Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    191
Rahim uzunluğu 33mm olduğu için fitili bırakamadık. Normali kaç olmalı acaba, sormayı unuttum. Şükür herşey yolunda ama fitili bırakacağız diye sevinerek gitmiştim

off insallah ben 63 kiloydum sigarayi biraktim cocuk dusundugumuz zaman inanilmaz hizli kilo aldim 69 lada hamile kaldim iste simdi 79 um insallah temiz cikar
senle aynı haftalarımız kılı 65 le hamıle kaldım 75 oldum bncede sıkıntı yapma çarsamba randevum var seker ıcın bakalım bana ne dıycek sıgarayı burakmak aldırıyor zaten baslı basına

Kızlar eylül annelerinden selamlar. bebiş hareketleri ne zaman daha sık ve güçlü hissedilir? Ben şuan 19 haftaligim bazen hareket hissediyorum bazen hissedemiyorum. 1gun hissetsem 2 3 gun hissetmiyorum
Çok normal canım benim, 24 ten sonra biraz daha düzene geçiyor. Hatta şu an 27+5 im yeni yeni Ben dürtersem o da vuruyor ya da çok sesli bi ortamdaysam dürtüyor. 24 e kadar düzen bekleme hiç telaş yapma.

Rahim uzunluğu 33mm olduğu için fitili bırakamadık. Normali kaç olmalı acaba, sormayı unuttum. Şükür herşey yolunda ama fitili bırakacağız diye sevinerek gitmiştim
Aslında normal sizinki ama belki tedbir amaçlı devam ettiriyor olabilir. 25 altı riskli diye biliyorum.Arkadaşımın ayrıntılıda 30 mm çıkmıştı hiçbir şey kullanmadı 30 lı haftalarında şu an.Her şey yolunda gidiyor 🙂

Kızlar eylül annelerinden selamlar. bebiş hareketleri ne zaman daha sık ve güçlü hissedilir? Ben şuan 19 haftaligim bazen hareket hissediyorum bazen hissedemiyorum. 1gun hissetsem 2 3 gun hissetmiyorum
Merhaba kişiden kişiye değişiyordur muhtemelen. Bizim 21.haftadan itibaren eşim elini karnıma koyduğunda ufak ufak tekmeleri hissetmeye başlamıştı.Şimdi 24.haftadayım tekme olmasa bile kıpırdanmaları da hissediyor artık 🙂 ama tekmelemeler daha net hissediliyor tabi 🙂

Merhaba kişiden kişiye değişiyordur muhtemelen. Bizim 21.haftadan itibaren eşim elini karnıma koyduğunda ufak ufak tekmeleri hissetmeye başlamıştı.Şimdi 24.haftadayım tekme olmasa bile kıpırdanmaları da hissediyor artık 🙂 ama tekmelemeler daha net hissediliyor tabi 🙂
Heyecanla bekliyorum o günleri zaman geçmiyor sanki🤭🤭

Kizlar 24. Hafta muayenesinden ciktik gerilemis 22+5 gorunuyor sekekr yuklemesi bile istemedi gelisimini takip etmemiz lazm kucuk dedi. Allahm ya dua edin
Canım bir iki hafta önde ya da geri olması normal kabul ediliyor diye biliyorum.Biraz daha dikkat edersin kilo aldıracak şeyler yersin.Muz kaşar yoğurt falan duymuştum ben.Hemen endişelenme.İnsallah arayı kapatacaktır.Benimki de 1 hafta geride oluyor genelde çok da iyi yediğim halde.Moralini bozma insallah hemen büyüyüp haftasına yetişecek 😊

Canım bir iki hafta önde ya da geri olması normal kabul ediliyor diye biliyorum.Biraz daha dikkat edersin kilo aldıracak şeyler yersin.Muz kaşar yoğurt falan duymuştum ben.Hemen endişelenme.İnsallah arayı kapatacaktır.Benimki de 1 hafta geride oluyor genelde çok da iyi yediğim halde.Moralini bozma insallah hemen büyüyüp haftasına yetişecek 😊
Simdiye kadr 2-3 gun geride oluyordu bir anda 10 gun olunca doktor bir degisikti ya. Seker yuklemesine bile gerek yoknonce bakalm bebek gelisiyor mu dedi

Kilosu da 548 cok cok az . Haftaya gel karar verelm gibisinden bisiler dedi ya

X