2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Bugün doktorun doğum için yazdığı tüm listeyi eksiksiz yaptım acayip kasık ağrısı başladı ama düzenli değil bu listeyi her gün yapan kesin doğurur
1. Ananas ye
2. Adaçayı iç
3.yürü merdiven in çık
4. Perine masaj
5. Seks
6.göğüs masajı
Bu listeyi tam yapıp ağrısı olmayan çıkmaz net

5 i yapınca otomatik başlıyor ağrı zaten hepsini düzenli yapsak faydası olur cidden

33den beri yapiyorum kıvranıyorum yok yok yok

Amin inşallah canım bilseydim bende çekerdim çok pişmanım şimdi bi ihtimal var yinede o zaman yarını bekliyim neyseki çok şükür şimdiki bebisin zamanında gelecekamin inşallah canim
Aynen yarın tekrar gelme ihtimali muhtemel. Bu hepimizde son zamanlarda gelen sümüksü uzayan akıntı gibi sürekli gelmiyor bir yada iki kez anca geliyor okadar. Yarın ola hayır ola
Hayır canım doktora sorayım yarın
Ten teması yapmıcaz mı daha diye sor bencede. Henüz emzirmesinde senin sütünün uyarılması çoğalması içinde önemli onun senin kalp atışını duyması için de önemli. Prematüre bebekler hemen anne kokusu alamasa da annesinin kalp atışına aşinalığı oluyor sonuçta aylarca karnında duyduğu ses o. Ben 90 gün hiç kucağıma alamadım ama taburculuktan sonra ağladığında sadece benim göğüsümde sakinleşti kokumu tanımıyor diyodum ama kalp atışının ritmini bile biliyolar aslında.

Ayyyyyy hadi inşallah o dediğin zaten bayadir geliyordu sumuksu uzayan akinti bugünkü işte o garip şey beni umutlandirdi

Kızlar bizim bebiş baş aşşağı dönmüş bebişleriniz kanala girmiş mi onun için haraketşer oluyor ya yapmaya gerek varmı sizce

5 bana uyar 6 da kendiliginden gelir zaten

Perine masajda baştan beri hiç ağrın olmadı mı ? Benim acı eşiğim yüksektir ama ağrı yaptı bende ilginç 5 i haftada 1-2 dedi abartmamak lazım
Ağrı olmadı hatta ilk başta bende rahatsızlık hissiyatı oluştu o da psikolojik 2 3ten sonra alıştım.. benim de acı esigim yüksekte yani bilemedim yanlış mı yapıyorum bi yeri o zaman dicem ama yapmıyorum da anlamadim sadece şey oluyo adacayi içiyorum ya o zamandan beri akintim arttı

Doktor video atmıştır zaten sana da makata doğru genişletiyorsun yanlış yapmıyorsundur adaçayı bende de akıntı yaptı doktor iyi bişey sıkıntı yok akıntıdan korkma kokusuz ve renksiz akıntı doğumu kolaylaştırır dedi

Birde çift el eşin yapıyorsa çift baş parmakla baskı yapıyor nasıl ağrı olmuyor ben şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…