2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kızlar benim bebişim pişik olmuş lütfen bişeyler söyleyin deneyeyim sürekli ağlıyor
Sudocrem hemen geçiriyor canım benim de pişikti sürdüm valla kıpkırmızı popo bembeyaz oldu
Benimki de beni….. emzirmeye calisirken bas bas bagirirken de yaka paça çekip itip yoluyo falan bildiğin dayak yemeye başladım yavrumdan
Benimki saçlarımı çekiyor 🤣

Kızlar bebeğin dili bembeyaz. Ben süt içtiği için diye sanıyorum ama annem yara olabilir diyor. Sizin nasıl :KK43:

Kızlar bebeğin dili böyle. Acaba yara mı bu ? Ben süt lekesi sanıyordum ? Birde bunun için damla varmış hiç oldu mu sizde
melegim can melegim can Begonya2 Begonya2 gulumsebebek gulumsebebek Chen31 Chen31
IMG_1394.png

Kızlar bebeğin dili böyle. Acaba yara mı bu ? Ben süt lekesi sanıyordum ? Birde bunun için damla varmış hiç oldu mu sizde
melegim can melegim can Begonya2 Begonya2 gulumsebebek gulumsebebek Chen31 Chen31
Eki Görüntüle 3432430
Cnm pamukçuk olmuş bu çok ilerlemeden temizle . Bi kaşik karbonat yarim çay bardağina koy . Kulak çöplüğüyle güzelcene temizle . Yada ince bir tülbent bezle parmağina ağzini damağini temizle . Bizimki de öyle oldu birden ilerledi tabaka oldu . Seninki ilerlememiş karbonat yeterlidir . Bide emzik emzik başliği göğsünü de karbonatli suyla temizle

Cnm pamukçuk olmuş bu çok ilerlemeden temizle . Bi kaşik karbonat yarim çay bardağina koy . Kulak çöplüğüyle güzelcene temizle . Yada ince bir tülbent bezle parmağina ağzini damağini temizle . Bizimki de öyle oldu birden ilerledi tabaka oldu . Seninki ilerlememiş karbonat yeterlidir . Bide emzik emzik başliği göğsünü de karbonatli suyla temizle
Aynen şimdi aldık ilacını eczaneden. Karbonat alıyor eşim. Günde kaç kere sileyim göğsümü

X