Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    155
Benim de damarım çok zor bulunuyor canım 3 kere kan alınacağı için el üstünden damar yolu açtı bana doktor sürekli sürekli aranmadı daha kolay oldu. Ben de çok çok korkuyorum bu arada ama dayanılmaz değil öyle düşün kendini motive et 🙏🏻

ya el üstünden de çok acıyor ama , ben onu genelde en en son çare olarak düşünüyorum :KK43: sonuçlar ne kadarda çıkıyor peki ve seninki nasıl geldi canım?? inşallah tertemiz çıkar sonuçlarımız

Böyle insanlar kendi başına bi şey gelince istiyolar ki herkesin başına gelsin. Bizim de cinsel hayatımız yok bu dönemde çünkü karnım büyüdü ve ikimiz de rahatsız oluyoruz. Eşine güveniyosan asla umursama içini rahat tut🙏
Ya ne sacma şeyler bunlar hayır bunlara benim eşim yapmaz /yapmadı dersen de senin haberin yoktur cevabını alırsın. Bosver bişey deme yurek acısı var zaten bosaltcak yer arıyo sen takma öyle bi dunya yok yani o yaptı diye herkes yapmıyor. Zaten yapacak olan hamileligi beklemıyor.
Canım onun kocası yaptı diye senin kocan da yapacak diye birşey yok yani ay ne saçma şeyler söylemiş sinir oldum sırf moral bozmak istemiş resmen boşver sen onu sallama banada bazı kişiler dedi doktor izin veriyorsa erkeği boş bırakma ver dediler kusura bakmayın dedim bebeğim daha değerli eğer gözü dışardaysa afedersin s. Gitsin yani yapacak olan her türlü yapar zaten bu tarz şeyler söyleyenlere ayar oluyorum ya
Katılıyorum sizlere içinde o niyet olan zaten yapsın kendini göstermiş olur bana onun gibi hala yanında aşkım aşkım yapmam. Tamamen art niyetle anlatılmış bi konu geliyor bana en azından bu şekilde uyarılmaz. Üstelik kocanın kardeşi hakkında bunu ima ediyorsun yazık gerçekten ay neyse dünden beri çok takıldım da şimdi geçti

Şimdi kontrolden çıktık 25 cm 680 gr olmuş benim oğlan 🥰 yüzünü eliyle kapatmış yine göremedik🤦‍♀️ şeker olduğunu düşünmüyorum önce bi açlık tokluk bakalım gerek duyarsak yaparız dedi doktorum siz ne düşünüyosunuz bu konuda 🤷‍♀️
Kaç haftalıksın kı cnm

Şimdi kontrolden çıktık 25 cm 680 gr olmuş benim oğlan 🥰 yüzünü eliyle kapatmış yine göremedik🤦‍♀️ şeker olduğunu düşünmüyorum önce bi açlık tokluk bakalım gerek duyarsak yaparız dedi doktorum siz ne düşünüyosunuz bu konuda 🤷‍♀️
Seninle günlerimiz çok yakın canım bebişlerin kilosunda da yakın gidiyoruz haftasıyla uyumlu şuan 24+5im ben de, salı günü 688 gramdı 😊🤰🏻

Sekerın olamaz kı cnm bende pazartesı gıtmıstım kızıma 30 cm 670 demıstı bır hafta varmıs aramızda dört beş gün varmıs senle bendende doktorum ıstemedı gerek bıle görmüyorum dedı canın ıstemıyprsa yaptırma

Sekerın olamaz kı cnm bende pazartesı gıtmıstım kızıma 30 cm 670 demıstı bır hafta varmıs aramızda dört beş gün varmıs senle bendende doktorum ıstemedı gerek bıle görmüyorum dedı canın ıstemıyprsa yaptırma
Benimki de kan testi iyi gelirse gerek yok dedi de ben kendim çok kilo aldım diye korktum biraz ya varsa diye

Senin kız maşallah hızlı canım uzun boylu olacak galiba 😍
Galıba😀😀😀 bızdeki sorun devamlı kasılma yaşamam devamlı bır yere toplanıyor doktorum karın çevren küçük olduğu ıcın bebekte büyüdüğü ıcın agrı kasılma yasıyomusum sendede oylemı

Galıba😀😀😀 bızdeki sorun devamlı kasılma yaşamam devamlı bır yere toplanıyor doktorum karın çevren küçük olduğu ıcın bebekte büyüdüğü ıcın agrı kasılma yasıyomusum sendede oylemı
Ağrı değil de toplandığı yerde batma hissi oluyor genelde canım. Benimki sürekli karnımın bi yerine bu organını dayıyor orada çıkıntı yapıyor 😁

ya el üstünden de çok acıyor ama , ben onu genelde en en son çare olarak düşünüyorum :KK43: sonuçlar ne kadarda çıkıyor peki ve seninki nasıl geldi canım?? inşallah tertemiz çıkar sonuçlarımız
Evet aciyor maalesef 🙁 bir gün sonra çıktı canım benim sonuçlarım. Çok şükür her şey yolunda ama ben zaten kilolu hamile kaldığım ve kilo almaya devam ettiğim için doktorcum dikkat etmeye devam dedi 😁

X