Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Kızlar hastaneden yazıyorum size iki gündür mide bulantısı kusma yaşıyorum ve birşey yiyemiyorum gece resmen midem agzımdaydı nasıl uyudum bilmiyorum bugünde kontrolüm vardı doktora gelirken tansiyonum düştü galiba zor geldim beyfendi doktor her zamanki gibi çocuk hakkında birşey demedi ikili tarama sonuçları güzel çıkmış dedi bir tek cinsiyete bakıcaktım ama oturur pozisyonda diyip sağa sola oynatmadı bile göremedim bana kalırsa erkek dedi çok sinir oldum azarladı resmen ayrıntı randevuyu niye almadın hala diye ya 3.coxuk annesi olabilirim ama unutuluyor hiç bilgi vermiyor ben de mi sıkıntı bir daha gitmem buna 15 haftalıgım

Kızlar hastaneden yazıyorum size iki gündür mide bulantısı kusma yaşıyorum ve birşey yiyemiyorum gece resmen midem agzımdaydı nasıl uyudum bilmiyorum bugünde kontrolüm vardı doktora gelirken tansiyonum düştü galiba zor geldim beyfendi doktor her zamanki gibi çocuk hakkında birşey demedi ikili tarama sonuçları güzel çıkmış dedi bir tek cinsiyete bakıcaktım ama oturur pozisyonda diyip sağa sola oynatmadı bile göremedim bana kalırsa erkek dedi çok sinir oldum azarladı resmen ayrıntı randevuyu niye almadın hala diye ya 3.coxuk annesi olabilirim ama unutuluyor hiç bilgi vermiyor ben de mi sıkıntı bir daha gitmem buna 15 haftalıgım

Şimdide serum taktılar bekliyorum 😔
Oyyy cok gecmiş olsun canm yaaa inşallah şifa olur serum
Ne değişik doktor he bari biraz cinsiyet için uğraşsaymş ala ala yaa
Detaylı zatn 20.haftalarda olmuyor mu?

Oyyy cok gecmiş olsun canm yaaa inşallah şifa olur serum
Ne değişik doktor he bari biraz cinsiyet için uğraşsaymş ala ala yaa
Detaylı zatn 20.haftalarda olmuyor mu?
Bulundugum yerde ayrıntılı yok şehir dışına gitmem gerek önceden arayıp randevu almam gerekmiş doluyormuş sıra

merhabalar 🌸 biz 10+4 teyiz. bulantılarım son sürat devam ediyor birşey yiyemiyorum. acaba sizde durumlar nasıl siz bizden öndesiniz çok merak ediyorum gerçekten ne zaman geçiyor
İki hamileliğiöde de 14 te bitmişti. Daha yeni 13e giricem simdi aşkla sevkle bekliyorum ben de gecsin diye😅

Cinsiyet hiç önemli değil yeter ki sağlıklı olsun ama sadece 3.5 dakika durmuşuz içerde bak soracağım sorular vardı bitanesini soramadan geri çıktım odasından doğumum var benim deyip koştura koştura gitti moralim bozuldu ben bir aydır onu görmek için bekledim Allahtan bebeğim sanki bizim geldiğimizi anlamış gibi ellerini kaldırdı durdu eşim konuştukça bacaklarını oynattı cinsiyetini tahmin etmemesi imkansız ama onun derdi niptte kaldı tabi önce para dedim ya yetmiyor gibi kayınvalidem de hasta oldu hanımefendi aynı gün eşimin aklı orda görümcem sınava girdi bizle oda geldi geç kalmadan onu da alalım oldu bir de teyzesi de bizle ilçeye gelecek oldu onu da iş yerinden alın dendi bütün heveslerim kursağımda kaldı
Anacım bütün işleri kitlemişler size, dolmuş gibi olmuşsunuz resmen ordan onu al burdan sunu bırak

Kızlar kızlar, ben şimdiye kadar hep 2 haftada bir muayeneye gittim. En son gittiğimde doktor da artık bir ay sonra görüşürüz dedi. Araya bayramda girdiği için 5 hafta olcak toplamda. Korkuyorum içten içe acaba süre çok mu uzun diye. Çok şükür bir sorun yoktu en son gittiğimde ama hem merak ediyorum hem özlüyorum. Nasıl dayanıcam bakalım... Meraklı bir ana oldum şimdiden :) 10 gün olmuş oğlumu göreli daha
Ben de gün sayıyorum randevum için daha 3 hafta var 1 hafta geçmiş sadece bana ay geçmiş gibi geldi

E söyleseydiniz hocam deseydin salak mı nedir stres yapma değiştir cnm doktorunu
Normalde onların ne var söylemeleri lazım

İyi de ayrıntılı 18-20/21. Haftalar arası neyin tribini atıyor hayret bişi

Evet evet canm öncesine göre daha enerjiğim bende:)

Oyy maşa kız aynı gidiyor haftamız🤩🤩🧿

Ama yavrucum bana doktor açik süt kullanma dedi bende marketten alıyorum

Benim bu cumartesi canmmm öğleden snra bakalm ne durumda ve hala kız mı:)))

Oyyyy maşallah ne güzel yaa artk tam olarak göreceksin yavrunu🙏🤩

Aminn amin güzelimm inşallah

Ay cumartesiiii bak bakalım biii bebişe :KK70: hahahahaha hala kızdır yahu .

Valla tam olarak göreceğim çok heyecanlıyım zaammmmannn geçmiyor gibiii <3

Geçmiş olsun canım benim . bilgi vermiyorsa değiştir bence de o ne öyle başından savar gibii. şimdi nasılsııın

X