Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126
bn de de varmiş henüz bi hafta öncesine kdr yoktu bayramda trabzona gittik çok yürüdüm tatile gitmiştik orda yorulduğumu anladim hissettim baya yürüdm o sebep oldu diye düşünüyorum bnde sürekli yatiyorm dinleniyorjm bnmde kanamam yok toplu ipne ucu kdr kahve lekem gelince gittim doktora o şekilde öğrendim kese çevresi kanama alani olduğunu 200 mg progestan kullaniyorum şuan bol su ve dinlenme haftaya pztsi yine kontrol var 🥹
Kanama alanları 20. Hafta sonrası kendiliğinden kaybolabileceği gibi doğuma kadar kalabiliyormuş da. Herhangi bir aktivite, yorgunluk sebep olmuyor diye biliyorum, vücut kendi oluşturuyor.

Daha başlangıç annesi bunlar 🤣🤣
Önceki hamileliğimde yaşlı bezi almıştım hep onlarla idare etmiştim doğum sonrası kanamada da çok rahat oluyor büyük paket almıştım ama bitiremedim azalınca normal pede geçmiştim gene onlardan alıcam bi paket daha

Kanama alanları 20. Hafta sonrası kendiliğinden kaybolabileceği gibi doğuma kadar kalabiliyormuş da. Herhangi bir aktivite, yorgunluk sebep olmuyor diye biliyorum, vücut kendi oluşturuyor.
a öylemiii bilmiyordum bunuu ama neden o zmn dinlenin diyorlar acaba sürekli istrahat öneriyolar

Kızlar bu göğüs pompası ihtiyaç mı? Herkes almalı mı? İnternette çok görüyorum sebebini anlamadım çok bilmiyorum böyle şeyleri.

Bi arkadaşım vardı o da geçen ekimde doğurdu onunda kızdı bütün hamileliğini hissetmeden doğru dürüst öyle geçti diyor. Galiba kızlar böyle oluyor 😅
Ben de hissedemiyorum ya 16+3oldu. Ilk pıt pıt gibi bagirsak hareketi gibi hissetmistim suan tik yok korktum hatta

Önceki hamileliğimde yaşlı bezi almıştım hep onlarla idare etmiştim doğum sonrası kanamada da çok rahat oluyor büyük paket almıştım ama bitiremedim azalınca normal pede geçmiştim gene onlardan alıcam bi paket daha
Valla ben adetken bile kilotlu bez kullanıyorum 🤣🤣🤣

Neden o kadar geç ki yeni mi gittin doktora
Yok cnm ben biraz geç aldım ki organları daha belirgin oluyor o yüzden hemde devlet hastanesi özele vericek durumum yok malesef üç çocuk var ikisi okuyor derken şuan çalışmaya geri başladım kurban da birakicam

Yok cnm ben biraz geç aldım ki organları daha belirgin oluyor o yüzden hemde devlet hastanesi özele vericek durumum yok malesef üç çocuk var ikisi okuyor derken şuan çalışmaya geri başladım kurban da birakicam
Bende devlete giderdim normalde canım ama benim devlet hastaneleri benim olduğum konuma çok uzak üç vesaitle felan gidiliyor o yüzden mecburen özelde yaptırıyorum herşeyi devlete gitme şansım yok

Bende devlete giderdim normalde canım ama benim devlet hastaneleri benim olduğum konuma çok uzak üç vesaitle felan gidiliyor o yüzden mecburen özelde yaptırıyorum herşeyi devlete gitme şansım yok
Doğrudur cnm zaten baya masrafa girdim çocuklara baza felan derken astım bu ay limiti olsun herşey onlar için üç vesaitte zor gerçekten

Hic hissettiniz mi peki sanki bağırska hareketi gibi hafif pıt pıt gibi kasıkta
Bi kaç kere oldu ama şöyle bi durum var hamileliğimin başından beri bi gaz problemim var ondan dolayı zaten bağırsklaırm sürekli kıpır kıpır 😬 yeni olan bişey değil yani o yüzden bebeğe yormuyorum artı olarak da kabız oldum bir süre o da karnımda baya sıkıntı yaptı

Doğrudur cnm zaten baya masrafa girdim çocuklara baza felan derken astım bu ay limiti olsun herşey onlar için üç vesaitte zor gerçekten
Bende öyle canım daha yeni mobilya aldım borç harca girdik taksitler yüklü baya üstüne kirada oturuyorum bi tek eşim çalışıyor şu anda anca oluyor. Eşimin iş yeri bize özel sağlık sigortası yapmasa ben de mecburen üç vesaitte olsa gidecektim

X