Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    136
Kızlar rahim ağzı uzunluğu hakkında bilgisi olan var mı ? 17.haftada yaklaşık kaç olmalı ? Doktor sınırda olduğunu söyledi başka bilgi vermedi
Benim 17. Haftada 38 mmdi suanlik ameliyat gerek gorulmedi sinir 25 mm kizimda 25 olunca 15. Haftada serklaj olmustum ben

Kizlar merhaba ben yarın 20 haftalık oluyorum detayli ultrason a gireceğim acaba erken mi giriyorum detaylı ultrason a
Erken değil aslında ben de 20+5 de giriyorum 21 sanıyordum. Ultrasona göre 2 3 gun de önden gidiyormuş onu da baz aldılar randevu verirken
İlk gebelikte yaşamıştım magnezyum verdi ama hiçbir düzelme olmamıştı doğumdan sonra iyice arttı hiç geçmeyecek sandım ama 2 3 Ay sonra geçti. Senin inşallah daha kısa sürer ama süreç uzarsa panik olma illaki geçiyor ve riskli birsey değil sadece rahatsızlık veriyor

Bana da magnezyumu düzenli kullan dedi ve b12 verdi umarım geçici bişeydir çok teşekkür ederim

Dün karabiber bal limon içiyim dedim hasta olmıyım diye. Karabiber midemi bulandırdı acaip kustum. İşe gitmedim dinleniyim bugün diye. Bebeğide hissedemiyorum 17+4 teyim. Benim korkular evhamlar başladı yine bir sorun mu var acaba diye

Merhabalar, kızlar ben bı kaç haftadır o kadar saçma rüyalar görüyorum ki bazen kabus bazen akıl almaz şeyler yani hayatım boyunca böyle rüyalar görmedim hatta çok rüya bile görmem ben sinirlerim bozuluyor uyandgmda Hatta uyurken eşim kaç kere kabus gordgmu farkedip uyandırdı beni acaba bu da mu hamilelikten yoksa bir yerlerim açık mı kalıyor benm uyurken

Ya benim son bı kaç haftadır heryerim ağrıyor enerjim daha iyi tabi ama sanki boynumuz ağrır da çatlatmak isteriz ya tam olarak oyleym her kemiğim ağrıyor gibi yüz kemiklerim bile.Bu magnezyum eksikliği ile ilgili olablr mi ki

Ben öyleyim. 1 ay dayanıyorsan iyi. Doktorumu haftada bir gel rahatlarsın dedi diye çok seviyorum. Haftada bir gittim hep. En son biraz dayanmaya çalış dedi. Şimdi cumartesi gidicem 2 hafta oldu benim için büyük gelişme

Vallahi ben doktorumdan çok memnunum ama böyle stres yaparsan sürekli.gelirsen bebek için daha da zararlı dedi hatta yurtdışında gebelik boyunca 3 4 defa ultrason bakıyorlar dedi ben de o yüzden dayanmaya çalışıyorum ama çok zorlanıyorum gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…