Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Aynen bebek uyuduğu an direk işlerimi hallediyorum birde annem terk etti gitti bizi 🤣🤣🤣 dayanamadı kadın 15 gün yeter size dedi oğlanla bir başıma kaldım 🤣
Beni de bi salsalar diyorum sonra iki çocuklu olduğum aklıma geliyor. anneme gitme sana muhtacım gözümde nursun başımda tacım diyerek zeki mürenden bi şarkıyla sesleniyorum 🤣🤣🤣

Beni de bi salsalar diyorum sonra iki çocuklu olduğum aklıma geliyor. anneme gitme sana muhtacım gözümde nursun başımda tacım diyerek zeki mürenden bi şarkıyla sesleniyorum 🤣🤣🤣
Banada eltim , 4 çocuğa bakıyorsun beşinciye de bakarsın diyor . Sıkıntı zaten ben yeni doğum yapmışken geride kalan 4 çocuk 😅ilk çocuk olsa bir şekilde idare eder insan 😂 ama hepsi acıkıyor , tuvaleti geliyor , altına yapıyor 😎

Amin inşallah canım 🥰 çıkan sütü içmesi gerçekten çok güzel , içimiz rahat ederdi . Şuanda bile hissediyorum iki üç kanal tıkalı gibi , doktora söyledim ama yeni bebek yeni şans diyor 🫣 nasıl düzelir bilmiyorum. Emzirmek gerçekten güzel , sorun yaşamadan hepimiz emziririz inşallah ❤️
İnşallah tıkalı değildir korktuğun olmaz inşallah dediğin gibi hepimiz sorunsuz emziririz canım 🙏🙏😍

Banada eltim , 4 çocuğa bakıyorsun beşinciye de bakarsın diyor . Sıkıntı zaten ben yeni doğum yapmışken geride kalan 4 çocuk 😅ilk çocuk olsa bir şekilde idare eder insan 😂 ama hepsi acıkıyor , tuvaleti geliyor , altına yapıyor 😎
Allahım ben iki çocukla kafama huni takmak üzereyim böyle delirmelerim geliyor seni düşünemiyorum bacım Allah yardımcın olsun yaa. Asla durmuyorlar biraz ağrım acım var dinleneyim desen uyutmuyolar hadi ben gene günde bikere bi nefes alıyorum ikisinin uykusunu denk getirip. Sende oda yoktur biri uyusa biri uyumaz 🤦🏻‍♀️ bide araları yakın seninkilerinde galiba öyle hatırlıyorum. Bu bebeler büyüyecek te nasıl büyüyecek hiç bi fikrim yok vallahi şimdiden arada isyanlarım geliyor 😂😂

aa nedennnn
korse mi kullanmadınız
genetik mi
ayy napıcammm🥹🥹

geçmiş olsun diyeyimm
Sezaryenliyim korse kullanmadım daha. Çatladığını da hiç farketmedim karnım iniyor filan diye şöyle bi aynaya baktım ben şok bayılmalarım geldi 😂 annemde de var çatlak genetik olabilir gebelikte çatlama bizde 🥺
Bana aaa ne güzel hiç çatlamamışsın bu saatten sonra çatlağın olmaz falan diyorlardı ama oluyomuş 🤦🏻‍♀️

Hahahah aynen aynen aynı ben 🤣🤣🤣🤣 eşim gün içinde arıyo çocuklar napıyo falan filan sen nasılsın diyor bilmiyorum nasılım iyiyim galiba değilim de olabilir gidiyorum gündüz gece işte 🤣🤣🤣
Haklısın vallahi ben tek çocuk olmasına rağmen gb kalmadı kafada odalara gidiyorum lan ben niye gelmiştim buraya diyorum 😂😂

Antiembolik çorabım yatağım hep bok oldu kızlar benimki babasına çekti baba oğul yamyam bunlar
Eki Görüntüle 3424466
Ahahaha ya dün sabah eşime dedim ki yataktan hiç kalkmiyim çocuğu bana verir misin yastığıma koyayım emsin o orada dedim. Emdi uyudu falan eşime verdim gazını alsın diye sonra eşim o yastigindaki ne dedi. Aa süt hep dökülmüş dedim. Sonra bı aydınlanma geldi iyi de ağzı orada degil poposu oradaydı dedim altını bir açtık bezi kaymış canım oğlum anasının yastığına isemis 🤣 alt değiştirmeye koydum orada da bir güzel uyudu, rahatlama geldi ya da uyursam benden bilmezler herhalde dedi🤣🤣

Korkutmak istemem ama maalesef geçmiyor güzellik merkezinde bununla ilgili bir işlem var mı bilmiyorum ama yengemin çatlakları hala var kızı 2 yaşında :KK43: benim de çatlamadı çatlamadı mis gibi dedim son 3 hafta çatır çatır çatladı karnım harita gibi oldu kız🤣🤣🤣
Maalesef ne kullanırsanız kullanın eğer ailede varsa çatır çatır catliyorsunuz...sonrasında tedavisi var mı onu bilmiyorum ama

Cnm hastanede vardi ama bende işe yaramadi . Eve geçtim . Uzandiktan sonra kalkamiyorum biri olmadan asla . Sezeryan gerçekten zor . En az iki küvetli kişi iş bitiren yaninda olmasi gerekiyor. Bebek kuvezde . Yoğum bakimda halen dokunamadim . Solunum sıkıntısı var diye . Çok kötü oluyorum akliam geldikçe . Şimdi kendim toparlanayim ona yetebiliyeyim diye cabaliyorum . Sütüm gelmedi . Sütle uğraşiyorum. Uğraşabildiğüm kadar . Çok misafir vardi . Hastanede hiç oda boş kalmadi o yüzden sapmayla üç kez tek uğraşabildim . Şimdi eve geçtim sicak komplex yapiyorum zeytinyağiyla yağliyprum . Göğüs pompasi aldiracam ama ne alacağimi bilmiyorum . Araşitrmadayim öneriniz var mi
Ben elektrikli lansinohtan çok memnun kaldım canım bende 19 gün küveze süt götürdüm sayesinde iyi ki almışım dedim süt gelmedi başta 2 saate bir yarım saat sağdım yinede bi umut ertesi günü geldi çok şükür

X