2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
İnşallah canım bi yandan grip oldum bi yanda sürekli
Aglıyorum nasıl geceçek bilmiyorum
Melek gece doğurdun mu diye heyecanla açtım doğurmamışsın, iyi bari son günün artık
Ya benim bahar alerjim pik safhada sürekli hapşırıyorum ve tüm mayıs ayım böyle geçiyor maalesef. Sezaryen olursam dikişlerim zarar görür mü sence şimdi de bunu kafaya taktım baya şiddetli hapşırıklar oluyor çünkü

sulti tutti cesursavasci sabaha kadar rüyamda sizi gördüm sulti tutti sen Hürrem kıyafeti giymişsin yatakta uzanıyorsun ben de diyorum bununla rahat edebiliyor musun daha rahat bir şeyler giyseydin keşke
cesursavasci sen de sürekli yürüyorsun doğurmak için ben konuşmaya çalışıyorum ama durmuyorsun

HHhahahahah
nenim de öyle , sen tam olarak ne zaman tek başına ilgilenmeye başladın bana birinin bebeği uzatması gerekiyor ya tek başıma dikişten ilgilenemiyorum

HHhahahahah

nenim de öyle , sen tam olarak ne zaman tek başına ilgilenmeye başladın bana birinin bebeği uzatması gerekiyor ya tek başıma dikişten ilgilenemiyorum
Canım birisinin seni kaldırması gerekiyor dimi kendin kalkamıyorsun? Benim de güçlü kuvvetli birini refakatçi olarak seçmem lazım o zaman peki emzirirken bebiş kucağındayken dikişlere değiyor mu?

Dogurmadım kuzum ama sabaha kadar dokuz dogurdum korkudan ama hala agrılarım var sancı geliyor bugün gece gitmezsem sabaha kendi gelecek zaten.
Dikişlerin zarar görmez ama hapşurunca yada öksürük olunca acıyor canım ilaç içme imkanın varsa iç
Son ay artık bebege zararı olmaz diye düşünüyorum ama dr sor istersen ben gece su gibi
Terliyordum bir haftadır ondan hasta oldum saç diplerim felan su gibi oluyor ondan kaptım şifayı

Anneler hep öyle benim annemde öyle dedi ben yok eşimde kalsın dedim
Bende eşim kalsın dicem bu sefer
İlk kızımda annem kalmıştı horlamasından uyuyamadım
2. Kızımda yapayalnızdım tam korona karantina vs çıkmıştı refakatcı yasaktı normal doğum yapanlara kızımla baş başaydık ilk gün

Yine iyi durdu Hiracık erken gelecek ha geldi ha geliyor derken
Alerji ilaçlarını kullanmak çok güvenli değil hamilelikte diyorlar ama doğumdan sonra hemen başlarım olmazsa. Açık havada da maske takarım. Tam alerji mevsimine denk gelmemiz kötü oldu. Alttan dikiş olsa onlar da acıyacak hapşırınca acı neyse de dikişler patlamasın yeter

Bende öyle düşünüyorum biliyp musun sağlıklı kafayla düşündüm de mavinin o zamanki haftasında yaşanan durumla şuan benim haftamda yaşanan ve olması gereken durumlar çok farklı.. o yüzden de farklı davraniyor olması gerektiği gibi davraniyor.. Insallah bakalım kolay doğum yaşarım veya dogururum sağol canım

Bende de klitoris kısmı çok yanıyor kaşınıyor kızlar.. bi baktım etlenmis sonra zaten benim vajina girişim bebek aşağı indikce açılıyor dün ağlayıp durdum psikolojim bozuldu.. Hani enfeksiyon olursunuz ya kaşınır öyle bi kaşıntı ama enfeksiyondan değil bebek baskı yaptığı için mi oluyo sinirlere bilmiyorum ama buyuyo benim o bölgem sinir bozucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…