Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
O ne canım sadece görüyoruz
Kucağına veriyolar göğüsünü açıyorsun
Amin canım

Ne güzel olmuş inşallah 1 hafta beklemez benimki yada inşallah nisandir
valla 26 haftada geldiği için çokta güzel olmamıştı ama Salı nişan geldi kansız. Doktora resmini attım nişan bu tekrarlarsa gel dedi ertesi sabah tekrar geldi çarşamba gittik ciğer geliştirici oldu nts sancı çıkmadı ama kasıklarım bariz ağrıyodu aslında. perşembe tekrar gittik nts ve ciğer geliştirici yapıldı perşembe akşamüstü sancım yoğunlaştı gece de doğum oldu. İnşallah seninkide hızlıca bi çırpıda olur

Amin inşallah canım bilseydim bende çekerdim çok pişmanım şimdi bi ihtimal var yinede o zaman yarını bekliyim neyseki çok şükür şimdiki bebisin zamanında gelecekamin inşallah canim

Ya sevindim kızlarda olmamıştı böyle sancılar bu kendini hazırlıyor çok bekletmeden gelecek inşaAllah hissediyorum nasılsın canım iyi misiniz çıktınız mı hastaneden
Ciktik kizlar eve gectik.cok sukur hersey yolunda.sadece goguslerim felaket yara oldu..maalesef kapak krem o bu fayda etmedi...

Hayır canım doktora sorayım yarın

8 kilo aldım 1 buçuk aydır diyetteyim

34. Hafta bitti toplam 14

56 ile hamile kaldım 2 aydır almıyorum 68 kiloyum. Toplam 12 aldım canım

Bende sözde hamileliğimi öğrendiğimden beri diyetteyim ama 8 kilo aldım

63 kg ile hamile kaldım doğuma 71.4 ile girdim canım.
MaşaAllah mayıs anneleri fit ilk gebelik çoğunuzn ona rağmen iyi almışsınız ben ilk kızımda 25 kg 2. Kızımda 16 kg bundada 10 kg aldım dahada almamam lazım

Aşkım sorma bi ara duygusal tribe girdim de böyle durumlarda biraz kabuğuma çekilir tribimi yaşar geri gelirim özledim sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…