Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    81
Merhaba kızlar kulübün çoook eski bir üyesi olarak üçüncü kez anne adayıyım bu forumda. 2012 Ekim annesi 2018 Mart annesi şimdi 2024 Ekim annesi olacağım nasipse.bizler çooook güzellikler paylaştık dostluklar edindik burada hem gebelikte hem yavrularımızı büyütürken umarım yine sizlerle de öyle olur :) hepimiz sağsalim kavuşalım inşallah bebeklerimize 😍
Canım kediannesibiri kediannesibiri
36 yaşındayım
17 Ocak sat
İstanbuldayım
Cinsiyet belli değil
10+2 günlük 3. Aşkım bebekimmm 😍
kediannesibiri kediannesibiri

çok saçma benimki. hiç bir yemekten ve kokusundan tiksinmedim de sıvı sabun kokusu, çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı kokusu ve oda spreyi :silah: ne alaka anlamıyorum. acaba dedim sadece bu sürekli kullandığım kokulara mı oluştu diye, değiştirdim hepsini ama yok rahatsız ediyor nedense. ama normal beyaz sabun kokusu, kolonya falan sorun olmuyor.
Ben bunu ilk hamileliğimde yaşamıştım. Elimi yıkarken midem bulanıyordu. Bir sürü sıvı sabun markası denedik işe yaramadı en son kalıp sabun kullanmaya başlamıştım.

Merhaba kızlar kulübün çoook eski bir üyesi olarak üçüncü kez anne adayıyım bu forumda. 2012 Ekim annesi 2018 Mart annesi şimdi 2024 Ekim annesi olacağım nasipse.bizler çooook güzellikler paylaştık dostluklar edindik burada hem gebelikte hem yavrularımızı büyütürken umarım yine sizlerle de öyle olur :) hepimiz sağsalim kavuşalım inşallah bebeklerimize 😍
Canım kediannesibiri kediannesibiri
36 yaşındayım
17 Ocak sat
İstanbuldayım
Cinsiyet belli değil
10+2 günlük 3. Aşkım bebekimmm 😍
kediannesibiri kediannesibiri
Hoş geldiniz, hayırlı olsun 🥰🧿🧿

Benim tospiğime bi bakar mısınız kordonu bileğine mi dolamış o ne 😍😍😅 Cuma günüydü randevum yine cinsiyet tahmini alabilirim sizlerden 🥰🥰 Totosu çok tatlı değil mi ayy ısırıcam nazar değmesin 🧿🥰❣️ Sizlerden de fotolar bekliyorum güzel anneler. Birbirimize nazarımız olmaz bence 🫠🌸
Kızzzz bunun tipi o poposu nedir Allahım misket limonu kadar ama heryeri var maşallah sübhanallah sağsalim gelsin inşallah annesi 🥰

Merhabalarr. Bende cinsiyet tahmini alabilirrr miyimm lütfen. Doktorum emin olmak icin biraz daha bekleyelim dedi söylemedi bana :))

Eklentiler

• IMG-20240328-WA0015.jpg
    IMG-20240328-WA0015.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 68
Yaaa benimde yarin var 2li tarama cok korkuyorum nasil olacak bilmiyorum
Benimde cumartesiydi yarına aldırdım randevuyu aynen ikili tarama için bakalim cinsiyetide soylebilirim demişti
Bende çok heyecanlıyım korkuyorum da ister istemez Rabbım hepimizin yardımcısı olsun🙏
Öğleden önce mi gideceksin sonra mi benim 10.15te randevum💕

Evet ilk gebeliğim. Sat gore 10+5 im. Ama doktorum bugun ikili taramada 12+4 dedi. Ense kalınlığı icin 2.4mm dedi. Normalde 2 ideal bizim icin ama kafana takman gereken bir sey yok. Sonuçların çıkmasını bekleyelim dedi. Burun kemiği görüldü. Bir hafta sonra Sonuçlar çıkacak bakalım. Çok heyecanlıyımmmm.
Çok teşekkürler bu arada

X