2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kızlar göğsümün şişkinliğine göre emziriyordum. Sabah uyandım sağ göğsüm epeyi sis aşırı aciyor, sanki hiç emzirmemisim gibi. Sağmak istedim çok az çıktı. Duşa girdim sicak su masaj yaptım. Şimdi sagiyorum ama çok zor geliyor hala elime gelen bir kitle var. Ne yapmam gerekiyor 🥺 bebeğim emerken de böyle zor mu geliyor ya da gelmiyor mu acaba dedim 🥺

Kızlar göğsümün şişkinliğine göre emziriyordum. Sabah uyandım sağ göğsüm epeyi sis aşırı aciyor, sanki hiç emzirmemisim gibi. Sağmak istedim çok az çıktı. Duşa girdim sicak su masaj yaptım. Şimdi sagiyorum ama çok zor geliyor hala elime gelen bir kitle var. Ne yapmam gerekiyor 🥺 bebeğim emerken de böyle zor mu geliyor ya da gelmiyor mu acaba dedim 🥺
Canım bebeğini emzir en iyi o açar. Emerken de o kitleye masaj yap

Ben bunun şeylerle alakalı olduğuna inanıyorum o yüzden lohusa kadın yalnız bırakılmaz muhabbeti ordan geliyor bol bol felak nas ayetel kursi fatiha ne varsa okuyorum..
Bizimde yatak yüksek birde çok yumuşak hani orda vücut seklini aldığı için bende cesaret edemedim birde eşimle uykusuz kalıyoruz nöbetleşe bakıyoruz salon bende yatak odası onda 🤣
Ooo kapanmış ne güzel benimki kapanmamisti şuan çok az açık yeri kaldı inşallah kapancak üzerine et yürüyüp o kahverengi şeyler düşmeye baslicak
Ben de okuyayım bebişlerimiz huzurla uyusun inşallah 🙏🏻
Kahverengi olunca kapandı demek mi oluyor iyi bari sevindim, dün bi korktum öyle görünce randevumuz da cumartesi günü erkene mi çeksem diyordum ama bekleyeyim o zaman
Sizin kaç çıktı değeriniz?
Üst sınır 4 ken bizim 8 çıktı
Dikkat et canım mastit olma emzirirken o kitleyi ağzına tıkıştır emsin

Zeytinyağı ile masaj yap omuzlarından itibaren koltuk altına masaj yap canım

Ben bunun şeylerle alakalı olduğuna inanıyorum o yüzden lohusa kadın yalnız bırakılmaz muhabbeti ordan geliyor bol bol felak nas ayetel kursi fatiha ne varsa okuyorum..
Bizimde yatak yüksek birde çok yumuşak hani orda vücut seklini aldığı için bende cesaret edemedim birde eşimle uykusuz kalıyoruz nöbetleşe bakıyoruz salon bende yatak odası onda 🤣
Ooo kapanmış ne güzel benimki kapanmamisti şuan çok az açık yeri kaldı inşallah kapancak üzerine et yürüyüp o kahverengi şeyler düşmeye baslicak

Kahverengi olunca kapandı demek mi oluyor iyi bari sevindim, dün bi korktum öyle görünce randevumuz da cumartesi günü erkene mi çeksem diyordum ama bekleyeyim o zaman
Felak nas ayetel kürsü kanamanız bittiyse okuyabilirsiniz🤭. Bitmediyse eşinize okutun kızlar

Sende benim taktiği dene bari kendine güveniyorsan şuanda da yataginda uyuyo..
Tövbe tövbe o saatlerde acaba şu 3 harflilerle alakalı bir şey mi ki hergun felak nas okuyorum hani lohusanin bir ayağı çukurda miydi bisi olur derler ya bunları bebek gördüğü için miymiş öyle saçma sapan bir şey vardi
Yok kız düşünme öyle şeyler hurafe bunlar. Lohusanın kırk gün mezarı açık olur derler sebebi de eskiden ani kanama veya farklı bi komplikasyonda müdehale edilememesi sebep sonuç bilinememesi. Ondan eskiler öyle demiş yoksa şimdi öyle durumlarda git doktora müdahale edilsin filan yani. Çoğumuz evde gündüzleri bazen geç vakite kadar yalnızız vesveSe vermeyin kendinize. Bol dua

Üst sınır 4 ken bizim 8 çıktı

Dikkat et canım mastit olma emzirirken o kitleyi ağzına tıkıştır emsin
Sağım makinası acamadi ama bebiş açacak galiba. Normalde de sert olurdu da bu sefer resmen top var içinde :KK43:

Saat 4ten beri yatağına yatirdigimda uyandı kızlar göğsüme yatırdım birlikte uyuduk valla etkili yöntem bebek nedense beni istiyormuş onu fark ettim suanda da normal yatiyo bundan sonra huyu degismezse 4ten sonra göğsüme yatırıp bende uyucam miss gibiymiş uyumak bebekte uyudu ohh be dedim çocuğun derdi beni hissetmekmis ne alaka o saat aralığında bilmiyorum
Aynı şey bizde de oldu sabaha kadar ne zaman yatırsam uyandı ben de olduğu gibi bıraktım yanımda yattı misler gibi

Felak nas ayetel kürsü kanamanız bittiyse okuyabilirsiniz🤭. Bitmediyse eşinize okutun kızlar
Kanamam 2-3 gün hiç gelmiyor sonra birden tekrar geliyor bitmemiş demek mi oluyor?
Sağım makinası acamadi ama bebiş açacak galiba. Normalde de sert olurdu da bu sefer resmen top var içinde :KK43:
Benim yumurta büyüklüğünde koltuk altıma kadar çıkmıştı ilk başlarda çok zorlandım ama emzirdikçe gitti şükür.
İlkinde de seninki gibi bezeler olmuştu bebek de ememedi mastit olmuştum çok kötüydü. Duşta tarakla taramayı denedin mi canım? O da açıyor

Kanamam 2-3 gün hiç gelmiyor sonra birden tekrar geliyor bitmemiş demek mi oluyor?

Benim yumurta büyüklüğünde koltuk altıma kadar çıkmıştı ilk başlarda çok zorlandım ama emzirdikçe gitti şükür.
İlkinde de seninki gibi bezeler olmuştu bebek de ememedi mastit olmuştum çok kötüydü. Duşta tarakla taramayı denedin mi canım? O da açıyor
Benim de göğsün altına doğru resmen elimle tutabiliyorum. Tarağı bilmiyorum canım nasıl oluyor. Ben yumrugumla bastirarak ileri yönlü hareket ettiriyordum

X