2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
doğum tarihiniz 12 ocak gözüküyor ama farklı tarih mi, benim de 13 ocak beklenen tarih, 6sı 7 si gibi gelse ne güzel olur diyorum:)
12 ocak ama aralığın sonu 39.haftaya denk geldiği için sezaryen planlamaları da genelde 38-39.haftalarda olduğundan ocağa bırakırlar mı bilmiyorum. Sağlıkla gelsinler de tarih çok mühim değil

Hamile kadının ahını almayacaksın.. Sen iyi ol ki bebeğinde olsun. Allah şifa versin canım, inşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz :)

allah yardımcınız olsun sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi, insanları anlamak çok zor ya bu kadar hassas bi dönemde hele ki sağlık sorunları olan bi hamileye bunlar denecek şeyler mi..
Aminnn çok teşekkür ederim sizde saglıklı kucagınıza alın inşallah Herkeste vicdan bulunmuyor malesef o kadar şeyler duyuyorum ki artık umursamamaya çalışıyorum

Aynen öyle canım bende artık rahatsın incitmiyor kendini nazlı denildiği zaman evet öyleyim çokta iyi yapıyorum diyorum geçiyorum, baş edemiyorum bana bu lafı edenler hem kendi ailem hem eşimin ailesi ve hepside kadın olması ayrı üzüyor

Aynı benim annem zaten destek yok köstek maşallah çok canım Allah ragzı olsun rabbim sağ Salim kucagına almayı nasip etsin seninde canım

Hamile kadının ahını almayacaksın.. Sen iyi ol ki bebeğinde olsun. Allah şifa versin canım, inşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz :)
Valla o kadar Alan oldu ki duamdan daha çok canımı yakan oldu ki Allah’a havale ettim hepsini, amin canım inşallah hepimiz saglıkla kucağımıza alalım yavrularımızı güzel günlere kavuşalım

Önceki tahlil sonuçlarına bakmadı, hiç onları sormadı detaylı ultrasonu yapan doktor. Belki doktordan doktora değişiyordur ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…