2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Bu kontroller her yerde neden aynı değil ya böyle olunca hep bi şeyler yanlışmış gibi geliyo. Sarılık çıkmasaydı doktor da bi daha gelmenize gerek yok 1.aya kadar demişti sağlık ocağı da direkt 1 ay dedi
Sağlık ocağı 5. Gün 15. Gün 1. Ay
Pediatri de 3. Gün baktı kilo verince 7. Gün baktı sonra 15. Gün 1. Aydi 😁

Bu kontroller her yerde neden aynı değil ya böyle olunca hep bi şeyler yanlışmış gibi geliyo. Sarılık çıkmasaydı doktor da bi daha gelmenize gerek yok 1.aya kadar demişti sağlık ocağı da direkt 1 ay dedi
Bizim de 3. Gün 15. Gündu kilo verince 7. Gün de çağırdı bebise göre değişiyor sanırım

Kızlar bebiş emince gerçekten açıldı. Pompanın yapamadığını yaptı minik kuşum. Başta resmen ağladım o kadar çok acıdı ki çekerken. Masaj yaptım kenardan sürekli çektikçe açım azaldı şimdi resmen yumuşadı bir kez daha emse tamamen biter sanırım🙏🏻 çok korkmuştum dr'a gideyim diyordum çok teşekkür ederim kizcelerim Chen31 Chen31 cesursavasci cesursavasci Runam Runam

Yok canım herkes 3 yada 5.gün gitti burda. Topuk kanına bakmaları lazım boy kilo ölçümü bide kayıt açmaları lazım. Biz 4.gün bide 15.gün çağırdılar
Topuk kanını 2 kez hastanede aldılar sağlık ocağı gerek yok dedi. Telefonda boyunu kilosunu sorup kayıt açtı sen direkt 1.ay aşısına gel dedi. Yanlış bi şey yok o zaman dimi gitsek de bunları yapacaktı demek ki

Duşun altındayken hatta su biraz sıcağa yakın olsun tarakla yukarıdan aşağıya göğsünü tarıyorsun canım o bezelerin açılmasını sağlıyor bir de onu dene bakalım faydası olur belki

Yok hiç gelmiyor yani ped takıyorum beyaz geliyosa da farketmedim ama işte sonra yine kanamaya dönüyor

Kuzum üzme kendini bak çoğumuz mama veriyoruz ama geçici bu durum merak etme bebekler toparlayacak sütümüz artacak inşallah gerek kalmayacak bir süre sonra

Rutin kontrol dedi doktor canım 6 tüp kan aldılar 😢 her şeyine baktılar
Allah allah yaa… hiç anlamadım nerenin rutini bunlar 😂

Kızlar bebiş emince gerçekten açıldı. Pompanın yapamadığını yaptı minik kuşum. Başta resmen ağladım o kadar çok acıdı ki çekerken. Masaj yaptım kenardan sürekli çektikçe açım azaldı şimdi resmen yumuşadı bir kez daha emse tamamen biter sanırım🙏🏻 çok korkmuştum dr'a gideyim diyordum çok teşekkür ederim kizcelerim Chen31 Chen31 cesursavasci cesursavasci Runam Runam
Çok sevindimmmm 😍😍😍 bizim ilacımız bebisler

Kızlar bebeğim 24 saattir kaka yapmadı aranızda böyle olan var mı besleniyor çünkü anne sütü ve mama alıyor
İlk gün yaptı mı canım? Benim oğlum ilk gün hastanede 6 kere kaka yaptı sonra 2 gün yapmadı 4. Gün yaptı biriktrmiş 3 bez doldurmuştu. Sonra düzenli yapmaya başladı

Topuk kanını 2 kez hastanede aldılar sağlık ocağı gerek yok dedi. Telefonda boyunu kilosunu sorup kayıt açtı sen direkt 1.ay aşısına gel dedi. Yanlış bi şey yok o zaman dimi gitsek de bunları yapacaktı demek ki
Aynen canım ama hastanede bizim de aldılar topuk kanı ayrıca Sağlıkocağı aldı. İkisi farklı şeylere bakıyor diye biliyorum o kısmı çözemedim

Sütün az gelmesine inanılmaz moralim bozuldu çocuk aç kalsa uyumazdi herhalde dimi :KK43:
Canım benimde çoktı sütüm bir ara öyle taş gibi oldu kitle geldi elime agrıdan duramadım sıktım hiç süt çıkmadı acıdan sagamadım sonra sütüm azaldı gitti dikkat et sagmaya çalış canım

X