Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    129
Ya bende kuafore geldim agda icin yetisemiyorum jilete ozellikle genitalda ve sacimi kestirecegim korkuyorum da batil inanci yuklediler bana zarar limi yq
Bana mantıklı gelmiyor. Batıl şeylere pek inanmam zaten. Diğer ülkelerdeki hamilelerle alakalı bir yazı okudum mesela. Bazi ülkelerde hayvan eti yedirmiyorlarmış hamilelere. Bebek onlara benzer diye. Bunu okuyunca saçma olduğunu bir kez daha anladım. 😅

18+0 böyle. Halihazırda var olan göbeğimin biraz daha sert versiyonu 🥲

Eklentiler

• IMG_6698.jpeg
    IMG_6698.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 107
2gün önce cekindigim fotoya bakıp ayyy ayı gibi olmuşum diye ağlayan ben🤣🤣🤭🤭 ben de 4 kilo aldım. Eşim gülüyor ne yapsın saćmalama vs diyor ama baya şis suratım vs. Neyse minnok kızlarımızın canı sağolsun dogumdan sonra veririz🧿
Ay aynı duyguları yaşamışız😂😂 annem doğumdan sonra cok cabuk sönersin diye teselli ediyo🥲 inşallah öyle olur. Minnoşlarımız sağlıklı olsun da 🩷😍

İlahi çok tatlısın 😍 kilo için ağlama ben hep bir kadının en keyifli hamilelik döneminde kilo aldığını savunuyorum severek alıyorum hesap yapmıyorum sonrasında veriyorum nasılsa 😍
🥰 Aslında bende öyle diyorum. Cok güzel bi dönemdeyim niye kafama takıyorum diye ama istemdışı oluyo. Hayatımda İlk defa bu kiloyu gördüm 🥲

Bana mantıklı gelmiyor. Batıl şeylere pek inanmam zaten. Diğer ülkelerdeki hamilelerle alakalı bir yazı okudum mesela. Bazi ülkelerde hayvan eti yedirmiyorlarmış hamilelere. Bebek onlara benzer diye. Bunu okuyunca saçma olduğunu bir kez daha anladım. 😅
Kestirdim Allahbtan gayrisi bilmez zaten paranoyak olduk kuzum yaa haklisin ve agdayida kendime de osel actirdjm ayrj ucret odedim her gittjgimde ondan yapacaklar jiletle zor evde acilelrde perisan oldum utandim yetisemiyorum en iyisu agda kuafor diyorki hamilelerimiz hep aldiriilyor agda ile ne zarari var ki agdanin

😁😁😁😁
Ay aynı duyguları yaşamışız😂😂 annem doğumdan sonra cok cabuk sönersin diye teselli ediyo🥲 inşallah öyle olur. Minnoşlarımız sağlıklı olsun da 🩷😍
yaaa ayi gibi degilizde eski halimize gore oule dusunuyoeuz benim goguslerim 100 oldu esimle cok guluyoruz diyorki bu memislerden cocuga sut gelmezse kestirelim tasima okadar agirligi😁😁😁😁😁

Merhaba kızlar idrar yolu enfeksiyonu olmuştum, hepiniz mesajlarini tek tek okudum. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız 💘 Bu süreçte aksef antibiyotik kullandım, yarın son günüm. Çarşamba doktoruma gideceğim, kendimi iyi hissetmeye başladım ama bakalım umarım değerlerim de normale dönmüştür diye umuyorumm 🙏🏻 Allah şifa bekleyen herkese şifa versin inşallah, allah bebişlerimizi sağlıkla hayırla kucaklamamızı nasip etsin ❣️

X