Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    115
Kızlar bir de bugün sağlık ocağına gittim ilaç yazdırmak için ebe su dopler cihazıyla kalp atışını dinletti nasıl sevindim ya ilk başta gerildim şimdi duyulmaz küçük diye korkarım mi acaba diye ama kendimde duyunca nasıl sevindim.😍 Bide hiç histtediyor musun dedi yok dedim ama sanki o cihazı degirice içimde kipirdadigini fark ettim ya da bana öyle geldi 14+1 öncekileri de 15. Hafta yavaş yavaş baslardim hissetmeye 🧿🥰

Güzel anneler selamlar hepinize tekrardan, 13. Haftadayım beyaz akıntım var, sizinde var mı? 9. Haftadan beri hiç gecmiyor benim

Bir şey soracağım. Ablam tüp bebekle hamile kaldı ve doğum yaptı. Bana sorduğu şey doktor rahim ağzını ölçüyor mu her muayenede. Onun hep ölçüyormuş. Gerekli bir şey diyor. Daha bir doktor bile bana ölçücem vs bir şey demedi. Sizde de öyle ölçüm filan yapıyorlar mı? Ölçüm alttan muayeneyle yapılıyor galiba ve ben hep karından ultrason oluyorum. Acaba ona özel bir şey mi yoksa yapılması gereken bir şey mi?
Canım benimkini ölçtü ultrasondan alttan değil 75 cm dedi. 30 cm altı erken doğum riski oluyormuş seninki iki katı gayet iyi dedi.

Kızlar bir de bugün sağlık ocağına gittim ilaç yazdırmak için ebe su dopler cihazıyla kalp atışını dinletti nasıl sevindim ya ilk başta gerildim şimdi duyulmaz küçük diye korkarım mi acaba diye ama kendimde duyunca nasıl sevindim.😍 Bide hiç histtediyor musun dedi yok dedim ama sanki o cihazı degirice içimde kipirdadigini fark ettim ya da bana öyle geldi 14+1 öncekileri de 15. Hafta yavaş yavaş baslardim hissetmeye 🧿🥰
Yaaa ne guzel insallah 🥰🥰

X