Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Amniyosentez yapıp kafamı rahatlatsam mı acaba diyorum. Eşim karşı çıkıyor. Abartıyosun bunu da yaptırmasaydık keşke falan diye kavga ediyo benle. Anlamıyor ki beni. Doğuma kadar ne olacak tedirginliğiyle nasıl yaşayacağım. Neyse Allahtan kabulüm ama netleşse kafam rahat olur
Amniyosentez biraz riskli oluyor imkanın varsa fetal DNA yaptirmani tavsiye ederim rahatlamak çok iyi gelir insana ben inanıyorum ki bebeğin çok sağlıklı ama öyle duyduktan sonra korktun ama dua et bol bol hiç birşey olmaz inşallah 🙏🥰

Burunda kanama neden oluyor acaba doktorunuza danıştınızmı çağırmadığına göre yakın tarihte kontrole gitmişsinizdir
Benim 8. haftada oluyordu kardiyolojiye de gittim hatta. 4 4 kere kanadı sonra durmuştu. Şimdi 12. Haftadayım yine başladı akşamları 1 2 gündür. Anlamıyorum da niye olduğunu

Benim 8. haftada oluyordu kardiyolojiye de gittim hatta. 4 4 kere kanadı sonra durmuştu. Şimdi 12. Haftadayım yine başladı akşamları 1 2 gündür. Anlamıyorum da niye olduğunu
Kardiyolokiji doktoru birşey söylemedi mi , bende de bir iki defa oldu bazen ara ara hafif oluyor ama internetten baktığımda gebelikte olabilir ciddi bir durum teşkil etmez ibarelerini görünce rahat tutmuştum içimi açıkçası sizinde kardiyoloji birşey demediyse damarlarımızdan kaynaklı olabilir . Kadın doğum doktoru bir yorum yapmasını acaba

Kızlar benim tsh 8. Haftada 3,5tu o zamandan beri aç karna 0,25 lik ilaç kullanıyordum dün tahlil almıştı doktorum çok şükür 2,44 lere düşmüş belki kullanan, bu durumu kafasına takan vardır diye yazıyorum benim kafamı baya kurcalıyordu çünkü
Ay benimde şimdi sonucum çıktı. 9 lardan 0.89 lara düşmüşüm çok mutlu oldum şükür 🙏 her gün 125 haftasonu 150 içiyodum şimdi her gün 125 e düşer büyük ihtimal. Rahatladım şükür 😌

Merhabalar kızlar, umarım herkesin sağlığı çok iyidir 🌸

Bugün kontrolüm vardı. 13+4 teyiz. Haftasıyla uyumlu çok şükür her şey yolunda. 2. Gebeliğim ama birçok şeyi unutmuşum. Dr kan ilacına başlattı bu haftalarda mı başlıyorduk hatırlayamadım? Telefon uygulamasında daha ileri bir tarihi gösteriyordu.

Merhabalar kızlar, umarım herkesin sağlığı çok iyidir 🌸

Bugün kontrolüm vardı. 13+4 teyiz. Haftasıyla uyumlu çok şükür her şey yolunda. 2. Gebeliğim ama birçok şeyi unutmuşum. Dr kan ilacına başlattı bu haftalarda mı başlıyorduk hatırlayamadım? Telefon uygulamasında daha ileri bir tarihi gösteriyordu.
12. Haftadan sonra başlanıyor 😇

Kızlar, aranızda halsizlik yaşayan varmı benim gibi? 14+5 haftamdayım, oğleden sonra akşama doğru çok halsiz oluyorum. Yemeği bile zor yapiyorum. Sizce normal midir?
İlk zamanlar tiroidim yüksekti çok daha fazla halsizdim. Şimdi biraz daha iyiyim ama yinede halsizlik var. Kansızım biraz ondan olabilir diye düşünüyorum. 13. Haftadayım

Kızlar selam çılgınlar gibi şalgam suyu içiyorum. Normalde hiç sevmezdim. 2 tane 300 ml içtim bugün. Dünde içmiştim bir zararı var mıdır acaba tuz oranı fazla bir içecek
beeen ben. kahvaltıda bile canım istiyor resmen saçmalık. internette acısız ve az miktarda içmenin yararlı olduğu yazıyor. içiyorum her akşam yarım bardak.

Merhaba canım normal kadın doğumdan mı randevu alıyoruz
Perinatolijiye gitmiştim şehir hastanesi ne onlar yönlendirdi radyoloji bölümünden randevu aldım 14 haftalıkken hatta sekreter kadın bana geç kalmışsın randevu için dedi ama sıra verdi 21 li haftaya galiba denk geliyor
Randevu kaçıncı haftanızda verildi, bana 22. haftada gel dendi de merak ettim 💕
14.haftamda sira aldım canım 21 li haftaya denk geliyor galiba muayene

X