Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    155
Benimki bazen öyle bir vuruyor ki şeyime şeyime böyle içim fena oluyor alttan hava alıyormuş gibi değişik bi his oluyor kızım diyorum yanlış yere vuruyorsun 😅
Erkek olsa tm dıyecem doğru yer ama kız nıe böyle oraya vuruyor anlamadım 😀😀😀😀😀 şöyle sağa sola vurun demı ama dırek gelısıne olmuyor

Benimki bazen öyle bir vuruyor ki şeyime şeyime böyle içim fena oluyor alttan hava alıyormuş gibi değişik bi his oluyor kızım diyorum yanlış yere vuruyorsun 😅
ayy ağzına sağlık ben bu hissi açıklayamıyordum 😅 alttan hava alıyormuş ya da hava çıkacakmış gibi çok acayip bir his oluyor. sadece ben yaşıyorum sanıyordum. o kadar rahatsız edici geliyor ki, acaba bacakları mı aşağıda oluyor da o kadar vuruyor bir türlü çözemedim🙄

Bu kocaya sinir olma durumu hamilelikle birlikte yükleniyor galiba. Son günlerde adam ne yapsa batıyo bana ya gıcık oluyorum 6 senedir birlikteyiz ilk defa böyle hissediyorum🤨🤨
Bız gunlerdır konuşmuyoruz yanyana bıle gelmıyoruz gördüğüm yerde ölduresım gelıyor sakı 😀😀😀 en son boşanma konusu gectı gunlerdır görmedim desem yerıdır cehenneme doğru yol alsın benım öküzzzz

Bız gunlerdır konuşmuyoruz yanyana bıle gelmıyoruz gördüğüm yerde ölduresım gelıyor sakı 😀😀😀 en son boşanma konusu gectı gunlerdır görmedim desem yerıdır cehenneme doğru yol alsın benım öküzzzz
Ay seninki hakediyor bacım çekilecek dert değil yani kusura bakma😁 benim zavallının yemek yemesine bile gıcık oluyorum adamın sesi soluğu bile çıkmıyo öyle evin bi kenarında duruyo halbuki😁

Ay seninki hakediyor bacım çekilecek dert değil yani kusura bakma😁 benim zavallının yemek yemesine bile gıcık oluyorum adamın sesi soluğu bile çıkmıyo öyle evin bi kenarında duruyo halbuki😁
Hahhaha gıtme kız adamın üstüne yazıktır gunahtır benım hayvan hak edıypr 😀😀😀🤣🤣🤣🤣

ayy ağzına sağlık ben bu hissi açıklayamıyordum 😅 alttan hava alıyormuş ya da hava çıkacakmış gibi çok acayip bir his oluyor. sadece ben yaşıyorum sanıyordum. o kadar rahatsız edici geliyor ki, acaba bacakları mı aşağıda oluyor da o kadar vuruyor bir türlü çözemedim🙄
Büyük ihtimal bacakları aşağıda olduğu için ya varya arka arkaya vuruyor inanır mısın böyle çok kötü oluyorum dursun diye kalkıyorum evin içinde yürüyorum 🤣🤣 sallanınca duruyor 🤣

Şimdi kontrolden çıktık 25 cm 680 gr olmuş benim oğlan 🥰 yüzünü eliyle kapatmış yine göremedik🤦‍♀️ şeker olduğunu düşünmüyorum önce bi açlık tokluk bakalım gerek duyarsak yaparız dedi doktorum siz ne düşünüyosunuz bu konuda 🤷‍♀️
Açlık tokluk bakması çok iyi canım orada az çok görüyorlar zaten gidişatı. Benim bebek 1 hafta geri çıktı herşeyi iyiydi yani şekerden şüphelenecek birşey yoktu kanda şeker çıktı öyle açlık toklukla takipteyim doktorun yaklaşımı iyi olmuş bence

Büyük ihtimal bacakları aşağıda olduğu için ya varya arka arkaya vuruyor inanır mısın böyle çok kötü oluyorum dursun diye kalkıyorum evin içinde yürüyorum 🤣🤣 sallanınca duruyor 🤣
Ayy benim zibidi de tam tersi, ayaktayken veya yürürken alt tarafıma vuruyor 😂 yürüyüşlerde 5 dk da bir durup bebeğin sakinleşmesini bekliyorum 😂

Şu sıralar bebişlerin en hareketli oldukları dönem, ileride büyüyünce hareket edecekleri pek alan olmayacak. Bunu düşünerek kendimi rahatlatmaya çalışıyorum 😂😂😂
O zaman hareketleri daha zor oluyor kemikleşiyorlar ya baya batıyor 🤣 hareket ettiklerinde 🤣 sanki biri dirsek atıyor gibi oluyordu 🤣 inşallah sakin olurlar 😅

X