Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Aşırı derecede moralim bozuk dün kayınvalideme gittik silah zoru ile sayılır sözde hastaydı hastaneye gidiyor hergün evlendiğimizden beri hasta ve hastanelerde neymiş ben niye aramamışım kardeşleri için eşim teyzem gil bebeği geçdiyse da olur dedi eşime bağırıp kızmak yerine bana bağırdı çağırdı ben de kalktım geldim biraz önce eşimi aradı görümcem abi annemi acile kaldırdım kalp krizi geçiriyor hemen eşim gitti ülserden dolayı mide bulantısı kusması varmış kafayı yiycem yaa yarın bebeği görmeye gideceğiz ama eşim başında sabaha kadar kendimden geçtim çocuğumun önüne geçti hamile kaldığım günden beri hasta hergün hasta bitmedi hastalığı inanın geçerli bi hastalığı olsa içim yanmayacak
İnan çekilir çile değil bu nedir tek oğlan onda mi varmiş Ayy çildirirdiö kendimi hayal edemiyorum ağzinin payini da verirdim saygi saygi da tepemize çikiyolar mesafe o yüzden her zamann var olmali bnm kaynana asla böyle girişimlerd bulunamaz korkar bnden

Senin kayınvalidene ucuz olmaya başladım ha rol çalmak bu … sen hiç takılma bence gereken mesafeyi koy . Boşver zıtlaşma da anne mi diyorsun annecim de geç. Trip atma kötü konuşma bir noktada eşinin annesi sen saygını yitirme . Eşin bunu görsün . Kayınvaliden hala bu saygıya karşı sana tutumu değişmezse kendi bilir. Bir gün bizde yaşlanacağız boşver. Eşinle aranı bozduğuna değmez. Sen saygını yitirme gerisi artık Allah’ın takdiri
Valla bende uyuz oluyorum da dediğin gibi eşimin annesi yapacak bir şey yok daha bir gün önce beni ağlatana kadar bana bağırdı çağırdı ben de sessiz birisi değilimdir aslında cevabını veririm ama kapıdan çıkınca eşime dedim direk bu kadın bana bağırabiliyorsa senin yüzünden oda tamam görüşmeyelim etmeyelim dedi akşamında kalp krizi geçiriyorum ben diye kendini acile kaldırtttı

İnan çekilir çile değil bu nedir tek oğlan onda mi varmiş Ayy çildirirdiö kendimi hayal edemiyorum ağzinin payini da verirdim saygi saygi da tepemize çikiyolar mesafe o yüzden her zamann var olmali bnm kaynana asla böyle girişimlerd bulunamaz korkar bnden
Ayyy benimki ne korkar ne bir şey daha da tepene çıkar beni bastırmak için elinden geleni yapıyor bıktım ben en iyisi mesafe dedim aynı gün hastayım deyip eşimi yine götürttü

Sağolasın canım 🥰doktorum direk fetal nift önerdi ama ben önce 2’li yaptırmak istedim bilmiyorum komisyon aldıkları için mi öneriyorlar acaba 15000 miş nift ücreti
Evet yaa bna da önermişti nift kesn işin içinde bu doktorlarda yaptirdim 12.000 istemişlerdi 11.000 e indirttmiştim

Kizlar énerjik hissediyorum kendimi ev temizliğimi yaptım yanı arada dınlendım ama oda korkudan dolayı aslında bir agrı sızı yok acaba enerjık hissedıp herşeye koşuşturmak tehlıkelı mıdır normalmidir dıye takıldı kafama

Yani bnm ense kalinliği var 2 mm dedi ondan yaptirdim açikçasi bnmde ense normal deseydi yaptirmazdım
Anladım canım bana da başından beri riskli gebeliğin olmadı dedi bu saatten sonra da olmaz inşallah dedi ama siz bilirsiniz yine de dedi ben yaptırın derim dedi bende önce 2’li yaptralım duruma göre bakarız dedim cinsiyet söylemedi ama görünmüyor dedi halbuki çocuk gözümüzün önünde kork takla attı baktım bacak arasında bir şey görünmüyor oda emin olalım öyle dedi tamam dedim ısrar etmedim

Aşırı derecede moralim bozuk dün kayınvalideme gittik silah zoru ile sayılır sözde hastaydı hastaneye gidiyor hergün evlendiğimizden beri hasta ve hastanelerde neymiş ben niye aramamışım kardeşleri için eşim teyzem gil bebeği geçdiyse da olur dedi eşime bağırıp kızmak yerine bana bağırdı çağırdı ben de kalktım geldim biraz önce eşimi aradı görümcem abi annemi acile kaldırdım kalp krizi geçiriyor hemen eşim gitti ülserden dolayı mide bulantısı kusması varmış kafayı yiycem yaa yarın bebeği görmeye gideceğiz ama eşim başında sabaha kadar kendimden geçtim çocuğumun önüne geçti hamile kaldığım günden beri hasta hergün hasta bitmedi hastalığı inanın geçerli bi hastalığı olsa içim yanmayacak
Yuh kıskançlık nirvana Allah yardımcın olsun ne olack böyle doğum lohusalık böyle mi yapacak eşine de bir ayar çek bence kadına da mesafeli ol bu nedir pes kaç yaşında kadın bazı insanlar gerçekten çok tuhaf

Anladım canım bana da başından beri riskli gebeliğin olmadı dedi bu saatten sonra da olmaz inşallah dedi ama siz bilirsiniz yine de dedi ben yaptırın derim dedi bende önce 2’li yaptralım duruma göre bakarız dedim cinsiyet söylemedi ama görünmüyor dedi halbuki çocuk gözümüzün önünde kork takla attı baktım bacak arasında bir şey görünmüyor oda emin olalım öyle dedi tamam dedim ısrar etmedim
Aynen aynen bnde gittim çikolata yedim girmeden gayet görünürdü görmek isteseydi işine gelmedi çok zor dedi cinsiyet için o testi yağtir desi onda cinsiyette görünür dedi 😀 şaka giibler gerçekten hepsi böyle demek

Yuh kıskançlık nirvana Allah yardımcın olsun ne olack böyle doğum lohusalık böyle mi yapacak eşine de bir ayar çek bence kadına da mesafeli ol bu nedir pes kaç yaşında kadın bazı insanlar gerçekten çok tuhaf
Eşimden kaynaklanıyor zaten yaa kadın en başından beri ben lohusa bakamam annen baksın ben bebeğe bakarım sadece deyip duruyor bıktım da yapacak bir şey yok eşim iyi bir insan ama anasına dur diyemiyor yani anasının yaptıklarını görüyor ama bişey demiyor eve gidince gitmeyelim mesafe koyalım diyor kayınvalidem mesafeyi farkedince hemen hasta oluyor rol yapıyor çok güzel bir oyuncu ama bana sökmüyor bu saatten sonra dün sabaha kadar acildelerdi bir kere bile sormadım

Aynen aynen bnde gittim çikolata yedim girmeden gayet görünürdü görmek isteseydi işine gelmedi çok zor dedi cinsiyet için o testi yağtir desi onda cinsiyette görünür dedi 😀 şaka giibler gerçekten hepsi böyle demek
Hiç tahminde de bulunmadı demi gerçekten çok değişikler yaa ben değiştiririm ki doktoru böyle yapınca yaptığı normal değil aslında

X