Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    124
Ekim annelerinden geliyorum kızlar. Sat tarihimi geç döllenme olduğu için değiştirmişlerdi ama şu an 12 gün ilerde görünüyor eski sat yakaladı. Bir ihtimal Eylül sonu annesi olabilirim ❣️❣️

Canım benim oğlanda da daha çok kilo almıştım bunda kilo az aldım ve 2. Gebelik olmasına rağmen 17 deyim ben hala hareket hissetmedim, önemli değil biliyorum ama niye hareket hissetmiyorum diye pimpirikleniyorumda
Bende öyle acaba bişey mi oldu diye düşünüp duruyorum baya da oldu doktora gideli randevuma da daha var eşime diyorum gidelim bu hafta diye ama sürekli sürekli doktora mı gitçez böyle diyor

Çok teşekkür ederim. Kanama alanım yoktu aslında. Fakat 2 gün önce muayene olduğumda doktor kese çevresinde minik kanama alanları var dedi, belki onlar kanama yaptı belki de plasenta ağza biraz yakın bitiyor o yaptı dedi. Benim işim spor. Bundan sonra daha dikkatli hareket edeceğim. Gerçi kanama tam tatil haftasına denk geldi ama yine de tedbirli olmam gerekiyor, baya yol aldık bundan sonra yaşanacak olumsuzluklar derinden etkiler.
bn de de varmiş henüz bi hafta öncesine kdr yoktu bayramda trabzona gittik çok yürüdüm tatile gitmiştik orda yorulduğumu anladim hissettim baya yürüdm o sebep oldu diye düşünüyorum bnde sürekli yatiyorm dinleniyorjm bnmde kanamam yok toplu ipne ucu kdr kahve lekem gelince gittim doktora o şekilde öğrendim kese çevresi kanama alani olduğunu 200 mg progestan kullaniyorum şuan bol su ve dinlenme haftaya pztsi yine kontrol var 🥹

Bende öyle acaba bişey mi oldu diye düşünüp duruyorum baya da oldu doktora gideli randevuma da daha var eşime diyorum gidelim bu hafta diye ama sürekli sürekli doktora mı gitçez böyle diyor
Benim de haftaya 3 lü tarama için ultrasonum var, 1-2 hafta içinde hissetmeye başlarız bence yavaş yavaş daha küçükler aslında

X