2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Canım süt zaten tek gögüste olsa kendiliginden olur merak etme benim ilk iki çocuk nedense sol gögsümü hiç emmedi ordaki sütü begenmediler süt çekildi gitti sol gögüsde ama sag gögsümde süt
Çoktu emdikleri için 2 yaşına kadar tek gögüs
Emzirdim ben 😂😂😂
Benim solda da var ama sağ daha çok 😂 soldakini biraz daha arttırabilsem keşke 😂😂

Kızlar ya sabahtandır 2 göz 2 Çeşme:KK43: süt varken bebeğe mama veriyorum :KK43: onun alması gereken tek şey anne sütüydü hani doğduktan sonra tek ihtiyaçları bizdik ? Neden yetmiyor ben düşün düşün kafayı yiyorum. Sabahtandır inat ettim mama vermeyecem diye ama çocuk hala doymuyor süt de gelmiyor sıkıyorum bir damla:KK43: çocuk emerken bitince sütüm hemen kıyamet koparıyor. Anne sütü artıran içecekler aldım lactamilin anne sütü içeceğini içtim still çay bestlak damla. Bunları günde 3 defa yapayım inşallah artar . Çocuk ağlıyor mecbur mama hazırlayacam. Verirken ağlaya ağlaya veriyorum zaten

Ben de okuyayım bebişlerimiz huzurla uyusun inşallah 🙏🏻
Kahverengi olunca kapandı demek mi oluyor iyi bari sevindim, dün bi korktum öyle görünce randevumuz da cumartesi günü erkene mi çeksem diyordum ama bekleyeyim o zaman

Üst sınır 4 ken bizim 8 çıktı

Dikkat et canım mastit olma emzirirken o kitleyi ağzına tıkıştır emsin
Ay inşallah düşer ya bir an önce de ilaca gerek kalmaz

Ay benimde sütüm aşırı azaldı çocuk 2 gündür uyuyamıyodu sütüm az dedikçe olsun emdiği yeter ona emdikçe artar dediler mamada verdirmediler dün bende mama verdim nasıl uyudu hemen aslında çiş sayısı iyiydi ama yetmemiş belli ki git gidede azalıyo sütüm bestlak damla hurma malt kurabiye ve maltana içmeme rağmen 🙄

Sende benim taktiği dene bari kendine güveniyorsan şuanda da yataginda uyuyo..
Tövbe tövbe o saatlerde acaba şu 3 harflilerle alakalı bir şey mi ki hergun felak nas okuyorum hani lohusanin bir ayağı çukurda miydi bisi olur derler ya bunları bebek gördüğü için miymiş öyle saçma sapan bir şey vardi
Ayıptır söylemesi hayatımda toplasam bu kadar okumamışımdır sürekli okuyorum ama çok huzursuz ille kucağımda olucak yatağa koyunca direk kalkıyor 🙄
03:30-06:30 arası da ben nöbetteydim sonra anneme bırakıp uyumuşum 🥺
Vallahi bütün gece nöbetteydim, eşim işte, kardeşim rahatsızlanmış annem gelemiyor, kv kontrolü var oda gelemiyor, tüm günde tekim bakalım nasıl olucak. Daha yüzümü yıkıyamadım😭

Nohut gibi taneler var dimi benimki öyle çünkü çocuk emmeden önce gogsunu oksayabilirsin emdikten sonrada oksa aciliyo
Bildiğin tenis topu gibi canım. Biraz netten baktım da enfeksiyon da oluyormuş dışarıdan etkilerle bebeğin ağzındaki bakterilerle. O göğsüm kabuk gibi delik gibi olmuştu oradan enfeksiyon mu kaptı acaba dedim 🥺

Ayıptır söylemesi hayatımda toplasam bu kadar okumamışımdır sürekli okuyorum ama çok huzursuz ille kucağımda olucak yatağa koyunca direk kalkıyor 🙄

Vallahi bütün gece nöbetteydim, eşim işte, kardeşim rahatsızlanmış annem gelemiyor, kv kontrolü var oda gelemiyor, tüm günde tekim bakalım nasıl olucak. Daha yüzümü yıkıyamadım😭
Alışırsın canım ben 8 gündür yalnız bakıyorum ne kadar kafaya takarsan o kadar zor geçiyor rahatla bebeğin hisseder..
Benimde aynı en sonunda göğsümde kal dedim uyuduk 🤣🤣

X