Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Amin canmm inşallah 🥰🤩🧿QUOTE="Atlas_seli, post: 77392109, member: 1024126"]
Bakalım canım inşallah güzel olur her şey ❤️❤️
[/QUOTE]
A

Günaydın kızlar 16. Haftadan selam . Burada yazılanları okudum bende sabah karnımı dinledim bayağı sanki pıt pıt kan atışı nabız atışı gibi birşey hissettim . Nedir adlandırmadım . Asıl derdim KABIZLIK…!! 4 Aydır bu sorunu aşamadım. Şükür kilo vermem durdu totalde 8 kilo vermiş oldum başından beri. Mide bulantıları aşırı ağır yemek olmadığı sürece yok oldu. Hala et balık tavuk yiyemiyorum ama 😍😍 meyve sebze sağolsun 🤣 artık enerjim yerinde hamile gibi hissetmiyorum ne yazıkki karnımda büyümedi 🥲 böyle belli olsun istiyorum . Bende durum güncellemesi bu şekilde 😂😂. Ama şu kabızlık çaresi olan varsa pek makbule geçer artık her yola açığım 🤣🤣🤣
Canım kabızlık için sabah sıcak suya kuru kayısı koy sonra iç. Kayısıyıda ye sonra. Birkaç gün devam et rahatlatır bu seni. Hamileliğimin başında bende de çok oluyordu bu şekilde atlattım ben

ay kızlar ya bugün merdivenlerden düştüm tam düşme gibi değil öyle yuvarlanmadım ama terliğim kaydı son 3 basamakta ve böyle sendeleyerek yüz üstü düştüm. Ama elimde 2 poşet vardı içi kıyafet dolu ellerimin üstüne düştüm. İyi hissediyorum ama korktum tabi. Kanama falan yok şükür aksi bir şey olsa olurdu değil mi?
Ayy bebeim cok gecmil olsun bu kadarla inşallah 🤲🤲🤲

Günaydın kızlar 16. Haftadan selam . Burada yazılanları okudum bende sabah karnımı dinledim bayağı sanki pıt pıt kan atışı nabız atışı gibi birşey hissettim . Nedir adlandırmadım . Asıl derdim KABIZLIK…!! 4 Aydır bu sorunu aşamadım. Şükür kilo vermem durdu totalde 8 kilo vermiş oldum başından beri. Mide bulantıları aşırı ağır yemek olmadığı sürece yok oldu. Hala et balık tavuk yiyemiyorum ama 😍😍 meyve sebze sağolsun 🤣 artık enerjim yerinde hamile gibi hissetmiyorum ne yazıkki karnımda büyümedi 🥲 böyle belli olsun istiyorum . Bende durum güncellemesi bu şekilde 😂😂. Ama şu kabızlık çaresi olan varsa pek makbule geçer artık her yola açığım 🤣🤣🤣
Bn hala çekiyorum kabızlıktan en cok bundan çektim hamileleikte mide bulantisindan ziyade illallah ettim yani kabızlıktan ,akşamdan suda bekletiyordum kuru kayisiyi onu yiyordum aç karna suyunu falanda içiyordum bi nebze iyi geliyodu

13+1 günlük videodan aldım bu görselini de cinsiyet tahmini yapan hanımlardan görüşünüzü bekliyorum 😀😀

Eklentiler

• IMG_1451.png
    IMG_1451.png
    424,2 KB · Görüntüleme: 47
Canım kabızlık benimde başımın derdiydi. Kayısı ye her gün hazır zamanı iken. Yedikten sonra içindeki çekirdek varya onun bademinden yiyorum günde birkaç tane bana çok iyi geldi🤭 Aynı zamanda su içme oranını günde 3-3.5 arasında tutmaya çalış. Ek olarak her gün günde bir öğün taze semizotu salatası yedim. Bildiğin güzelce yıkanmış halde.
Kabızlığıma çok iyi geldi bunlar. Bende göbeğim çıktı diyordum meğersem kabızlıktanmış. Resmen kendime geldim. Göbeğim indi kaldı öyle 😁 inşallah sende bir an önce atlatırsın kabızlığı🥹
Amin amin gerçekten zormuş kabızlık. Bak semizotu da hazır mevsimi çokta severim hemen gittim aldım 😄

X