2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
İnşallah doğum anı cok kolay olur da bu sancılarını unutursun canım benim

Tam aslan burcu kadını olarak görmüşsün beni ahahhaha burnumun dikine giderim Allah seni napmasin Hürrem kıyafetiyle doguma gittigimi düşündüm de komedi
İnşallah doğum anı cok kolay olur da bu sancılarını unutursun canım benim
Amin canım inşallah

O büyüme dogumdan sonra düzelir canım bebek baslı yaptıkça açıklık oluyor oda sana o kısmın büyümüş hissini veriyor geniş gözüküyor. Kaşıntı enfeksiyon olabilir ama kaşıntı kremi varsa sür geçirir hemen

ablaları erken gelmiş bu seferki bebişte erken gelecek rahim taşımıyor ha geldi ha gelecek diye hepimiz beklerken 38 gördün grupça totem mı yaptık farkında olmadan nedir bıraksan daha duracak gibi de.
Bende de saç diplerim çok terliyor ay su gibi geceleri yada durup dururken bi ateş basması bi terleme hali. Son zamanlar inşallah bende şifayı tekrar kapmadan doğururum

Çok şükür canım bu günleri gördüm doktorumunda sayesinde tabi. Aman dikkat et canım terlemek üşümekten kötü çok tıkalıyım cigerlerimde ötmeye başladı dogumu ertelicek diye korkuyorum bugün arayip görüşecem zaten. Gece üzerimi degiştim enseme bez koyup yattım elim ayagım su gibi zaten

Ay inşallah ertelenmez ya bugün gel bi kan değerlerine filan bakalım der mi acaba enfeksiyona vs?
Eğer ertelenmesi daha hayırlı olacaksa idrar yollarında da enfeksiyon filan varsa Rabbim en doğrusunu göstersin ertelensin. Yeterki sağlıkla kavuş

Ben ben ben paylaştım çok sevindim kuzum bol bol süt olsun inşaAllah
Ayyy bende kaydetmiştim bunu yapıcam Allah razı olsun şimdiden
Kızlar grupta kimin göbüşü küçülmüştü ya benim sanki göbeğim küçülmüş bu neden olur ki
Kızzz benim göbüş küçülmüyor hatta iyice şişiyorum bir lavabomuz var küçük onu sadece ben kullanıyorum enfeksiyon falan olmasın diye eşime bile kullandırmıyorum kapısı içeri doğru açılıyor dün sığamadım duşalabinin kapısını açmadan göbeğimle tuvalete sığamadım resmen çok güldüm
Kan ilacı içiyor musun?kan ilaçları genelde kabızlık yapabiliyor
Evet canım kullanıyorum doktorumla da konuşmuştuk ama bırakmama izin vermedi

Hayret ettim nasıl aynı doktor olabilir o anki moduna göre mi ilerliyor. Keyfi iyiyse ilgilenip kötüyse sallıyor mu acaba

Aay bende böyleydim
Modu değilde bence farklı ilerleyen durumlar var çok çünkü benim bebek 33 te kafayı aşağıya dönmüştü 35te tam geliş pozisyonuna geldi yani çok normal ilerliyor müdahale etmiyor o yüzden kilosu da iyi fazla almasın diye dikkat ediyorum bana çatıyı 38-39 bakıcaz dedi geçen randevuda sancım vardı ona da normal dedi yani çatı olmadan doğumda olabilir sancılarım oluyor gün içinde mesela ama düzenli değil cesursavasci nın dün doğumu olur diyordum ben normal doğabilsin diye kilo daha fazla artmadan uyardı bebeği bence ama paşanın keyfi yerinde

Benim bastırmalar cok fenaydı temizlememişler demek ameliyatta benim de göğüs ucu aynı öyle oluyor canım emerken kayboluyor sinirleniyor ben de senin gibi yapayım sonda çıkarayım

Ayy ne kadar normal doğum yaparsam yap lohusasın yani kan kaybın oluyor başın dönüyor

Merhaba
Doğum yapanları tebrik ediyorum Sağlıkla büyüsün bebişler.
Bugun 35+4de kontrolüm vardı ve 3kg olmuşuz. Kafamızda da büyük .
2 hafta sonra çatı bakılacak.
Kaç kgdan sonra normal doğum zorlaşır sizce?

Merhabaa güzel annişler bugün bizimde kontrolümüz vardı
Ama biraz durumlar karışık açıkçası. Belirsiz diyelim yani. Herşey normal ancak bir haftadır gece kaşıntılarım olduğu için aile hekimliğinde enzimlerime baktırmıştım bir değeri
Doktorum yüksek gördü yarın aç karna tekrar bakılması gereken bir değerim var ona göre erken doğum durumu oluşabilirmiş
Yani gebelik koleStazından şüphe edildi. Onda da sanırım 37 de alınıyormuş
Yani 37 dolunca mı tam 37 de mi emin değilim. sonuca göre hareket edeceğiz İşte. Bizde durumlar bu şekilde kilo için tam ölçüm yapamadık karın çevresini çok göstermediği için.

Paşanın çıkmaya asla niyeti yok bende sağlıklı düşününce herkesin haftası farklı ve haftaya göre muamele yaptığını düşünunce mantıklı geldi tavrı o yüzden bakalım hayırlısı olsun..
Sende Nişan gelme durumu vs o tarz şeyler var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…