2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Ben de dün gece bebekle uğraşırken çok sıkıştım eşim uyuyordu dedim 2 dk bak tuvalete gideyim. Tamam biraz daha bekle kalkıyorum dedi. Sadece doğrulup uzaktan bakıyor.. 🙄
Kendini bu kadar yormasına üzülüyorum valla
Adam hırpalamış kendini resmen. Yazıktır bukadar yüklenme işe filan gidiyor uykusuz kalmasın🤣🤣🤣

Bugün saçlarımı ombre yaptıracağım kızlar. Mamasını hazırlayıp eşime vereceğim. Umre anlıyor Allah kabul etsin diyor. Yok saçlarıma sarı ışıltı vereceğim dedim, Tarık Mengüç şakşuka olma diyor.
Sizce nasıl kızlar bunu kuaför tutturur mu bir muallaktayım açıkçası kuaförü bile seçemedim :KK43:
Eki Görüntüle 3432240
Bayıldım ben de yaptırabilirim bundan 😍😍
Yıkayın kız çocukları biz gün aşırı yıkamaya başladık haftada bir köpük diğer yıkamalarda sadece su. Temmuzda hergün yıkamaya döncem rutin oluşur gece yap işine gelir

bir haftada kaç gram alması gerekiyormuş ki
Günde 20 gr alt sınır dedi Doktor
Yaa ben ne farkettım benımde bebek emiyor gıbı görünüyor ama sağim yapinca çeyreğini emmiş oluyor. Bı sağimla baksana . Bende bu ara sürekli sağip verıyorum bı çare bulmam lazım
10 dk aktif emiyor benimki her çekişte yutkunuyor sonra uyku modunda emiyo
Sağamıyorum canım ben uçları yara kanıyordu yeni yeni toparlanıylr, pompa daha çok yara yapar denedim de çok acıdı sağamadım.

Aynı aynı İzmir’de de saçma bi durum var mesela şuan oldukça rüzgarlı. Gece felaket sıcak sabaha karşı fazla serin sonra yine sıcak. Zaten donsuz yatıyo da uzun kollu mu kısa kollu mu giydirceğimi şaşırıyorum
Ben yine uzun giydiriyorum ya sabaha karşı serin oluyor. Gerçekten saçma bir hava var

Balkona çıkıp yangın vaaaaar diye bağırasım var. Allahım iki boğa burcu çocukla bir evde yaşanmıyor asla doymuyorlar birini emzirirken öbürünün karnını doyurmaya çalışmak ve bunun günde on kere tekrarlanması çok zor yıldım yeminle biri bi çay kahve bişey göndersin bana nolur bayılajamm

KV ilk geldiğinde susturamadik sanmıştı. Sonraki günler anladı ki altı acilmasindan nefret ediyor. Artık anladı bebiş gece ağlıyorsa biz altını değiştiriyoruzdur 😂
Ay seninkide mi sevmiyor benimki de çogu zaman götünü yırtıyor biyerini sıkmışım gibi korkutuyor beni 😂😂

Balkona çıkıp yangın vaaaaar diye bağırasım var. Allahım iki boğa burcu çocukla bir evde yaşanmıyor asla doymuyorlar birini emzirirken öbürünün karnını doyurmaya çalışmak ve bunun günde on kere tekrarlanması çok zor yıldım yeminle biri bi çay kahve bişey göndersin bana nolur bayılajamm
İki bogada bende var al bendende o kadar açıkınca çıldırıyorlar hele bebek 5 dak geçiksin aranması bulamasın etini sıkmışın gibi bagırıyor bizim babada öyleymiş tabagı agzına tutup yedirirmiş annesi yoksa aglarmış 😂😂😂

Ay bunu tutturanını bulmak lazım. Bende boyatmak istiyorum sevgili eşimin gözü zor alışıyormuş haspam 🤣🤣 bende bunu tutturacak bi kuaför var ama sabah 10 da girsem akşam 6 da anca çıkarım aşırı uyuşuk.
Ay benim instagramda reklamlar çıkıyor sayfalara giriyorum hep İzmir’de çıkıyor keşke İzmir’de olsaydım ya ne güzel kuaförler var
Hahahaha kendi kafam şişti demiyor da bebeğinde kafası var diyor 🤣🤣 aman çok konuşuyosa gönder gitsin hiç sevmen başımda kaynana gibi 🤣🤣 benimki sessiz hele bi açsın ağzını dilini koparırım. İlkinde o haklarını kullandı o🤣🤣
Benimki bir memeye karışmamıştı şimdi süt az olunca ona da karışıyor 🤣
Kızlar bebekleriniz bir ayda kaç kilo aldı? Ve kilo alma hesabı yaparken hastane çıkışı düştüğü kilodan mı üzerine sayacağız?
golden-snitch golden-snitch medusaa medusaa gulumsebebek gulumsebebek sulti tutti sulti tutti
Benimki iki haftada 350 gr civarı almış doktor alt sınırda dedi de ondan merak ettim.
Canım 2 haftada 350 gayet iyi bence. Bizimki 3780 doğdu 4500 oldu bir ayda. 4 haftada 700 grama yakın almış hemen hemen senin gibiyiz biz de

Bayıldım ben de yaptırabilirim bundan 😍😍

Günde 20 gr alt sınır dedi Doktor

10 dk aktif emiyor benimki her çekişte yutkunuyor sonra uyku modunda emiyo
Sağamıyorum canım ben uçları yara kanıyordu yeni yeni toparlanıylr, pompa daha çok yara yapar denedim de çok acıdı sağamadım.
Ay kesin yaptır chen, bebeğe mama veriyorsan babasına ver yan kafede otursunlar kuaföre yakın; veya süt sağıp ver. Ben üstüne keratin de mi yaptırsam diye düşünüyorum 😍

X