Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    87
Benim kontrolüm 16+4te ayın 30unda ama ben 24üne yani haftaya çarşambaya aldım randevuyu. Kesinleşir muhtemelen, öyle demişti. Ay çok heyecanlı ya🥹♥️
Bende ctesi gidicem 15+5 de artık net olarak öğrenelim inşalalh🥰 14 de de gittim yine kız dedi 😂bence çok net gösterdi bacağımı açtı da 16 gibi tekrar teyit etmek isterim dedi😂😂

Kızlar benim de 11+5te kıza benziyor dedi. 1 ay sonraya randevu verdi. Ama ben dayanamıyorum tam 14+0 olduğum güne devletten randevu aldım.😅 inşallah söyler. Kendisine zaten bir önceki gidişimde özele gidiyorum ama ekonomik açıdan hep özele gitmeyip sizde de takipli olmak istiyorum demiştim. Devlette 16dan önce söyleyen oldu mu

bel ağrısından hamilelik öncesi de çok çekiyordum ki şu an hareketsizlikten daha da fena. fıtık yok, siyatik sıkışması olabilir demişlerdi. hamile yogasına başlamak istiyorum yavaştan. cuma günü kontrolüm var o zaman doktor izin verirse tabi. önerebileceğiniz bir video var mıdır?

Kızlar merhaba. Şimdi ikili test sonucumu aldım. Down riski 1:296 çıktı. Oğlumda 1:8000di. Ona göre bayağı risk yüksek. Doktor 1:300ü sınır kabul ediyoruz. Sonucun çok kötü değil ama şahane de sayılmaz dedi. İstersen amniyosentez ya da fetal yaptırabilirsin sana kalmış dedi. Moralim çok bozuldu ya
Cok uzuldum kuzum sen ne dusunuyorsun banada 2li de riskli dedi fetali yaptirdi sonra temiz cikti bunuda sordu bisey olsa aldirabilirmisin bende cok zor sorunun cevabi Allah in bana verdigini kiyamama dedim

Çok sağol canım cevapladığınız için doktor bı tanıdık var onu aradık ilaç söyledi acile gittim enfeksiyon 51 olmuş zaten ordaki doktorda başka doktorları aradı bnm doktorun önerdiği ilaçtan daha ağır bı antibiyotik onerdi günde 3 tane çok daha iyiyim şuan siz gaita testi vermismiydiniz bnm gittiğim hastanede yoktu yapamadım sadece kan verdim yola cikacagim için test yapmadan ilaç vermek zorunda kaldılar
Canim ben bir anda bayilmistim gerisini hatirlamiyorum oncesinde kanli ishal yapiyordum cok kotuydum baya 1 gun surdu sonra bir anda bayildim oyle beni apar topar capa ya goturduler herseyime baktilar yatirdilar o gece ondan dedim riskli diye iyi yapmissin sen arastirmaya bile gitsen olur

Kızlar cilt ve sac bakiminiza devam ediyor musunuz hamilelikten sonra? Ben cilt bakımıma eskisi gibi devam ediyorum bir zararini görmedim ama okudugum bazı yerlerde insanlar cilt bakımı için bile çok panik davranıyor, vegan icerikli urunleri kullanıyorum bir de nemlendirici vs.

Üst kat komşumun iki gelini birden hamile onlara ben tuz attım ikisi de göbeğini kaşıdı ikisi de kız gerçekten 🤣
Ayy biri de bana yapsa 🤣🤣
Benim 8. haftada oluyordu kardiyolojiye de gittim hatta. 4 4 kere kanadı sonra durmuştu. Şimdi 12. Haftadayım yine başladı akşamları 1 2 gündür. Anlamıyorum da niye olduğunu
İş yerinde oda arkadaşımın burnu hamileliğin ilk dönemlerinde ara ara kanıyordu. Doktoru normal olduğunu söylüyordu. Hepimizde farklı bir şeyler oluyor 😊

Kızlar cilt ve sac bakiminiza devam ediyor musunuz hamilelikten sonra? Ben cilt bakımıma eskisi gibi devam ediyorum bir zararini görmedim ama okudugum bazı yerlerde insanlar cilt bakımı için bile çok panik davranıyor, vegan icerikli urunleri kullanıyorum bir de nemlendirici vs.
Ayy ben hicbisey yapmiyorum 2 ay yattim tam 3 aylik oldu risk bitti dedim yine yatiyorum oyuzden ben hic bakim filan yok canim bende makyaj urunleri soracaktim nisan sonuna cocugum iyi olursa suslenip hayalim var hamile elbiseleri giyip gezmek istiyorum insallah

Ayy ben hicbisey yapmiyorum 2 ay yattim tam 3 aylik oldu risk bitti dedim yine yatiyorum oyuzden ben hic bakim filan yok canim bende makyaj urunleri soracaktim nisan sonuna cocugum iyi olursa suslenip hayalim var hamile elbiseleri giyip gezmek istiyorum insallah
Ay inşallah süslenip süslenip sagliklica dışarı çıkarsın bebiskon ile bol bol fotoğraf çek hatıra kalsın 💕

Ben sac icin kopük krem jöle vs kullanmaya devam ediyorum. Cilt icin de gunes kremi nemlendirici krem kullaniyorum

Saçlarıma bir şey yapmıyorum ama cildime devam ediyorum sayılır. C vitamini ve azelaik asit kullanıyorum. Nemlendirici de kullanıyorum içeriklerini araştırmıştım hep

Sor bence canim kesinlikle
İlk doktoruma ulaştım bı doz şase toz kullan dedi.Daha önce kullanmstm sorun olmaz mı dedim en guvenlisi o onu kullan dedi.Zaten onu kullandıktan sonra 67 den 21 e düşmüştü ama işte olması gereken değer 0-4 arası,çok yüksek hala.Cok şükür ki kanda çıkmadi enfeksiyon o yüzden sorun yokmuş ama tedavi gerektiriyor tabi her türlü
Sor bence canim kesinlikle

İlk beta degeriniz kacti.?hatrliyorsaniz ogrenebilir miyim.? Bazilari 50-150 arasi olunca gec dollenme diyorlarda ondan sordum..
Benim 1453tü 3 gün gecikmişti adetim. Aslında kesem betam her şeyim haftamla uyumlu gidiyordu ama geç göründü 🤷‍♀️ Geç döllenme dediler fakat eski tarihini yakaladı önüne bile geçti. Siz bekleyin mutlaka haber verin dualarım sizinle ❣️❣️

Benim 1453tü 3 gün gecikmişti adetim. Aslında kesem betam her şeyim haftamla uyumlu gidiyordu ama geç göründü 🤷‍♀️ Geç döllenme dediler fakat eski tarihini yakaladı önüne bile geçti. Siz bekleyin mutlaka haber verin dualarım sizinle ❣️❣️
Benimde 1380 adet gecmesinin 3.gunu yine. Sonrada yapmamistim tahlili.. bugun bebek gorunmeyince doktor beta yapti 28.600 cikti. Cuma tekrar yapacagiz . İnsallah benimde senin gbi olur yarabbim💜💜

izninizle size ozel mesajla bi video atsam sanki cektigim videoda ben bulut gbi kucuk bir kabarti goruyorum. Yani kafayi yemis doktorum kendisi degilde hemsiresine ultrasonu tutturdugu icin gorememis olabilir belki.sizde incelermisiniz:)

X