Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Ben içimden bir şey beni gıdıklıyormuş, dokunuyormuş gibi hissediyorum sonra karnım falan kaşınıyor, farklı farklı mı hissediyoruz acaba? Okuduğuma göre sizinki bebek hareketi kanat çırpma hareketine benzediğini söylüyor hissedenler

Muayene çok hızlı geçti, sadece kalp atışı var dedi doktor. Burun ense kalınlığı ya da cinsiyeti hakkında bilgi vermedi.
Yorumlar mısınız sizce kız mı erkek mi? 13. haftadayız.

O iftiraymış Beypazarı hakkında çıkan haber
İftira haber değil. İsviçre kendi ülkesinde bor miktarı sınırını 2 mg olarak belirlemiş ve beypazarındada bu miktarda olduğu için isviçre yasaklamış. Ancak uzmanlara göre günlük 20 mg kadar bor alınabilir. Hatta faydalıdırda. Bilemiyorum doğruluğu nedir bu bilginin ama farklı markaların içeriklerine bakıp değiştire değiştire tüketilebilir maden suları. Hep aynısını içmeyin hepsinde farklı minareller var diyorlar.

Kızlar şu soda hakkında çıkan haberleri duymuşsunuzdur soda içiyor musunuz içiyorsanız hangi marka tüketiyorsunuz ?

O soda markası iddiaları yalanladı, bir diğer taraftan da riskli bulan ülke belli bir üretim kodunda içerikte bor bulunduğunu belirtti. Tabi ne kadar güvenebiliriz ya da kime güvenebiliriz o da tartışılır Ben dikkat etmiyordum markaya ama dün en son kızılay aldım

Eltim inişdibi de güzel demişti. Ona bakıyorum şimdi. Hamileler güvenle tüketebilir yazıyor sitesinde. İçeriğine bir bakacağım neler var beypazarıyla karşılaştırma filan yaparım

Kızlar pantolon filan aldınız mı hiç şöyle rahat Nerelerden aldınız? Hiç pantolonum kalmadı resmen hiçbiri olmuyor abuk subuk giyiniyorum
ay ben trendyoldan aldım link eklerim siyah pembe allahım nasıl rahat beli lastiklii iş yerindekiler hamile olmamasına ragmenn aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…