Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    65
Çok normal canım. Bugün doktordan geldim 10. Haftamdayım . Herşey bitti belirti sayılırsa sivilcem çok çıktı sadece o kaldı. O saydıkların hepsi gitti . 3. Aya yaklaştıkça azalıyormuş hatta bitiyormuş. Şeninde öyledir belirtilerin azalması kötü demek değil içini ferah tut korkma sakın

Aynen öyle o kadar çok aklı var ki herkesin kesin bir tanıdığı da aynı olmuş Muş Muş lar… ya ben bazen üzüldüklerini bile düşünmüyorum be yazıkki. Ahanda daha söylemeyeceğim
Ahahah aynen yine düşünüp sinir olduk işte evet o tanıdıklar hiç bitmiyor gerçekten banada samimi gelmiyor artık. Allahtan şu siteyi kurmuşlarda kimseye söylemek zorunda kalmıyoruz burada konuşmak yetiyor

merhaba canım aynı gün transfer olmuştuk şubat ayı transfer grubunda

Ahahah aynen yine düşünüp sinir olduk işte evet o tanıdıklar hiç bitmiyor gerçekten banada samimi gelmiyor artık. Allahtan şu siteyi kurmuşlarda kimseye söylemek zorunda kalmıyoruz burada konuşmak yetiyor
Hakikaten ha bana da çok iyi geliyor bu site. kimsede önyargı yok kıskançlık yok herkes kendi derdinde . Birşey sorsan direk yaşamış ağızdan cevap alıyorsun oh daha ne isterim

normal canım benşm birdrn mide bulantım kesilmişti 8. haftada cok cok korktum bebege bir şey olmuş mudur diye ama alakası yok bebek saglıklı olsa da belirtiler kaybolabiliyor

Kızlar mrb. Bayağıdır takip ediyorum topiği şimdi yazmak nasip oldu. Sat 19 Şubat, kese ve kalp atışı 6+3. Şuan 8+4 üz ama belim ağrıyor sizlerde var mı ? Pazartesi doktor kontrolünde herşey normaldi bı sorun yoktu.

Merhaba bende 8 deyim, kasık batmaları, göğüs hassasiyeti ve bulantı durumunuz nasıl acaba ?
Göğüslerimin dolgunlupu duruyor canım bulantıyı da bugün ilaçla bastırdım açıkçası çalışmasam atmam atmayınca nasıl olacak bilmiyorum ama kaşık batması bitti tamamen bugün özellikle bir kere bile yaşamadım bende

Valla bende bayadir aktif olamadım kasık bel ağrısı 10 hafta 3 günlük pazartesi kontrole gidicem ama vajinal mantar olmuşum galiba sürekli afedersiz iç camairsiz geçiyorum evde hiç yaşayıp gebelikte başına gelen oldumu acaba yorgurt sarımsak felan diyolar ama korkuyorum gebelik var diye

Eşim aslında hep beni haklı bulur ama onlara laf edemez asla kırmak istemez ben ne dersem de olur dediğin gibi dün bütün gün kustum yattım bir kere ayağa kalkamadım bir kap yemek yapıp göndermedi kapımı bile çalmadı sonra benden isim hakkı bekliyorlar ama bana diyemiyorlar tabi ben zaten o isme çok karşıyım canım koymam asla

Ben de bugün akıntının koyulaştığını farkettim daha beyaz olmuş 8. Hafta da normal mi acaba

Bende de hap kabızlığa sebepverdiği için kızımda bana damardan takviye şeklinde vermişlerdi daha da etkiliydi bir sor istersen onu zorlanıyorsan içerken

Kızlar 7+2 deyiz 7+0 da kalp atışını duyduk ancak kırmızı akıntım var bugün bir kaç kere vurdu . Doktor kanama alanının olmadığını söylemişti acaba yeni oluşan bir kanama alanımı oluyor

Hoşgeldin benimde o haftalarımda kasıl bel hatta direk kuyruk sokumu ağrısı vardı şimdş geçti gitti. Normal diyorlar canım rahim büyüdüğü içinmiş . Bu arada bugün olan ağrı yarin şıp diye kesilebilir oda korkutmasın seni

Hoş buldum canım teşekkür ederim. Daha önce 3 düşüğüm olduğu için tedirgin oluyor insan

Ben de aynı sekildeyim camasır degiştirmkten fenalık geldi artık. Ama doktoruma sordum ilk 3 ay ilaç verme yanlısı diilim diye ilaçlı fitil vermedi vagiflora diye probiyotik içerikli bir fitil verdi. 2 gündür kullanıyorum ama acıkcası gecirecegini zannetmiyorum gebelik öncesi de bu sıkıntıyı yaşıyordum cünkü ben ilaçsız gecmiyor

Ben normelde gebelik öncesinde yaşamıştım sarımsakla çözüm bulmuştum sarımsağı tampon gibi koyuyordum ve bayadir olmamisti rahattım ama şimdi gebeyim diye korkuyorum kullanmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…