2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Evet en basiti annem bebeğin utusunu alt değiştirme olsun yemek olsun Allah razı olsun ev temizleme olsun çamaşırı makineye atip asma olsun bana ara öğün getirme serbetimi hazırlama vs vs her şeyi yapıyormuş bende kvgil gelince anladım sadece bebeği pohpohlamakla olmuyor yardım anca yük....
Aynısı aynısı, bir gün gaz yapıyor diye fasulye yiyemedim. Bir çorba yapmış önceki gunden de fasulye var. Aa sen yiyemiyodun dimi diyo😂 eşim kızdı bu kız emziriyor diye

Son düzenleme:
Kızlar bebekleriniz bir ayda kaç kilo aldı? Ve kilo alma hesabı yaparken hastane çıkışı düştüğü kilodan mı üzerine sayacağız?
golden-snitch golden-snitch @medusaa gulumsebebek gulumsebebek sulti tutti sulti tutti
Benimki iki haftada 350 gr civarı almış doktor alt sınırda dedi de ondan merak ettim.
2850 doğdu,2800e düştü. 3. Gün kontrolünde 2500du. 1 aylıkken 4000 oldu. Sanırım kaybettiği kiloları başta çabuk alıyorlarmış. Çünkü 2-3 günde 200 gram birden aldı sonra azalarak almaya basladi

Merhabalar beta hcg sonucum 1047,7 rahim duvarı kalınlaşmış ama rahimde bebeği göremedi doktor yorumda yapmadı acaba neden olabilir ?

Duş gibi mi canım nssıl her seferinde yıkansbilir en basit maşallah saatte 2 3 bez değişiyorum
Cnm bende çok zorlaniyordum tuvalet yada banyo lavabon uygunsa aslinda bebeği orda iki dk yıkabilirsin . Altini ıslak pamukla temizledikten sonra kuru pamukla kurut . Gün içinde aç onu sudocrem bol sür her seferinde benimki öyle geldi kendine

X