Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    184
Ekledim canım ince bir kumaşı var nakışları falan çok hoşuma gitti ben yanına kalp ya da yıldız koydurmadım sade isim olsun istedim
Çok tatlı yapmişlar gayetde güzel duruyor bende görüşeyim şimdi halledim teşekkürler canm
Kapı süsüyle yastık da yaptırıcam onlar da çok hoş

Eklentiler

• IMG_5353.png
    IMG_5353.png
    395,6 KB · Görüntüleme: 77
Çok tatlı yapmişlar gayetde güzel duruyor bende görüşeyim şimdi halledim teşekkürler canm
Kapı süsü ben de sipariş verdim bakalım nasıl gelecek. Takı yastığı da isimsiz desenli vardı ablamdan kalma hediyelik yaptırmayı düşünmediğim için çikolata dağıtacağım.

Kapı süsü ben de sipariş verdim bakalım nasıl gelecek. Takı yastığı da isimsiz desenli vardı ablamdan kalma hediyelik yaptırmayı düşünmediğim için çikolata dağıtacağım.
Kapı süsü ne kadar kızlar ben oda süsleme istiyordum ondan bana süsü götürmek isterseniz bin TL ücreti dediler.

Kapı süsü ne kadar kızlar ben oda süsleme istiyordum ondan bana süsü götürmek isterseniz bin TL ücreti dediler.
Benim kapı süsü 1500 tl o bana ait olacak. Odaya da balonlu süsleme yaptıracağım ona da 3500 dedi. bazı yerler 10 bin fiyat verince 3500 iyi geldi yaptıklarını da gördüm beğendim. Odayı da sırf çekim klip vs tuttum diye yaptıracağım yoksa odada boş yer kaplamaktan başka bir şeye yaramıyor :KK70:

Benim kapı süsü 1500 tl o bana ait olacak. Odaya da balonlu süsleme yaptıracağım ona da 3500 dedi. bazı yerler 10 bin fiyat verince 3500 iyi geldi yaptıklarını da gördüm beğendim. Odayı da sırf çekim klip vs tuttum diye yaptıracağım yoksa odada boş yer kaplamaktan başka bir şeye yaramıyor :KK70:
Cok iyi fiyat kesinlikle. Bende 6500 e anlaştım, 1000 TL sini Kapı süsü için alıyormuş. Mantıklı gibi geldi. Fotoğraf için bende sırf güzel gözüksün 🤣

Kızlar bu kadar süslemeye gerek var mı ya hastaneyi? Benim kimse gelmeyecek hastaneye kayınvalidemler ve annemler sadece kimseyi de istemiyorum zaten.

Pembe mavi değil mi sizin ben bandirmadan doktorum orada doğum yaptırıyor kendi fotoğrafçısı var mı acaba pembe mavinin ?

Kızlar bu kadar süslemeye gerek var mı ya hastaneyi? Benim kimse gelmeyecek hastaneye kayınvalidemler ve annemler sadece kimseyi de istemiyorum zaten.
Bende düşünmüyordum ailem dışında gelenim olmayacak ama fotoğraf çekilince hatıra kalsın istedim. Birde doğum için kurumum ödeme yapacak bana o masraf olmayacak diye süs ve fotoğrafa vereyim dedim.

Kızlar eylül annelerinden selamlar. bebiş hareketleri ne zaman daha sık ve güçlü hissedilir? Ben şuan 19 haftaligim bazen hareket hissediyorum bazen hissedemiyorum. 1gun hissetsem 2 3 gun hissetmiyorum

Bende düşünmüyordum ailem dışında gelenim olmayacak ama fotoğraf çekilince hatıra kalsın istedim. Birde doğum için kurumum ödeme yapacak bana o masraf olmayacak diye süs ve fotoğrafa vereyim dedim.
Hastanede çekim olacaksa mantıklı ben çekimi evde yaptırcam onun için düşünemedim

Ben de süsleme istemedim ama doğum parasının içinde olduğu için olacak. İlk doğduğunda ameliyathane çekimi güzel oluyor. Bu defa eşim de girsin diye uğraşacağım😄

X