bebeklerimizin keyfi yerinde olur da zamanında gelirler, bir aksilik olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…