Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
İnşallah hepimiz. Ama doktorların bu ukala tavrı gerçekten rahatsız edici geliyor bana. Hepimiz insanız ve çalışıyoruz neticede. Zorla doktor yapışmış gibi davranmaya gerek yok
Evet gercekten isinde mutlu olani bulabilmek zor ,bende ozelde memnun oldugum doktoru biraktim.isleri stresli ve yogun olduklari fazlasiyla hastalarina o duygularini geciriyorlar ,sana o sekilde davraniyorsa gitme ayaklarin hep geri geri gidecek sana iyi gelen devlette tavsiye uzerine baskasindan almaya calis ,cunku belliki tarzi sert ve uzucu soru bile soramazsin sen zamanla

Evet gercekten isinde mutlu olani bulabilmek zor ,bende ozelde memnun oldugum doktoru biraktim.isleri stresli ve yogun olduklari fazlasiyla hastalarina o duygularini geciriyorlar ,sana o sekilde davraniyorsa gitme ayaklarin hep geri geri gidecek sana iyi gelen devlette tavsiye uzerine baskasindan almaya calis ,cunku belliki tarzi sert ve uzucu soru bile soramazsin sen zamanla
Fırsat bile vermedi zaten acele acele yaptı bakacağım iyi bir doktorla devam ederim umarım. Çok teşekkür ederim

Ay buraya da yazın bende çok merak ettim bebişkonun cinsiyetini hayırlısı ile mutlu sağlıklı gelsin size insallah🐣
Canim bana 2 lide erkek dedi de ben halen bir ihtimal belki kiz😁😁😁ay boyle diyincede vicdan yapiyorum Allah im affet beni cinsiyetin onemi yok saglikli hayirli evlat olsun

Canim bana 2 lide erkek dedi de ben halen bir ihtimal belki kiz😁😁😁ay boyle diyincede vicdan yapiyorum Allah im affet beni cinsiyetin onemi yok saglikli hayirli evlat olsun
Çok tatlısınız ya 😀🌸 kiz erkek fark etmez inanın, Allah hayırlı evlat versin bazı erkek çocukları çok kibar ve annelerine çok düşkün olur unutmayın nasıl yetistirirseniz öyle biri olacak 💙

Çok tatlısınız ya 😀🌸 kiz erkek fark etmez inanın, Allah hayırlı evlat versin bazı erkek çocukları çok kibar ve annelerine çok düşkün olur unutmayın nasıl yetistirirseniz öyle biri olacak 💙
Evet yaa demi insallah hep oyle diyorum hep hayirli olsun Allah im bans 7 yil sonra evlat verdi hemde doktorlar cocugun zor olur dedigi zamanda verdi oyuzden boyle diyince kiz erkek kendime kiziyorum,insallah sizinde ilk mi bilmiyorum hayirlisini sagliklisini versin biz bu grupta baya yol aldik stresini mutluluklarini cok cekiyoruz ekim anneleri olarak

Evet yaa demi insallah hep oyle diyorum hep hayirli olsun Allah im bans 7 yil sonra evlat verdi hemde doktorlar cocugun zor olur dedigi zamanda verdi oyuzden boyle diyince kiz erkek kendime kiziyorum,insallah sizinde ilk mi bilmiyorum hayirlisini sagliklisini versin biz bu grupta baya yol aldik stresini mutluluklarini cok cekiyoruz ekim anneleri olarak
Ya stres olmayalım, bebeklerimiz bizim ile bundan güzel bir şey mi var? Bakın hem ne kadar güzel umut dolu bir hikayeniz var 😀 minige odaklanın. Allah hepimizin yavrularını sag salim kucağımızda görmeyi nasip etsin tüm bu süreci gülerek hatırlayalım inşallah

Kızlar mantar ve enfeksiyondan hala çekiyorum ama bugün doktora gittim artık gayet net sizde bakın tosunuma 😅

Eklentiler

• IMG-20240415-WA0012.jpg
    IMG-20240415-WA0012.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 78
Günaydınlar kızlar bayram sonrası herkese keyifli haftalar dilerim umarım bu hafta bizlere hafif geçer 🙏🏼🌸

Bu hafta mango olduk 🥭

Sizler bu hafta hangi meyve olacaksınız???

11. Hafta incir
12. Hafta mürdüm eriği
13. Hafta kivi 🥝
14. Hafta avakado 🥑
15. Hafta mango 🥭
16. Hafta muz 🍌
17.Hafta hindistan cevizi 🥥
Mango 🥭 olduk biz 🤗

merhabalar
Bugün doktor kontrolünden geldim. Ultrasonda 11+3 günlük çıktık. Ayrıca fetal dna testi verdim. Cinsiyet tahmini yapabilecek olan var mı aranızda

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar
Benim de tüp bebekle oldu ve simdi kız olsun istiyorum ve böyle istediğim için de vicdan azabı çekiyorum

Kızlar felaket başım ağrıyor böyle 2 saattir falan şakaklarımdan kulaklarıma diş köklerime vuruyor daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım ne yapacağımı bilemiyorum çok şiddetli bi ağrı

Kızlar
Benim de tüp bebekle oldu ve simdi kız olsun istiyorum ve böyle istediğim için de vicdan azabı çekiyorum
Zor olunca evet evlat icinden gecirmek kendine vicdan azabi hissetiriyor kotu yanlis bisey gibi geliyor yoku bildigimiz icin 2 evladi olan annelerimizde var onlar da yapiyor gonul istiyor kiz evlat agirlik isteniyor bizim devirde neden oyle anlamadim annelerimizin donemide erkek olsun cok isteniyormus

Kızlar felaket başım ağrıyor böyle 2 saattir falan şakaklarımdan kulaklarıma diş köklerime vuruyor daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım ne yapacağımı bilemiyorum çok şiddetli bi ağrı
Canim gecmis olsun ben 14 haftaliga kadar cektim caresi yok uyumaya calis parolun kendine hayri yok ilacda yasak

Günaydınlar kızlar bayram sonrası herkese keyifli haftalar dilerim umarım bu hafta bizlere hafif geçer 🙏🏼🌸

Bu hafta mango olduk 🥭

Sizler bu hafta hangi meyve olacaksınız???

11. Hafta incir
12. Hafta mürdüm eriği
13. Hafta kivi 🥝
14. Hafta avakado 🥑
15. Hafta mango 🥭
16. Hafta muz 🍌
17.Hafta hindistan cevizi 🥥
Yarin mango oluyoruz😍

X