Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    155
Kayitli93 Kayitli93 canım nasılsın sonuçların çıktı mı seni çok merak ediyorum güzel sonuçlar almissindir inşallah
Canım pazartesi çıkacak dendi bekliyorum ben de teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden.Dün rüyamda gördüm sağlıklı ve kız çocuğu dendi dünyalar benim Oldu İnşallah güzel sonuçlar alırız 🤲

25+1 den bütün güzel annişlere selamm☺️❤️🧿

Eklentiler

• IMG_9521.jpeg
    IMG_9521.jpeg
    206,7 KB · Görüntüleme: 122
Kızlar merhaba nasılsınız? Detaylı ultrasona girdim bugün her şey yolunda çok şükür😍🙏🏻🧿 oğluşum kıpır kıpırdı😍😍🧿 kızlar size bir sorum var. Yüzü kaşınan var mı ve boynu kaşınan? 3 gündür çok fena yüzüm egzama oldum. Yanağımın kenarı oldu diğer yerler de kaşınıyor kantaron yağı sürüyorum. Var mı aranızda yüzünde egzama çıkan neler yaptınız doğal😔 cildiyeye gideceğim anca haziranda randevu buldum.

Kızlar merhaba nasılsınız? Detaylı ultrasona girdim bugün her şey yolunda çok şükür😍🙏🏻🧿 oğluşum kıpır kıpırdı😍😍🧿 kızlar size bir sorum var. Yüzü kaşınan var mı ve boynu kaşınan? 3 gündür çok fena yüzüm egzama oldum. Yanağımın kenarı oldu diğer yerler de kaşınıyor kantaron yağı sürüyorum. Var mı aranızda yüzünde egzama çıkan neler yaptınız doğal😔 cildiyeye gideceğim anca haziranda randevu buldum.
Benim göz kapaklarımın üstünde çıktı yaa 😔 kaşıntısı çok yok ama kupkuru üstü pul pul oldu. Nemlendirici kremi sürüyorum ama fayda etmiyor inşallah büyümez. Ama tüm yüzüm kalıyor resmen. Bilmiyorum nasıl geçecek

Aaa gönlü güzel olan güzel görürmüş, çok teşekkür ederiiiim 🥰🥰🥰 sorun şu boyum uzun ve balık etli olduğum için herkes hamilelikte şişmanlayacağımdan korktu hatta ben de korkmuştum yalan yok 😂 ama benim hamilelikte iştahımın kapanacağını, erken dönemden itibaren gebelik reflüsü yaşayacağımı ve aynı şekilde erkenden bebeğin ve rahmin mideme baskı yapıp bütün bunların mide kapasitemi küçülteceğini hesap etmedik 😂😂
Oyy kıyamam kuzum kıyamam ya ama çok az kaldı bebişlerimizi kucağımıza alınca hepsi geçecek inşallah

Kızlar ya afedersiniz ama benim günlerdir geçmeyen ishalim var. Farklı bir şeyler yiyip içmedim düzenim aynı 4 gün oldu bugün neden olabilir bebek iyi diye doktora da sormadım ama geçmedi hala😕

İyidir kızlar nolsun. Hatırlıyor musunuz bebişimin beynindeki bir yapının kapanması gerekiyordu. Perinatolog kontrolümüz oldu şükür o yapı kapanmış 😍 kendime bile çaktırmamışım ama çok stres yapmışım bir rahatladım bir rahatladım şükürler olsun. Sonra bir haber daha doktorumuz hastaneden ayrılmış kendi kliniğini açmış ve biz gebelik teminatıyla 0 TL ile süreci yürütüyorduk çok seviyordum doktorumu. 3 randevu hakkım kaldı hadi ona gideyim desem doğum yine ücretli oluyor. Ondan İzmir’de kadın doğumcu arayışına girdim. Var mı özel hastane kadın doğumcusuna giden İzmir’de?

Benim göz kapaklarımın üstünde çıktı yaa 😔 kaşıntısı çok yok ama kupkuru üstü pul pul oldu. Nemlendirici kremi sürüyorum ama fayda etmiyor inşallah büyümez. Ama tüm yüzüm kalıyor resmen. Bilmiyorum nasıl geçecek
Geçmiş olsun canım. İnşallah geçer🙏🏻

Evettt çok sabırsızımm 😊 Kızlar sezaryan mı normal mi ne zaman belli olur doğum şekli ?
Ben en baştan genel anestezili istedim konuştum doktorumla psikolojik sıkıntılarım var panik atak geçirmekten korkuyorum durumu anlattım anlayışla karşıladı tamam dedi fakat simdi kim sorsa genel anestezili sezaryan olacağım diyince çok büyük tepkiler alıyorum hatta dün gece sabah kadar ağladım içim çıktı ağlamaktan dün gece üstüme cok geldiler sezaryan sımarıklıkmış zayıf insanlar bile doğuruyormuş ben bu bünyeyle utanmıcakmısım mı 😭 maf oldum dün gece … korkularım arttı kendimi sucladım bilmiyorum çok kötüydüm hala elim ayağım kalkmıyor yataktan kalkamadım insanlar mı cok kötü ben mi alınganım bilmiyorum

X