Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    87
12 de uyuyorum. Gece uyanıyorum ağzım kurumuş oluyor su içiyorum bi saat sonra uyanıyorum tuvalete. Sonra yine ağzım kurumuş oluyor su içiyorum bi saat sonra yine uyanıyorum 😅 En son 8 de uyanış işe gidiş 😁
Ben de aynıyım ya ya tuvaletim geliyor ya asırı ağzım kurumuş oluyor bogülacak gibi uyanıyorum resmen🤣 12.30 gibi uyuyorum 7bucuk 8de ayaktayim sonra gun icinde de uykum geliyor illa

Kızlar iyi gecelerrr. Bu akşam kontrolüm vardı. 15 haftadayim. Her şey yolundaymış. Büyümüş de paşam. Renkli ultrasonla gördüm oglusumu bu gün ilk defa. Resmini de çektim ama biraz nazardan korktuğum için ekleyemiyorum. Burnuşu yeni nesil gibi fındık olmayacak belli ki halbuki babası da anasi da fındık. Nasiiipp. 🤣 hala isim ariyoruuuz. Cok zormuş erkek bebise isim bulmak 🫶🏻 herkese keyifli günler, hastalara da acil şifa diliyorum. Insallah sizde benim gibi sonunda yaa diyip şöyle bir rahat oh çekersiniz. ❤️❤️

Merhaba arkdasm yardimina ihtiyacm var.ben bugun ultrasona girdim kese boyu 12mm yolkta olusmus ama bebek yok. Seninde basina oyle bir durum gelmis sanirim belki bana umut olursn.:KK43: bebegim sonradan olusabilir mi.
Benimde böyle oldu canım. Ben kaset testte pozitifi gördükten 2 hafta sonra gittim doktora, kese ve yolk saç var ama bebek yok dedi. Şimdiye kadar görünmesi lazımdı diye korkuttu beni baya. Bir hafta sonra gördük bebeği çok şükür. Seninde öyle olur merak etme. Yolk varsa boş gebelik olmuyormuş zaten.

Benimde böyle oldu canım. Ben kaset testte pozitifi gördükten 2 hafta sonra gittim doktora, kese ve yolk saç var ama bebek yok dedi. Şimdiye kadar görünmesi lazımdı diye korkuttu beni baya. Bir hafta sonra gördük bebeği çok şükür. Seninde öyle olur merak etme. Yolk varsa boş gebelik olmuyormuş zaten.
Alahim insallah oyle olur 🌹 tesekkur ederim

Amniyosentez yapıp kafamı rahatlatsam mı acaba diyorum. Eşim karşı çıkıyor. Abartıyosun bunu da yaptırmasaydık keşke falan diye kavga ediyo benle. Anlamıyor ki beni. Doğuma kadar ne olacak tedirginliğiyle nasıl yaşayacağım. Neyse Allahtan kabulüm ama netleşse kafam rahat olur
Canım 2li ve 3lü testlerin yanılma payı o kadar yüksek ki, ben o strese girmek istemediğim için direkt Fetal dna yaptırdım en garanti sonucu veren o. Ne olsa kabulumuz ama kafam rahat etsin diyorsan Amniyosentezden önce fetal dna öneririm orda da sıkıntı çıkarsa amniyosentez yapıyorlar. Ama bence hiç bir sıkıntı çıkmayacak Allah'ın izniyle 🙏🏼🙏🏼

Son düzenleme:
Kızlar bugün benim de kontrolüm vardı. Hatırlarsanız bayramın ilk günü acile gitmiştim vajinal enfeksiyonum ve gribim başlamıştı. 2 gün de kanamam olmuştu.1 haftadır antibiyotiklerim fitillerim hepsi bitti ve çok şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı her şey normalmiş 🙏🏼🙏🏼 Sadece grip ciğerlerime indi çok fazla öksürüyorum bunu da atlatırsam çok çok rahat edeceğim. Allahım tüm hasta annelerimize acil şifalar versin 🌸❣️

Kızlar bugün benim de kontrolüm vardı. Hatırlarsanız bayramın ilk günü acile gitmiştim vajinal enfeksiyonum ve gribim başlamıştı. 2 gün de kanamam olmuştu.1 haftadır antibiyotiklerim fitillerim hepsi bitti ve çok şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı her şey normalmiş 🙏🏼🙏🏼 Sadece grip ciğerlerime indi çok fazla öksürüyorum bunu da atlatırsam çok çok rahat edeceğim. Allahım tüm hasta annelerimize acil şifalar versin 🌸❣️
Allah bir daha sana ve kimseye yaşatmasın, seni ve bebeğini korusun. Çok sevindim.. 🩷🌸 Bol bol dua edin

Güzel bağyanlar 😀🩷 hamilelikte neler aşerdiniz ve bebişkonuzun cinsiyeti ne oldu? Lütfen paylaşın ya 🌸 benim canım hep deli gibi ezine peynir, salcali yogurtlu makarna çekiyor, patates salatası falan istiyorum. Ama salcali makarna gerçekten bu ara favorim 😀
Oğluma hamileyken bütün tatlılardan tiksinmistim. Canım sürekli et istiyordu. Baharatlı, acılı, ekşili şeyler yiyordum. Bir kere limonun kabuklarını soyup portakal gibi yemiştim hatta 😅 bence aşme olayı bebeğin cinsiyetiyle ilgili değilde annenin vücudunun ihtiyaç duyduğu şeylerle alakalı. Kişiden kişiye değişiyor çünkü.

Oğluma hamileyken bütün tatlılardan tiksinmistim. Canım sürekli et istiyordu. Baharatlı, acılı, ekşili şeyler yiyordum. Bir kere limonun kabuklarını soyup portakal gibi yemiştim hatta 😅 bence aşme olayı bebeğin cinsiyetiyle ilgili değilde annenin vücudunun ihtiyaç duyduğu şeylerle alakalı. Kişiden kişiye değişiyor çünkü.
Kiz eğlencesine sordum ya biliyorum cinsiyet ile alakası yok ama insan beklerken acaba mı demek istiyor 😀🌸 çok teşekkür ederim cevabın için Allah yavruna ve sana uzun mutlu ömür versin

Güzel bağyanlar 😀🩷 hamilelikte neler aşerdiniz ve bebişkonuzun cinsiyeti ne oldu? Lütfen paylaşın ya 🌸 benim canım hep deli gibi ezine peynir, salcali yogurtlu makarna çekiyor, patates salatası falan istiyorum. Ama salcali makarna gerçekten bu ara favorim 😀
İlk başlarda dondurma, portakal suyu, karpuz çok aşermiştim, biraz büyüyünce çikolata ve pastalara gömüldüm he bi ara da kısır acayip canım çekti 😅😅 Cinsiyetimiz erkek 🥰

Ben deli gibi sarma aşerdim lahana sarması pazı sarması yaprak sarması annem geldikten sonra 3 kere yapmıştır 😂 gitmeden de yaptırıp yedekleyeceğim

ben de peynir ve makarnaya düşmüştüm. bir ara üst üste üç gün falan yedim. bir de mantı canavarı oldum. sonuç erkek:)

X