Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 33,3%
  • erkek

OY: 3 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 16,7%

• Ankete Katılan
    6
Ben su içmekte çok zorlanıyorumm :KK43: Normalde de pek aram yoktur suyla ama şu an biraz su içsem sanki litrelerce içmişim gibi hissediyorum ve midemi bulandırıyor :KK43:
Bende normalde de çok az su içerdim şimdi de canım istemiyor hiç. Bide sabahları mide bulantım oluyor hafif hafif inşallah artmaz, su çok içmekte bulandırıyor benide

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 31-12-2024

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞICİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸
M Mucizee35 28İzmir15 Mart4+310 Aralık 2024
outoffit outoffit 30Ankara18 Mart13 Aralık 2024
O ogretmennnhaniiimm1 28Adana125 Şubat5+28 Aralık 2024
blocked blocked 31İstanbul115 Mart20 Aralık 2024
otuzaazkala otuzaazkala 28Sakarya110 Mart5+215 Aralık 2024
D derya32 37İstanbul328 Şubat5+36+6Erkek ???4 Aralık 2024
@flamingome26Kocaeli110 Mart5+115 Aralık 2024
@Zeyzey27272727272728Gaziantep120 Mart21 Aralık 2024
@kzkzkzkz35İzmir212 Mart5+316 Aralık 2024
serendipcem serendipcem 23Antalya13 Mart5+18 Aralık 2024
@prmhnm30Diyarbakır16 MartKız ???11 Aralık 2024Parla ???
M minikfilozof 25Ankara110 Mart5+1Erkek ???15 Aralık 2024
@yagmurhakan35İzmir14 Mart5+36+49 Aralık 2024
Canım SAT 2 Mart. İstanbul’da yaşıyorum yaş 29. 2.çocuğum. Keseyi 4+5 de gördük. Tahmini doğum tarihi 7 Aralık. Cinsiyet tahminim kız hissediyorum . Annesi gibi bir yay kadını olucak kızım . 🥰🧿😇🤲
Canım birde sana zahmet olmazsa listeyi son adet tarihine göre sıralı düzenlemen mümkün mü, takibi daha kolay olur. 25 Şubat 25 Mart arası sat olanlar aralık olucak .

Birde yaşlarınız kaç kızlar ben baya erken hamile kalmış hissediyorum planım 3 sene falan yapmamaktı. 25 olcam temmuzda erken anne olacağım...
Bende 25 de hamile kaldım doğurdum oğlum 4 yaşında şuan . Bende en güzel yaşlar . Hiç keşke daha geç yapsaydım demedim. Erkenden çocuk işini aradan çıkarmak iyi oluyor. Vücûd kendini çok hızlı toparlıyor.

Canım SAT 2 Mart. İstanbul’da yaşıyorum yaş 29. 2.çocuğum. Keseyi 4+5 de gördük. Tahmini doğum tarihi 7 Aralık. Cinsiyet tahminim kız hissediyorum . Annesi gibi bir yay kadını olucak kızım . 🥰🧿😇🤲
Canım birde sana zahmet olmazsa listeyi son adet tarihine göre sıralı düzenlemen mümkün mü, takibi daha kolay olur. 25 Şubat 25 Mart arası sat olanlar aralık olucak .
Hayırlı olsun canım 🧿 Ben de yay burcuyum ve hep yay burcu çocuğum olsun istemiştim :) İnşallah nasip olur 🤲
Listeye ekledim seni de. Ama listeyi dediğin gibi yeniden düzenlemem çok zor canım. Bildiğimiz excel tablosu gibi düzenlenmiyor copy-paste bile yaptırmıyor. Yine de işten zaman kalırsa uğraşacağım gün içerisinde.

Hayırlı olsun canım 🧿 Ben de yay burcuyum ve hep yay burcu çocuğum olsun istemiştim :) İnşallah nasip olur 🤲
Listeye ekledim seni de. Ama listeyi dediğin gibi yeniden düzenlemem çok zor canım. Bildiğimiz excel tablosu gibi düzenlenmiyor copy-paste bile yaptırmıyor. Yine de işten zaman kalırsa uğraşacağım gün içerisinde.
Beni de ekler misin rica etsem😇
Sat 8 Mart 29 yaşındayım ilk olacak nasip olursa tahmini doğum 13 aralık gösteriyor cinsiyet kız hissedİyorum😇🌸🙏🏻

Bende doktora gittim kızlar 😇 miniğimizin kalp atışını gördük şükür 6+3 doktor ekrandan gösterdi kalp atışını . Şükür haftasıyla uyumlu . Kan ve idrar tahlili istedi ekstra farklı şeylere baktılar . Folik asit ve tiroid ilacı ile yola devam ediyorum şimdilik haftaya dahiliye doktoruna görüneceğim tekrar 12. Hafta gibi görüşürüz dedi de bana çok uzun geldi 😂😂 biraz büyüsün kalp atışını dinlemeye gitme niyetim var inşallah M Mucizee35

Bende doktora gittim kızlar 😇 miniğimizin kalp atışını gördük şükür 6+3 doktor ekrandan gösterdi kalp atışını . Şükür haftasıyla uyumlu . Kan ve idrar tahlili istedi ekstra farklı şeylere baktılar . Folik asit ve tiroid ilacı ile yola devam ediyorum şimdilik haftaya dahiliye doktoruna görüneceğim tekrar 12. Hafta gibi görüşürüz dedi de bana çok uzun geldi 😂😂 biraz büyüsün kalp atışını dinlemeye gitme niyetim var inşallah M Mucizee35
hayırlı olsun :) sata göre mi 6+3 sünüz?

Birde yaşlarınız kaç kızlar ben baya erken hamile kalmış hissediyorum planım 3 sene falan yapmamaktı. 25 olcam temmuzda erken anne olacağım...
güzel bir yaş aslında ben geç anne oldum ilk cocugumu kucagına aldıgımda 36 yasındaydım sımdı 40 bitti. Biraz geç ama ben erken de evlenmedim, 35mde evlendim. 25 yasında aklım bin karış havadaydı sanırım 😂😂 Olgunlasınca anne olmak ayrı bir deneyim dunyaya bakısınız cocuk yetıstırısınız hersey daha bir sakin ve bilinçli oluyor ama asla 25 yasın verdiği o enerji ve o herşeye yeniden baslarım hissi yok.

kızlar eslerinizle cinsel hayatınız devam ediyor mu bu donemde yoksa ilk 3 ay doktor yasakladı mı?
Biz de ilk kontrole kadar ara verdik canım öğrendikten hemen sonra. Bazen bebeğin tutunduğu yer biraz riskli olabiliyormuş ya da bilinmeyen bir kanama alanı var olabiliyormuş ilişki bunları tetikleyebilir dediler bana. Doktor ne derse ona göre hareket edeceğiz.

Ben de yay burcuyum ve hep en güzel şeyler aralıkta olur diyordum. Hayatımdaki güzel haberleri hep aralıkta almışımdır. Sanırım bir tür manifest yapmışım 😁

Beni de ekler misiniz listeye SAT 26 Şubat ama benim adetim 40 günde bir geldiği için yumurtlamam geç oldu. Geçen cumartesi öğrendim. Henüz kontrol için hastaneye gitmedim. Cumartesi doktor kontrolüm var.

Bende 25 de hamile kaldım doğurdum oğlum 4 yaşında şuan . Bende en güzel yaşlar . Hiç keşke daha geç yapsaydım demedim. Erkenden çocuk işini aradan çıkarmak iyi oluyor. Vücûd kendini çok hızlı toparlıyor.
İnsan öğrenince binlerce şey geçiyor kafasından yoksa kadın için sağlıklı da bir yaş bencede.

X