Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    128
arkadasımın da ilk gebeligiydi 2 bucuk saat surmustu kuzeniminde ilk gebeligi 5 saat surmuştü kiloyla alakasi oldugunu dusunuyorum bn tabiki dogum arttikca surede azalır ama kilonun da etkisi var bnce. ama üçuncü doğumu ikinci dogumdan daha zor yada ikinci dogumunun ilk dogumdan daha zor oldugunu soyleyen kisileride biliyorum en yakını görümcem
Ya bu saatleri görünce ben şok 😅 sancımı hissetmedeğim halde sırf 3 dk ya düştüğü için yatış yaptılar benim doğumum 11 saat sürdü ama gerçek sancıları yarım saat çektim öncesinde hissetmedim hiç boşuna hastane de beklediğimi düşündüm hep

Ay maşallahhh size gerçekten fıstık gibisiniz 😍😍😍 Zayıflık güzellik algısı değil kesinlikle önemli olan sağlıklı olmamız ☺️ Doktorumuz da bu konuda bizi yönlendirir diye düşünüyorum. Başta ben de çok takıyordum ama artık sadece bebeğimin sağlığını düşünüyorum. Doğumdan sonra sağlıklı bir şekilde fazlalıklarımızı veririz 🤗🤗
Ay sende cok guselsin ne guzel hamis annelerimiz var cok guzelsiniz

Ya bende kuafore geldim agda icin yetisemiyorum jilete ozellikle genitalda ve sacimi kestirecegim korkuyorum da batil inanci yuklediler bana zarar limi yq

Buda ben uzun zaman sonra ilkkes disarj ciktim ve kuafore geldim bol bol kiyafet giydim belli olmuyor😁

Eklentiler

• 20240506_151133.jpg
    20240506_151133.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 122
18+3ten +5 kilo ile selam kızlar 🥲 hızlıca kilo almaya devam ediyorum. doğurana kadar herhalde 10 kilodan fazla alcam. Dün bunun için ufak bi ağlama seansı yaşadım 🥲 eşim baya bir destek sağolsun o beni sakinleştirdi. Bu hormonlar beni biraz duygusal yaptı neyse totişi sağolsun minik kızçemin😍
2gün önce cekindigim fotoya bakıp ayyy ayı gibi olmuşum diye ağlayan ben🤣🤣🤭🤭 ben de 4 kilo aldım. Eşim gülüyor ne yapsın saćmalama vs diyor ama baya şis suratım vs. Neyse minnok kızlarımızın canı sağolsun dogumdan sonra veririz🧿

X