Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Kızlar biz de 13+5iz bugün. İstanbulun derdi işe 1buçuk saat toplu taşımayla 3 aktarma gidiyordum. Yavaş yavaş araba kullanmayı öğrendim bugün baya kendim geldim karnım büyüdükçe 3 aktarmayla metrolarda uğraşamam diye kendimi öğrenmeye zorluyorum inşallah bebek strese girmez. Hepimizin hayatında değişik stresler var gerçekten inşallah onlar bir şey hissetmiyordur 🥹

Kızlar kızlar, ben şimdiye kadar hep 2 haftada bir muayeneye gittim. En son gittiğimde doktor da artık bir ay sonra görüşürüz dedi. Araya bayramda girdiği için 5 hafta olcak toplamda. Korkuyorum içten içe acaba süre çok mu uzun diye. Çok şükür bir sorun yoktu en son gittiğimde ama hem merak ediyorum hem özlüyorum. Nasıl dayanıcam bakalım... Meraklı bir ana oldum şimdiden :) 10 gün olmuş oğlumu göreli daha

Eklentiler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    244,5 KB · Görüntüleme: 60
Ya çok tatlilar maşallahh 😍 asabi biraz sanki hoşlanmamiş görüntülenmekten tahminim kiz gibi geldi bana
Yaa keşke videosunu atabilsem biraz doktor hareket etsin bu haftalarda önemli dedi cihazı karnıma bastırdı suyun içinde ters döndü bize sırtını da çevirdi 😀😀😀eşim diyor hocam sanki bi trip atan daha geliyor gibi diyor adam ağzını açıp bir şey demedi ama baya güldü o yüzden bizde kız gibi dedik

Kızlar kızlar, ben şimdiye kadar hep 2 haftada bir muayeneye gittim. En son gittiğimde doktor da artık bir ay sonra görüşürüz dedi. Araya bayramda girdiği için 5 hafta olcak toplamda. Korkuyorum içten içe acaba süre çok mu uzun diye. Çok şükür bir sorun yoktu en son gittiğimde ama hem merak ediyorum hem özlüyorum. Nasıl dayanıcam bakalım... Meraklı bir ana oldum şimdiden :) 10 gün olmuş oğlumu göreli daha
Malesef canm bir süre sonra ayda bir gelin diyorlar benim de 1 ay olacak bnde çok merak ediyorum nasıl acaba diye
Maşallah oğluşun ne güzel poz vermiş 🤩🤩

Malesef canm bir süre sonra ayda bir gelin diyorlar benim de 1 ay olacak bnde çok merak ediyorum nasıl acaba diye
Maşallah oğluşun ne güzel poz vermiş 🤩🤩
ayy zaman hemen geçsin istiyorummm. İyi olduğunu bilebilsek keşke.
Artık şu hareketleri falan bizde hissetsek belki biraz daha rahatlarız ya 🥹🥹

ayy zaman hemen geçsin istiyorummm. İyi olduğunu bilebilsek keşke.
Artık şu hareketleri falan bizde hissetsek belki biraz daha rahatlarız ya 🥹🥹
Aynen canm bence de hareketlerini bnce cok hissetmek istiyorum:)
Bakalm inşallah o günler de gelecek
Ben 16.haftadym herlade 20 de başlarz hissetmeye

Akşamları artık şişirdiği için bende bol sütlü kahvelere veda edicem :KK43:

Herkesin övdüğü şu karadut özlerinden sipariş verdim az önce, akşamları soda ile falan içmeyi denicem.

Deneyen var mııı?

Eklentiler

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    356,2 KB · Görüntüleme: 43
Yaa keşke videosunu atabilsem biraz doktor hareket etsin bu haftalarda önemli dedi cihazı karnıma bastırdı suyun içinde ters döndü bize sırtını da çevirdi 😀😀😀eşim diyor hocam sanki bi trip atan daha geliyor gibi diyor adam ağzını açıp bir şey demedi ama baya güldü o yüzden bizde kız gibi dedik
valla bana da kız gibi geliyorrr :KK70: oy maşallah ya

Kızlar bana doktor 13-23 haziran arası detaylı ultrason yaptır dedi. 22 hazirana randevu aldımmm :)

14.haftadan selamlar mide bulantısına elveda enerjik günlere merhaba benim gibi olan var mı 😁💞
Evet evet canm öncesine göre daha enerjiğim bende:)
Bende tam 16. haftamdayım bugün. Her an karnımı dinliyorum hissederim belki diye :KK70:
Oyy maşa kız aynı gidiyor haftamız🤩🤩🧿

O markette satılan sütlerin çoğu süt değil ki canım çoğunda yağ oranı bile yok beniz küçük bşr yerdeyiz ben taze süt alıyorum kaynatıyorum onu içiyorum doğal peynir doğal yoğurt tüketiyorum
Ama yavrucum bana doktor açik süt kullanma dedi bende marketten alıyorum

Senin kontrol ne zaman baby
Benim bu cumartesi canmmm öğleden snra bakalm ne durumda ve hala kız mı:)))

Kızlar bana doktor 13-23 haziran arası detaylı ultrason yaptır dedi. 22 hazirana randevu aldımmm :)
Oyyyy maşallah ne güzel yaa artk tam olarak göreceksin yavrunu🙏🤩
Sağol canım. Sağlıkla kavuşalım inşallah yavrularımıza 🥹🥰🙏🏻
Aminn amin güzelimm inşallah

X