2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kızlar benim göğüslerim bugün çok yumuşaktı sadece sabah sertti emdiği için anlayamıyorum süt varmı yok mu diye göğüs yumuşakken süt olur mu yoksa sertken mi vardır

Benim bebegin dilide boyle..mantar miymis..ben mamadan sandim..ne yapmak lazim?
Canım normalde beslendikçe kendiliginden geçer geçmezse kalın tabaka haline gelir
Eskiler pamukcuk der buna ama gerçekte mantar benimkinin dudaklarında da oldu sonra sade sodayı beze döktüm dilini dudagını agzının içini hep sildim yavaş yavaş azaldı dinlinden geçmeye şuan tamamen geçti
Geçmezse ilaç kullanman gerekiyor

İki damla ayni anda kullanilabiliyormuymus peki doktor bir sey dedi mi bununla ilgili?
Dün bir ay kontrolunda kullandığım damlaları söyledim onlara devam etmemi söyledi ikisini bir kullanma demedi doktor🙄 sap simplex damla günde 4 kere demişti ben iki defasında sap samlayı diğer iki defasında diğer damlayı kullanıyorum

1.30 da emmeye kalktı 2.5 saattir uyanık sağ sol sağ sol derken süt bitti yine bence şimdi mama verdim. Nasıl artacak bu süt ya doysa uyur dimi uyumadığına göre doymuyor. Mamadan sonra da uyutmak 1 saat sürüyor gerçi pışlaya pışlaya

Probiyotikle gaz damlalarinin ismi ne, bir de masaj yagi ise yariyor mu bu ara cok karsima cikiyor da o?
Rahatlatiyor gibi geliyor bana ya. Onu sürünce çıkmıştı çünkü tesadüf mü bilmiyorum. Damlalar da kendi başına oo mükemmel diyemedim o yüzden yağına tekrar başladık hepsi beraber şu an iyi gibi. Gaz sancısı yine çektiği oluyor ama çıkartıyoruz bı şekilde masajla bacakları harektle falan

Kızlar benim göğüslerim bugün çok yumuşaktı sadece sabah sertti emdiği için anlayamıyorum süt varmı yok mu diye göğüs yumuşakken süt olur mu yoksa sertken mi vardır
Yumusakken süt oluyor. Geçen göğsüm çok şişti mastit olcam sandım sagmisken diğer göğsü de sagayim dedim yumuşaktı. Sert olandan daha çok süt vardı yumuşakta

X